Color band A2

Dobrý deň, dá sa vymeniť náramok na Huawei Color Band A2 a kde kúpiť náhradný? Ďakujem
«134

Komentáře

• máte někdo zkušenosti s tímto náramkem? chtěl bych si ho koupit, protože se mi líbí. hlavní přínos pro mě by byly notifikace. co jsem viděl, tak notifikace zůstává na displej, narozdíl od miband2, což je dobré, dále se zobrazí i text. tady by mě právě zajímalo, jestli je text třeba u emailu omezen počtem znaků, nebo se dá celý přečíst nějakým rolováním, to samé vlastně i u sms, hangouts.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, dnes jsem na nej taky nekde narazila, ale uz mam Band 2 pro, tak menit nebudu :smile: jestli se chovaji podobne, tak na Band zustava notifikace, dokud ji neodtukas a je videt myslim cca 50 znaku... Mne osobne to staci, protoze vim, kdo vola (hovor se da z Band odmitnout) a jestli to, co kdo pise je dulezite :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @JanazArku díky za odpověď a jak je to s diakritikou? já jsem Color Band A2 nakonec objednal, abych ho vyzkoušel a nejpozději zítra ho budu mít. Měl jsem A1 a ten s P9lite moc nekamarádil, tak jsem zvědavej, jak to pošlape.
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen mně A1 s P8 kamarádil, ale musela jsem mít stále aktivní applikaci, což bude app a ne náramkem... S diakritikou normálně nevím :joy: když se takhle zeptáš... ale protože si to neuvědomuju, tak bude ok. určitě nepíše žádné hlouposti nebo nevynechává písmenka. Tak paráda, také mi poreferuješ, třeba zjistím, že by mi stačil levnější a ne za 1700,- :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @JanazArku tam je rozdíl tuším jen GPS a větší voděodolnost, já to chci jenom kvůli notifikacím, abych věděl, jestli má smysl vytahovat telefon nebo ne, takže levnější by měl na tohle stačit :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen nemela jsem cas moc ten A2 moc studovat, ale prislo mi, ze ma i vetsi display... Ten me trochu mrzi u Band 2, predstavovala jsem si vetsi :smile: je to stejny prouzicek jako u Xiaomi, ale i tak toho rekne dist, tak jsem se smirila :smile: plavat nechodim, ale nemusim resit, kdyz si ho nekdy nekde zapenu sundat a v bazenu vidim, kolik je a nemusim hledat hodiny na zdi :smile: a GPS nevim, ted kdyz ji mam, tak vidim vyhodu, jsem nesportovec, ale zacala jsem letos aspon do prace jezdit na kole (9km) tak mam prehled :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • tak náramek je doma, resp. na ruce a spokojenost. konečně narozdíl od mibandu2 zůstávají notifikace na displeji a můžu si nastavit, co má notifikovat přímo v apce zdraví. za tu cenu must have pro fandy Huawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak skvely :smile: a funguje i diakritika? Ja si zacala vsimat a funguje jak cz, tak i prehlasovana pismena :smile: jen smajliky to neumi :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • jj funguje. akorát to neukazuje zmeškaný hovor, ale to bude asi vlastnost. u emailu se ukazuje přímo text a ne odesílatel
    Poděkovat autorovi 0
  • Zmeskany hovor si nevybavuji, ale asi ne, tak asi bych predpokladala, ze kdyz mi nekdo vola a vibruje mi to na ruce, tak se podivam a kdyz s nim nechci mluvit, tak ani nezvednu telefon a az budu chcit, stejne to uvidim na telefonu... Nevim... Z Band 2 Pro se da hovor odmitnout, umi to taky? A email si taky neuvedomuju :smiley: mi nejaky zkus poslat :joy:
    Poděkovat autorovi 0
  • jj s tím telefonátem mně napadlo to stejný, má to svou logiku. odmítnout hovor ColorBand A2
    umí taky. a ještě nevím, co dělá to chytré buzení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nějak by tě to nemělo vzbudit, když máš hluboký spánek... dáš třeba, že chceš vzbudit v 7:00 a ono by tě to mělo vzbudit + - 10 min podle toho, jak spíš... Aspon jsem to tak pochopila, ale nejsem si jistá, jestli to tak opravdu funguje :smile: ale jinak opravdu úplně přesně pozná v kolik jdu spát a v kolik se vzbudím :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • aha, díky moc, to bude ono :+1:
    Poděkovat autorovi 0
  • tak čitelnost venku na slunci skoro nulová, ale s tím jsem tak trochu počítal. nastavil jsem na náramku aktivitu chůze a po ukončení se mi neukazuje v telefonu. jinak notifikace fungují perfektně a o to mi šlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kde jsi potkal slunce? :smiley: u nás od včera nevykouklo :neutral: já na mém přečtu všechno, jen se musím víc soustředit, škoda, že je nemůžem dát vedle sebe, jestli je rozdíl a nebo mi to jen nedělá až takový problém to přečíst :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • v Brně od rána pařák, jsem vzal náramek na výlet a nehohl jsem ani zjistit kolik je hodin, musel jsem clonit rukou a natáčet se různě, ale třeba si zvyknu, tu notifikace jsou parádní. celkově velká spokojenost. měl jsem kdysi P9lite a k němu Color Band A1 a ten se pořád odpojoval a notifikace nikde, teď 100% funkčnost s P20.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak u nás na západě nic moc :smile: Tak hodiny vidím v pohodě, jen nesmím koukat přes polarizační brýle nebo jak se jmenují :smile: ale to nemůžu na žádný display. Jj, notifikace jsou super, kouknu a vidím, jestli mám zvedat telefon nebo ho hledat :smile: Taky mám Color Band A1 (dostala jsem ho za zásluhy :smiley: ) a hodně mi štvalo, že upozorní jen na hovor a sms a aby se neodpojoval, musela být stále aktivní app, takže to zase o fous bralo víc baterku. Nyní ho má půjčený švagr, jsou se ségoru Applisté, ale nechce kupovat něco za xtisíc aby pak zjistil, že to nebude nosit :smiley: tak má půjčený Color Band A1 a na dovolené mu půjčím i Band 2 Pro, ať vidí tu změnu :wink: a třeba se pak i rozhodne pro něco jiného než Apple, má na prd baterku :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • teď se dívám, že v aplikaci zdraví je už zaznamenána ta aktivita z náramku, tak to chtělo jen čas. takže všechno je ok.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, to jsem chtěla říct, ono to občas chvilku trvá, než se to objeví v app :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.