Huawei P20 oficiálně představen

1246713

Komentáře

• Donn Ja som tiez uvazoval o sony xz 2 compact desing ma nezaujal vobec ale cena 599 je ok za 845 cpu a 4 giga ram
    Poděkovat autorovi 0
  • Obecně starší topmodel bude v kombinaci cena versus výkon vždy vypadat lépe...
    Poděkovat autorovi 0
  • Donn  
    upraveno 29. March
    dm602 napsal(a):

Donn Ja som tiez uvazoval o sony xz 2 compact desing ma nezaujal vobec ale cena 599 je ok za 845 cpu a 4 giga ram

Od té doby co na Z3C mi odešel celý pruh dotykové plochy displeje (zatím to stále trpím a mám ho), tak o Sony už nechci ani slyšet. Ale to jen takový offpost :smiley:
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Obecně starší topmodel bude v kombinaci cena versus výkon vždy vypadat lépe...

Souhlasím. Akorát jsem zatím na pochybách, že cenová politika P20 je zvolena správně. Samozřejmě posun v designu, "papírově" lepší fotoaparát, větší baterie apod. vidím. Ale prozatím mě poměr cena/výkon ještě nepřesvědčil, že stojí za to si telefon např. předobjednat. Je to krásný kus HW, ale třeba počkat až vystoupí ze stínu P20 Pro a ukážou se reálné zkušenosti. Rozhodně je to stále velký kandidát na koupi :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • No inak P 20 ma viac mínusov oproti P10. Už len tie fotky len 4:3 a 16:9 len 7Mpx. Chýba veľa vecí čo má P10. Iba väčší displej, to je dosť malo. Absencia SD kariet. Chýba audio Jack. A iné funkcie.
    Poděkovat autorovi 0
  • No vsak je to mobil uplne staci rozlisenie radsej kvalinych 7 ako 20 sony a bieda pamat je 128 dostacujuca jack nepouzivam mam bluetooth sluxhatka a namiesto jacku je tam usb redukcia na jack prriamo v baleni podla mna staci usb c mam aj v macbooku a nie je problem je to standarrizovana buducnost horsie je na tom audio vystup tam je to slabe trebars oproti sony
    Poděkovat autorovi 0
  • kexame  
    upraveno 29. March
    Tak Jack sa dá využiť aj na iné veci. Na záhradnú party nápojim na hudobnú aparatúru cez Jack a hra celý deň. Neviem ci je možnosť nabíjať keď ide výstup audia z USB C na jack.
    Poděkovat autorovi 0
  • @kexame Ano, příslušné redukce na to jsou, už se tu o tom někde psalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • kexame  
    upraveno 29. March
    A cena 50€, ďakujem, stačí mi P10. To je môj subjektívny názor. Nemusíte s tým súhlasiť. Ani mirrorlink nepodporuje, (aspoň to nikto nepotvrdil zatiaľ) teda pre mňa nepoužiteľný telefón. Počkám na nástupcu, keď sa trochu vyladia všetky chyby
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. March
    @kexame I to je možné, ale někdo tu dával něco z ebay a bylo to za pár korun.
    Poděkovat autorovi 0
  • Rrdukcia je v baleni a usb c vie nabijat aj prehravat trebars hudbu sucasne
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefony se mi opravdu líbí jak p20 tak p20 pro, ale co mě vážně štve je ty formáty fotek 4:3 uz na mém MATE 9 mě to štve ale u tak špičkových mobilu mít v nastavení foťáku jen 4 možnosti tak to je opravdu zklamání.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle srovnani me prijde fajn, proste jen na koukani bez povidani https://youtube.com/watch?v=y66_MNpjeEo
    Poděkovat autorovi 0
  • pěkné, nějak mně už přijde ten klasický displej 16:9 škaredý a naopak se mi hodně líbí použití toho výřezu a neřeším kdo to vymyslel nebo okopíroval, tohle je dobrá věc a těším se až takový telefon budu mít poprvé v ruce.
    Poděkovat autorovi 0
  • No já třeba mám P20 Pro a stejně trochu zvažuji P20, protože se mi lépe drží (je menší)
    Poděkovat autorovi 0
  • asi by som to tu mal prestať citat lebo si ho ozaj kupim :blush: ... vraj si ho mozem predobjednat v o2 a dostanem naramok talkband 2pro
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefon od operátora nebrat.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. March
    @Jozef_HuaFan Tak mi to P20 PRO můžeš poslat, pokud tě nebaví :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. March
    Dnes jsem si poprve nazivo osahal P20 a take krasnej stroj:-), na predstaveni v Quadriu jsem byl tak unesen P20 Pro, ze jsem tam na P20 zapomnel:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • P20 se mi libi i s vyrezem :wink: ... v nedeli si pro ni jdu :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Víte někdo zda ten telefon jde probudit i jinak než jen tlačítkem? Např. poklepáním na obrazovku?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.