Aktivace odběru časopisu UnlockMagazine

Zdravím vás, potřeboval bych pomoct a poradit. Zrušil jsem odběr časopisů. Momentálně při zamčené obrazovce nemůžu vyrolovat seshora nahoru titulní stránku pro výběr tapet. Je tam jen vidět kalkulačka, svítilna, záznamník. Co s tím, poradí někdo? Díky.

Komentáře

 • Samozřejmě vyrolování zdola nahoru..
  Poděkovat autorovi 0
 • Nevim jak u P8 lite. Ale kdyz otevru nastaveni, muzu vyhledavat v nastaveni. Napisu zamek, nebo magazín a jsem tam kde potrebuji. Melo by fungovat i pri projeti prstem dolu po volne plose a vypsani stejnych slov.
  Poděkovat autorovi 0
 • To, co ti chybí, byla právě vlastnost té zamykací obrazovky (typ Unlock Magazine je druh zamykací obrazovky, kromě názvu to nemá s nějakými odběry časopisů nic společného). Zpět to dostaneš pomocí tovární aplikace "Motivy" - vyber si nějaký motiv, který používá pro zamykací obrazovku typ Unlock Magazine; možná by stačilo tuto volbu aplikovat v motivech jen pomocí tlačítka Přizpůsobit - záleží na tom, co všechno jsi s motivy prováděl.
  Poděkovat autorovi 1
 • Už se na to přišel. Problém se vyřešil záhy. Pro zobrazeni titulní stránky při zamčené obrazovce je důležité míti deaktivovanou volbu "použít pouze uzamčení heslem, zobrazit přímo obrazovku zadání hesla". Děkuji za pomoc.
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.