Automatický jas

Ahoj, když mám nastavený automatický jas a je absolutní tma, třeba v noci v posteli, tak tel. po probuzení svítí moc a až po chvilce se sníží na minimum. Setkal jste se s takovým chováním někdo?

Komentáře

• @jossec občas se mi to také stane, ale nějak mě to neotravuje...
    Poděkovat autorovi 0
  • To je asi normální chování u automatické regulace jasu. Někdy se zas stane, že telefon zamkneš někde, kde je šero a pak ho vytáhneš z kapsy venku za světla a najednou je displej dost tmavý a až asi po dvou vteřinách se jas zvýší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne z toho logicky vyplíva ze je to reakcny čas na zmenu svetelných podmienok.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zvláštní že u P9 jsem si tohoto jevu nevšiml
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně to normální nepřijde. Na žádných jiných telefonech jsem s tím neměl problém, ale u P10 už od začátku.... A7, A8 Beta, A8 oficiálně. Psal jsem to sem několikrát a nikoho to nezajímá
    Poděkovat autorovi 0
  • to YENDYS: no právě u jiného founu jsem se s tím také nesetkal, až u P10, vypadá to na SW problém, ale kam to nahlásit aby se tím někdo zabýval?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano přesně, telefonu jsem již vystřídal mraky a tohle byla první věc, ktere jsem si všiml během asi 10minut co jsem telefon poprvé zapnul, je to naprd a hodne otravné, takže tato funkce je nepoužitelná a mam ji vyplou a mam nastaveno manuálně něco mezi a párkrát za den posuvníkem pohnu, za tmy bolí oči
    Poděkovat autorovi 0
  • On ten automatický jas jinak funguje bezvadně, ale za tmy by to člověku vypálilo oči :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dělá mi to taky a je to dost nepříjemný, takže večer to přepínánám na manuál. Je to škoda, tohle mi žádný jiný telefon nedělal...
    Poděkovat autorovi 1
  • Používám automatický jas a bez problému.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je tam pomalá odezva, vážně chvíli trvá než se jas sníží nebo zvýší a je to dost viditelné no... Mam verzi B171 customizace poslední od tmobile a single sim... Počkám na oreo a uvidím
    Poděkovat autorovi 0
  • Stačí telefon ve tmě zhasnout a hned zase rozsvítit. Displej se rozsvítí na polovinu možná i víc a trvá několik vteřin, než se srovná zpět.. Zvláštní je, že při větším osvětlení funguje naprosto v pohodě. Ze začátku mě to dost štvalo a přemýšlel jsem nad reklamací, ale pak jsem se někde na fóru dočetl o borci, který to měl asi u třech kusů, takže jsem se na to vykašlal a beru to jako vlastnost... :-).
    Poděkovat autorovi 0
  • jossec  
    upraveno 11. March
    dle komentářů to na vlastnost tohoto modelu vypadá, ale možná je to jen nějaká softwarová chyba a výrobce by jí mohl opravit.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.