Huawei P10 s oficiálním Androidem 8.0.0 Oreo (B360)

upraveno 21. April v Huawei P10
Právě v těchto dnech jsme začali uvolňovat finální verzi operačního systému Android 8.0.0 Oreo pro model Huawei P10. V první fázi je aktualizace primárně nabízena těm, co se účastnili testování oficiální betaverze, nicméně postupně se šíří také do dalších telefonů. Těšit se můžete na spoustu příjemných změn v čele s novým uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0, které nabízí spoustu inovací. Také samotný Android Oreo ale přináší příjemné změny a po mnoha týdnech používání tohoto operačního systému a nového rozhraní EMUI musím říci, že jsem velmi spokojen a zpátky bych se nevrátil. V tomto tématu můžete sdílet svoje zkušenosti s touto aktualizací. Přidávám seznam nejdůležitějších změn a novinek.

- kompletně přepracovaná nabídka nastavení
- podpora zkratek aplikací
- integrace LinkedIn do telefonního seznamu
- podpora funkce Obraz v obraze
- spousta drobných změn a vylepšení napříč uživatelským rozhraním
- nové bezpečnostní záplaty operačního systému Android
- kanál Google v nastavení launcheru

image
laser_1.JPG
900 x 598 - 315K
Štítky:
«13456722

Komentáře

• K aplikaci LinkedIn je někde nějaké nastavení?
    Poděkovat autorovi 0
  • Preco neviem pridat fotku ku kontaktu. Nie je taka moznost, alebo to neviem najst. V A7 sa to dalo bez problemov.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus třeba v Galerii kliknout na obrázek, dát použít jako a Fotografie kontaktu...
    Poděkovat autorovi 1
  • No ano Jozefe ide to. Dik za tip
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. March
    @kexame Tak pokud je to podobně, jako u Mate 10 Pro, tak: detail kontaktu (ikonka "i") / upravit / kliknout na obrázek a pak vybrat odkud vložit :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • pro mě největší novinka je změna možnosti nastavení běhu aplikací na pozadí, buď na automaticky, příp. ručně, kde jsou další 3 možnosti nastavení. co si budeme povídat EMUI mělo s tímhle vždy problém, ukončování trackerů, spojení s chytrým náremkem atp. takže snad to teď půjde nastavit ke spokojenosti.
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslíš ve vývojářích změna Omezení procesů na pozadí? Pokud by to mělo mít vliv i na chod např. widgetů počasí, za zkoušku to stojí.
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 3. March
    nastavení - baterie - spuštění a následně buď spravovat automaticky, nebo ručně a následně jsou možnosti: Automatické spuštění, Sekundární spuštění, Spustit na pozadí.
    sice nemám P10, ale jiný telefon s EMUI8 a zatím mám problém s aplikací sofa score. na telefonu s EMUI5.1 notifikuje normálně, ale na EMUI8 je bez notifikací bez ohledu na různá nastavení, stejně tak nefunguje synchronizace fotek do zoneramy automaticky na pozadí.

jinak další pro mě veliká a užitečná novinka je odložení notifikací, to je naprosto skvělá věc
    Poděkovat autorovi 1
  • Nesvieti notifikacna ledka pri prijati sprav u gmailu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Když už se teda aktualizace vypouští. Je nějaká možnost, jak ji dostat do telefonu, i když pro můj IMEI není schválená? Je nějaký PC program, který by mi ji tam flashnul? Samsung má takový ofiko program. Připojím telefon k PC a pokud je už na serverech pro ČR update, tak mi ho nabídne k instalaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Doporučuji vám počkat na oficiální aktualizaci, tedy až přijde OTA.
    Poděkovat autorovi 1
  • To můžeme taky čekat půl roku s tím vaším systémem vypouštení aktulizací dle IMEI. :D
    Poděkovat autorovi 3
  • To sice ano, ale pokud si projdu vaše komentáře tady na fóru, tak zrovna vám žádné experimenty skutečně nedoporučím :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • No, těžší než flashnout staré Nokie s windows přes Care Suite to nebude. Jo s FF jsem se trochu pral, jelikož mě nenapadlo, že jsou tam takové zbytečné komplikace jako, že neschválený fw se nenainstaluje atd... Ale dostal jsem se z toho.
    Poděkovat autorovi 0
  • dnes som mal baterku cca 35% pustim film a asi po hodinke pip 20% po dalsich ani 15min pip 10%...
    Poděkovat autorovi 0
  • Hamec  
    upraveno 4. March
    domingo07 napsal(a):

Nesvieti notifikacna ledka pri prijati sprav u gmailu.

U mňa to isté...
    edit:
    pomohlo vymazanie údajov.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Neviem ako sa to stalo, ale odinstaloval som aktualizacie gmailu, v nastaveniach aplikacii som vymazal vsetky data gmailu, restartoval som, potom som znovu aktualizoval a neslo to. Cez noc som mal tichy rezim, nabil som do plna a teraz to ide.
    Ale na gmail forume je vela takych, ktorym to nejde. A nielen na huawei. Takze gmail problem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte.
    Může mi prosím někdo vysvětlit systém distribuce OTA aktualizace podle IMEI? To je nějak sestupně podle čísla podobně jako podle abecedy?
    Díky :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • To ti asi nikdo nevysvětlí. To je taková specialita, že se na tebe třeba s updatem ani nemusí dostat. :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • K notifikaci led u Gmail za sebe můžu napsat, že 100% notifikuje.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.