Brick telefonu po update

Ahoj,

Udelal jsem downgrade na A6(b160), a pak podle jednoho navodu zde na foru jsem stahnul pres wifi update b182 a nedal instalovat, stahl jsem B360 a a provedl update podle navodu.Bohuze v service ROM mi crashl update napsalo failed a od te doby ted nemuzu nic nainstalovat, jedine co se mi povedle je unlock telefonu a nahrani twrp.Trojhmat mi ted nejede, nevim proc.
Zkousel jsem i znova downgrade, ale bez uspechu.
«1

Komentáře

• Napis prosim presneji, co a jak jsi delal, jaky navod , jaky mas telefon , VNS- L21 neboVNS- L31, zkratka vsechno, hosting je veliky :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam VNS-L21 c432 podle oem info mam ted B136EVA, ale nevim kde jsem ho vzal :disappointed:
    Delal jsem to podle navbodu zde, prechod na MM prosel v pohode mel jsem B160, pote jsem updatoval pres navod zde na foru, kde stahnete pres nejaky program b182 (nasdilite sve pc s telefonem aby se vam to ukazalo v aktualizaci), smazal jsem ty 2 soubory co se stahly na b182 a nahral jsem tam b360.Po restartu jsem chtel provest update podle manualu ale, service ROM mi nahlasila failed a porad dokola.

Ted je telefon ve stavu FRP ulock bootlocker Unlock a nahrany twrp.

Na microsd karte mam nahrane UPDATE.app ale k trojhmatu se nemuzu dopidit.

Momentalne zkousim stahovat full b136EVA uvidime co to udela.
    Poděkovat autorovi 0
  • "pote jsem updatoval pres navod zde na foru, kde stahnete pres nejaky program b182 (nasdilite sve pc s telefonem aby se vam to ukazalo v aktualizaci)" - snaz se ten navod najit a dej link, je to dulezite.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. March
    Fajn, a jak te napadlo instalovat FW pro jiny model??
    Proc jsi delal vlastne downgrade, kdyz te zajima Nougat? No to je jedno, pripoj se k PC do fastbootu a zadej prikaz fastboot oem get-build-number , a napis taky, co ti ukazuje Phone a FRP .
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: říkám to pořád, lidi čtěte a přemýšlejte... Cpát firmware z P9 do P9 lite. Já nevím no, mám auto na benzín a nenapadlo by mě natankovat plyn nebo naftu.
    Poděkovat autorovi 0
  • ale ja myslim, ze podobne bylo na p9lite ale mozna uz v noci jsem spatne cetl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dockame se udaju z fastbootu , nebo to nechame plavat? Je to na tobe...
    Poděkovat autorovi 0
  • Se nemuzes divit Pepo, kdyby telefony Huawei fungovaly jak maji tak by se uzivatele nemuseli tak trapit. Ale chapu ze to patri k obchodni taktice kdyz si uzivatel odrovna mobil protoze to je polofunkcni krap a musi si jit koupit novy
    Poděkovat autorovi 0
  • jake udaje? jedine co jsem vycetl je, ze telefon je unlock FRP unlock a B136EVA
    Poděkovat autorovi 0
  • Bez urážky, ale dávat do telefonu systém z jiného přístroje fakt není správná cesta jak jej vylepšit. A po posledních aktualizacích P9 lite nemám pocit, že by se lidé trápili (na stranu druhou doufám, že se P9 lite ještě kupředu posune).
    Poděkovat autorovi 0
  • v pohode ja nejsem dokonaly a jako urazku to neberu holt jsem to prehledl, nikdo neni dokonaly
    Poděkovat autorovi 0
  • ale co vim a pamatuji, ze ten postup byl z b160 a nemel se se instalovat b182, ale jen stahnout a pak misto toho v HwoC smazat b182 a nahrat tam b360 a udelat restart telefonu, ale mozna se pletu a bylo to pro p9
    Poděkovat autorovi 0
  • swordik napsal(a):

jake udaje? jedine co jsem vycetl je, ze telefon je unlock FRP unlock a B136EVA

Jj, promin, prehlidl jsem to. Zapnu si k tomu PC a uvidime...
    Poděkovat autorovi 0
  • swordik napsal(a):

ale co vim a pamatuji, ze ten postup byl z b160 a nemel se se instalovat b182, ale jen stahnout a pak misto toho v HwoC smazat b182 a nahrat tam b360 a udelat restart telefonu, ale mozna se pletu a bylo to pro p9

"Inštalácia Android 7 na Huawei P9 pomocou programu Huawei Firmware Updater" - je to snad jasne, nebo ty tam vidis P9 LIte?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mas dual nebo single SIM?
    Poděkovat autorovi 0
  • mel bych mit dual :) ja uz si dnes nejsem nicim jisty co napisu
    Poděkovat autorovi 0
  • musim ted odjet budu tu tak za 3 hodky cca mam zapas, ale dekuji vam vsem za pomoc.Jeste se urcite ozvu
    Poděkovat autorovi 0
  • - Stahni si TWRP pro MM :

https://mega.nz/#!ht0h0ATY!4ZQW2ebrN-cvO21J9lJ2qz3UYwcE3onMFZzRMcdRY9o

a zkopiruj do adresare Minimal ADB and fastboot, poznac si, pod jakym nazvem tam je presne. - - Stahni si FW pro MM dual SIM (kdyz to rikas...)

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1164/g104/v66034/f1/full/update.zip

rozbal, a zkopiruj UPDATE.APP do dload na SD karte

- stahni si oeminfo C432-dual SIM

https://uloz.to/!tqVD77JEn4lB/c432oeminfo-p9lite-l21-dualsim-zip

a zkopiruj na SD kartu, nerozbaluj.

- stani si stock Recovery (pro jistotu) A6

https://mega.nz/#!wh8EFbBa!S5zla0H0eQk6AyLvSpwlJ-JYAiDER5uHnKcElV6AgZ8

a zkopiruj na SD kartu .

Tak to zkusime: pripoj se do fastbootu a zadej prikaz "fastboot flash recovery2 ...nazevTWRP.img
    dvakrat ti musi napsat okay, sending okay, writing okay. Podrz na deset vterin Power, soucasne se odpoj od PC , telefon zacne restartovat, jakmile zhasne obrazovka, zmackni a drz Volume+ , nabehnes do TWRP , svajpem doprava se dostanes do hl.menu. Tam zvolis Install, zvolis si SD card jako zdroj, vyberes oeminfo.img a svajpem nainstalujes. Vrat se do hl.menu TWRP a ted bacha - Recovery se instaluje jakoInstall Image, vpravo mas Install image, klikni, oznac Recovery (nic jineho tam stejne nemas) a pak oznac umistneni - Recovery. Muzes svajpem flashnout. Zase se vrat do hl.menu TWRP a v menu Reboot zvol Power off, zadny reboot system! Telefon se vypne. Ted uz muzes zkusit trojhmatem naistalovat B160.
    Pokud to selze, zkusime neco jineho.

Poděkovat autorovi 0
  • swordik  
    upraveno 10. March
    tak momentalne mi to pise Your device is booting now... a nic a pak mi to zcerna a skoci do EMUI, kde je reboot, wipe data/factory reset, wipe cache

Tak jsem nejak zprovoznil ten twrp a ted kopiruji data Update.APP do dload.Chapu spravne , ze C432-dual SIM mam flashnout jako zip a Recovery A6 jako install image? a pak vypnout phone

Tak jsem udelal flash oeminfo, pak jsem dal install image Recovery a dal vypnout telefon a ted nejde zapnout :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.