AndroidAuto

Mám fw8 Oreo
Problém som mal aj na 7

Môj dotaz znie pre niekoho čo by mohol vedieť kde je problém.
Android Auto funguje super ale do doby kedy reštartnem telefon alebo vypnem.
Po reštarte a pripojení k autu normálne nabehne, ale už nedokáže spustiť google mapy ani waze.
Musím odpojiť telefon a v aplikaciach vymazať v Android auto údaje a vyrovnávaciu pamäť.
Potom musím opätovne dať povolenia.

Po pripojemní k autu už všetko funguje ako má, ale zasa iba po reštart alebo vypnutie.
Proces sa opakuje, vymazanie.....

Vyskúšaný aj FR tak sa pýtam neprehliadol som niekde nejaké povolenie ?

Komentáře

• Nuž odpoviem si sám zasa je problém u Huawei !!

https://forum.xda-developers.com/android-auto/android-auto-general/android-auto-compatible-huawei-phones-t3744725

Huawei má viac problémov ako predností!
    Tak ako bol problém s Mirrorlinkom, tak aj AndroidAuto. Len sa stým nikde nechvália.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj,
    Tak mě na P10 a A7 to aspoň fungovalo, že šel waze. po aktualizaci na A8 to přestalo chodit úplně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne funguje všetko ale po reštarte to proste pri prepnutí na navigáciu je jedno či google mapy alebo Waze preblikne čierna obrazovka a nič.

Riešenie otravné zmazať data aplikacie AndroidAuto.
    Poděkovat autorovi 0
  • boooze to je huashit! zarekl jsem se, ze uz sem prispivat nebudu, protoze mistni huaweiritolez nikdy nedokaze priznat, ze by byla chyba na strane huawei a vsechno jen donekonecna omlouva, vsechny jejich lzi zlehcuje (je jedno ze jsme vam lhali o pametech, vzdyt to vy tupci ani nepoznate...) a huawei je pro nej svaty, zatimco nespokojeny uzivatel je kreten, ale proste musim.
    nejdriv kecy o mirrorlinku u kteryho se nakonec ukazalo, ze funkcni bude (prej) za X mesicu. tak jsem se na to vykaslal a pouzival AA ktery jakz takz fungovalo (az na to, ze hovory jsem musel vyrizovat na telefonu a ne na displayi auta, to muze vymyslet jen idiot). no a ted mam oreo a AA pro zmenu nejde vubec. uz nemam nervy zkouset jestli ted funguje mirrorlink, protoze priste to zase bude nejspis obracene. koncim s touhle znackou. samsung nemam moc rad, ale nikdy jsem nemel tolik problemu ani s AA ani s mirrorlink. a autem to rozhodne neni, ani kabelem a podobnyma kravinama. vyzkouseno v ruznych modelech, ruznyma kabelama... samsung slape bez problemu. Huawei je proste kram. Nikdy vic. pokud chcete jezdit v aute bezpecne a ne se porad rozcilovat, ze neco nefunguje, ze to uzasny emui nebo jak se ten shit jmenuje zabiji aplikace a neaktualizuje widgety podle nalady takze prosvihnete dulezity meeting, jelikoz widget kalendare se sem tam proste odmine synchronizovat, ze vam upozorneni na mail obcas prijde treba o pul hodiny pozdeji (a ano, mam vypnuty vsechny ty debilni optimalizace a nastaveny 3 prdele vyjimek)... kupte si neco jinyho. sbohem a pevny nervy!
    Poděkovat autorovi 0
  • @hovnival že tě to baví sprostě nadávat, když ti Huawei nevyhovuje, tak se nedá nic dělat a koupíš si jinej telefon, no bóže. žádná firma není dokonalá.... Také sbohem a pevné nervy se samsungem:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Myslíš si že, si nejak prispel že si odporučil iný telefon ?!

Asi ťažko, fakt to len dokazuje že Huawei klame a zavádza, máš ho len na hranie, tak si založ sekciu hráme sa.

Keď očakávam že bude fungovať ako má za ti prachy a že je to najvyšší model od Huawei tak by to malo byť aj kvalitatívne na úrovni či hardware tak software.

Očakávam plnú funkčnosť, ale to mnoho detičiek čo sa len hrajú a trčia na facebooku, mesengri a podobných hlúpostiach nepochopí.

Takže nezasierajte mi vlákno ak sa nemáte k tomu vyjadriť.

hovnival len napísal realitu, Vúdce1978 len že má telefon na hranie a nemá ani auto s príslušnými funkciami aby to overil a vyskúšal.

Poděkovat autorovi 1
  • Tak po aktualizaci na B365 AA snad funguje (teda narazil jsem, že mi Hudba Play přehrávala beze zvuku, ale to dělala i bez připojení k autu). Jediné, co mi teď chybí, že navigační šipky Waze neumí poslat na HeadUp display auta :)
    Poděkovat autorovi 1
  • @DavidZ to je dobře, držím palce ať funguje i dále :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano po tejto aktualizácii to funguje, písal som to do inej témy, aj Jozef reagoval :D
    Poděkovat autorovi 0
  • jestli by jste se nemeli v autě spíše věnovat řízení :sweat_smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ved o to ide ked nevieš načo slúži AndroidAuto tak si to naštuduj.

Práve že ide o bezpečnosť, mám takto 2 navigácie čo ani o tom nevieš.
    Telefonovať môžem bezpečne keď už dakto otravuje, dokonca sa dá ovládať hlasom, čo zvyšuje bezpečnosť.
    Poděkovat autorovi 0
  • skusal niekto toto na AA ?
    Poděkovat autorovi 0
  • čaute no ja mám Astru 2017 sme kupovali novú. Mám Huawei P10 a nefunguje vôbec android auto. teda len navigácia. hovory nič,volajúceho nezobrazuje,a hudba tiež nefunguje teda prahrava sa ale zvuk nikde.pred P10 som mal tiež Huawei a stým fungovalo všetko ok. neviem kde je chyba ale dosť ma to štve využíval som to naplno a teraz mi chýba.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.