Huawei P9 (single SIM) dostává firmware B397

upraveno 5. March v Huawei P9
Pro Huawei P9 se začíná uvolňovat další aktualizace firmware, tentokráte s označením B397. Těšit se můžete na nové bezpečnostní záplaty operačního systému Android, nezapomnělo se ale ani na nové funkce. Součástí Galerie je nově koš, kde najdete smazané snímky. Pokud koš nevysypete ručně, odstraní se snímek z koše po třiceti dnech. Pokud byste ale nějaký záběr smazali omylem, díky koši jej snadno obnovíte. Fotoaparát se pak dočkal podpory funkce 3D panorama a jsem rád, že se na aplikaci nadále pracuje. Z mého pohledu funguje nyní Huawei P9 výborně a jsem zvědav, kam se telefon během letošního roku ještě posune.

image
image
DSC_3478.JPG
900 x 598 - 335K
DSC_3479.JPG
900 x 598 - 314K
Štítky:

Komentáře

• PesedmPesedm  
    upraveno 12. April
  • Bude táto aktualizácia respektíve pridané funkcie aj pre dual sim?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja myslím, ze v B393 pro L19 tam již je 3D režim a koš. O VOL-TE nic zatím nevím, nebo jsem ani nehledal...
    Poděkovat autorovi 0
  • VoLTE je záležitost operátora. Postup se vypnout nedá.
    Poděkovat autorovi 0
  • PesedmPesedm  
    upraveno 12. April
  • Pesedm napsal(a):

V L19 B393 je 3D i koš.
    VoLTE/VoWiFi: T-mobile podporuje, O2 nepodporuje, Vodafone nepodporuje.

Vodafone mi VoLTE/VoWIFI nabízí. ;)

Poděkovat autorovi 0
  • PesedmPesedm  
    upraveno 12. April
  • PesedmPesedm  
    upraveno 12. April
  • Má nějaký důvod, že teprve včera mi přišla aktualizace na B356??
    Navíc má doplňovat VoLTE a rozhodně mi ho teda nedoplnila... V nabídce není...
    Je možné, že je to, že mám starý FW,je tím, že mám telefon P9 od Vodafonu?
    Díky za odpověď.
    Poděkovat autorovi 0
  • Romi  
    upraveno 24. March
    Máš nejnovější možnej schválenej FW od Vodafonu. VF má značení jinak, stejně jako T-M nebo O2. Záleží, zda VOLTE operátor podporuje. Jinak Nastavení - Další - Mobilní síť, kdybys ho měl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok, díky za odpověď...
    Pokusím se bombardovat VF protivnými otázkami, proč ne, když origo jo...
    Opravdu mi přijde, že tuzemští operátoři si z nás dělají koncovku...
    Jinak v tom nastavení opravdu VoLTE není. Přibyl 3D a koš,ale to,na co jsem čekal ne... Kdybych ten telefon nekoupil tenkrát za tolik,kolik jsem koupil,ale za plnou,tak bych byl asi hodně na...nej. Takhle jsem trošku míň...
    Poděkovat autorovi 0
  • S tim VoLTE je to takový zvláštní, myslim podpora operátorů a verze FW a tak.
    Já mam VoLTE, ale zase nemam ten koš, 3D Panorama. Mam od T-Mka, únorový záplaty ale nic z novinek ještě. Je to relativní. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám mít VoLTE taky (L09) z distribuce Vodafone a nic... a zároveň mi po aktualizaci zemřela možnost platit NFC - sice se to tváří, že to jde, ale terminály mi hážou při pokusu chybu (několik z nich, nezávisle na sobě).
    První problém s P9 za dobu co ji mám - když nepočítám vadné podsvícení displeje, které se mi ale nechce řešit (je to jen jasnější tečska skoro uprostřed displeje, nic hroznýho).
    Poděkovat autorovi 1
  • Me od b 374 aktualizaci od t mobile taky nefunguje možnost platit nfc
    Poděkovat autorovi 0
  • Fungovala v B374 a funguje i v B376. Používáš Google Pay? Dělal jsi tovární nastavení? Znovu přidání karty?
    Poděkovat autorovi 1
  • Používám Google play.. Tovární nastavení jsem nedělal nějak se mi do toho nechce.. Myslíš že pomůže.?
    Poděkovat autorovi 0
  • V první fázi bych určitě vyresetoval v aplikacích cache a data v Android Pay, znovu přidal kartu a vyzkoušel. Případně vyzkoušet funkci NFC jinak, než platbou. Až poté pro klid duše tovární nastavení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak mě to tuhle aktualizaci na L09 vůbec nedalo, šlo to z 395 rovnou na 398 tak to nějak nechápu jak to tedy je, když ostatní mají proč to mám zrovna já jinak.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.