Huawei P20 - spekulace před představením

Už na konci tohoto měsíce představíme v Paříži několik skvělých mobilních telefonů a nikoho nepřekvapí, že v hlavní roli bude naše nová vlajková loď a nástupce modelu Huawei P10. Toto téma můžete použít k veškerým diskuzím o nových modelech, můžete sem přidávat odkazy na články z internetu, můžete sem psát, jaká funkce by vám udělala radost. Sám se na nové telefony těším skutečně hodně, už příchod modelu Huawei Mate 10 Pro byl pro mě zážitkem a nyní se opět posouváme dál. Jak se na nový telefon těšíte? Pokud vše vyjde, začnu vám sem fotografie a videa o nových telefonech přidávat hned v den oficiálního představení...

image
Teaser screenshot.PNG
1124 x 699 - 608K
Štítky:
«13456726

Komentáře

• No hlavně nás bude zajímat i P20 plus a dostupnost všech u nás prodávaných ,ne že to bude jak u Mate 10.Cena už se objevuje a není zrovna moc příjemná.Tak doufejme že se huawei nezbláznilo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto téma je k diskuzi o všech představených modelech, jen já ještě úplně nemohu potvrdit, jaké to budou a jak se budou všechny jmenovat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • já akorát doufám, že ten odhad cen, co byl zveřejněn včera nebude pravda. nasadit vysokou cenu a pak velice rychle dávat kešbeky a snižovat cenu to spíš odradí lidi a hlavně ty, kteří dali plnou částku a příště budou při výběru uvažovat jinak. třeba Asus to letos konečně pochopil :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zase je třeba říci, že těžko budeme nejvyšší model prodávat třeba za 15 tisíc korun... Tolik nestála P9 Plus ani P10 Plus...
    Poděkovat autorovi 0
  • Px0 za 14990 a Px0 plus za 16990 a budou fronty jak na iphony :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. March
    A za kolik pak prodávat Mate 10 Pro? Za kolik P10 Plus? Buďme prosím nohama na zemi... Nechceme prodávat naše telefony (jen) jejich cenou, ale kvalitou, designem, funkcemi.
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 7. March
    Mate 10 Pro měl být hned za 18990, ale to už jsem psal všude možně, že ta vyvolávací cena byla nesmyslná, teď je konečně reálná, chápu, že se Huawei chce měřit s konkurencí i cenou, ale tohle není správná cesta
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně považuji startovací cenu Mate 10 Pro za odpovídající, navíc při startu prodeje se dávalo mnoho dárků. Ale nerad bych, aby se diskuze tady točila jen kolem ceny. Ano, logicky by každý chtěl mít telefon co nejlevnější, ale... Mezi 19 tisíci a 21 tisíci mi třeba nepřijde tak velký rozdíl, kdo telefon skutečně chce, koupí jej. A analogicky naopak. S novinkami to bude podobné, ať budou stát jakoukoliv sumu, tak se určit najdou názory, že to mělo být méně. A časem taky budou levnější... Pořád máme cenovou politiku nastavenou velmi rozumně.
    Poděkovat autorovi 1
  • snike  
    upraveno 7. March
    Na P20 cekam abych ji vymenil za stavajici P9. Jen jsem trochu v rozpacich, ze mozna nebude mit audio jack :( .. no uvidime na konci brezna.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten výřez na displeji je hnus , to se mi opravdu nelíbí :-(
    Poděkovat autorovi 2
  • Dneska se obejvila tahle fotka na Phone Arena, no nechme se překvapit... :wink:
    Official-Huawei-P20-teasers-offer-a-better-look-at-the-notch-triple-camera.jpg
    680 x 453 - 49K
    Poděkovat autorovi 1
  • Trochu ji zvetsim :wink:
    image
    95eb5735a6ac5720cf6432e3f17496.jpg
    680 x 453 - 29K
    Poděkovat autorovi 1
  • Akorát, že obyčejná P20 nebude mít ty tři foťáky.
    Ale hlavní plusy jsou čtečka v předu a dle všech dostupných obrázku kovová záda a snad nevystupující foťáky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já se prostě těším. A nepíšu to protože bych musel, ale protože se fakt strašně těším (kdo ví, jak mám rád mobilní telefony, tak to chápe...)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Já se prostě těším. A nepíšu to protože bych musel, ale protože se fakt strašně těším (kdo ví, jak mám rád mobilní telefony, tak to chápe...)

Věř, že osobně chápu a upřímně se těším taky :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mrzí mě, že Huawei, ač vždy inspirován Applem, se tentokráte rozhodl dost okatě kopírovat iPhone X.... Proč najednou vertikální kamera? P9 i P10 měly krásný horizontální pruh s kamerami a oni to změní v tuhle hrůzu. Co říct k výřezu na displeji? Asi jen proč? Proč, když u Mate 10 Pro to šlo udělat líp.
    Poděkovat autorovi 0
  • Proč vertikální kamera? Má ji Mate 9, má ji Mate 10 Pro, proč ji nepoužít v dalším modelu. Výřez na displeji se objevil u Essential PH-1 o půl roku dříve než u iPhone X a je to fajn věc. Mrzí mě, že lidi všude vkládají Apple :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak vertikální kameru mají i nové Nokie a jiní, ale jde o to, jak je koncipovaná a tady je ta inspirace Applem dost znatelná. Výřez je z hlediska estetiky příšerný a ano Essential phone s ním přišel první, ale tam se jednalo jen o přední kamerku... Poté přišel Apple, který do něj nacpal reproduktor a ostatní senzory a čínští výrobci se toho hned chytli... bohužel. Já prostě jen nechápu, proč vydá klenot Mate 10 Pro a pak najednou udělá několik kroků vzad a přijde s takovým designem u nové vlajkové lodi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Protože to prostě vypadá pěkně, testoval jsem Essential PH-1, doma mám také iPhone X a těším se na novinky z Paříže :smile:
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.