Huawei P smart v modrém provedení je krásný

upraveno 22. October v Huawei P smart
Už jsem vám v minulých týdnech ukázal dvě barevné varianty modelu Huawei P smart a aby informace na našem fóru byly kompletní, přináším vám dnes také fotogalerii modré varianty. Původně jsem si myslel, že černá verze pro mě zůstane volbou číslo, po osobní zkušenosti s modrou verzí ale myslím, že bych nakonec zvolil právě tu. Zadní část telefonu je opticky opět rozdělena na několik částí a vypadá to velmi dobře. Těšit se můžete na moderní vzhled, kde displej zabírá skutečně většinu čelní plochy telefonu. Líbí se mi ale také zpracování duálního fotoaparátu na zadní straně. Jak situaci vidíte vy po prozkoumání všech barevných variant tohoto přístroje? A najde se nějaká barva, která vám třeba chybí a udělala by vám radost?

image
image
image
image
image
image
image
Štítky:

Komentáře

• Měl jsem v ruce černou i modrou - při nákupu zvítězila černá. Přece jen mi víc vyhovuje decentnější (a konzervativnější) barevné ladění.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ono je to tak, že pokiaľ bude telefón v púzdre, čo predpokladám, že pri takom rozmere bude, tak je skoro úplne jedno v akej farbe bude telefón iba, že by bol v priehľadnom...akurát čo ostane vidno je v okolí čočiek foťáku a čítačka prstov...Čiernou nikdy nič nepokazíš-konzervatívna, ktorá nikdy nebude nudná, čo sa o iných farbách nedá povedať, aspoň tak to vidím ja, ale táto modrá je pekná určite :wink:
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 3. April
    Na te modre jdou pekne videt ty plastove predely. Coz tomu ubira na vzhledu.

Tak pokud by clovek premyslel tak ze automaticky pujde do pouzdra a ze tim padem je fuk jaka barva nebo design... tak mohou vyrobci rezignovat na design a delat plastove obdelniky ala Prestigio :D Ne opravdu existuje dost lidi co telefon pouziva bez obalu :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Přemýšlím jak napsat že se mi to v té modré líbí aniž by to vyznělo, že něco automaticky obhajuji. Ale ano, mně se to prostě líbí.
    Poděkovat autorovi 5
  • vovivovi  
    upraveno 4. April
    Já se do polemik pouštět nebudu (mojí mámu žádnej Číňan nevobtáhnul, abych musel Huawei kritizovat :wink: ). Ta modrá je hezká, o tom žádná. Já jen konzervativně vybral černou. Překvapilo mě i to, že se záda ani displej nijak moc nezapatlávají - ani mastný prst nezanechá na skle výraznější stopu.
    A mobil mám zatím bez pouzdra a bez fólie/skla (je sice objednáno, ale zatím nepřišlo). Doma i v práci dělá parádu na stojánku, na cesty jej dávám do koženého pouzdra Redpoint Blaze. Kdysi jsi to někde, Jožko, popisoval (asi na Xperii). Škoda jen, že tuto značku pouzder koupili nějací novozélanďáci (nebo tak něco) a teď se podobná pouzdra šijí pod značkou FIXED. Ale objevil jsem ještě ta původní prostějovská kožená (černá s červeným obšitím) za směšné peníze na internetu. Tak jsem si koupil do zásoby pár kousků v různých velikostech. Je to jediný kožený futrál, který jsem kdy viděl a měl v ruce, který se neošoupal ani po 30 měsících intenzivního nošení po kapsách a baťůžcích.
    Viz: https://fotomobil.cz/prislusenstvi/pouzdra/s-vysunovanim/pouzdro-redpoint-blaze-cerne-3xl-pro-samsung-s5-s5-neo-huawei-p8-lite-[id-a8591680047529]?ItemIdx=11
    Smartíkovi více svědčí 4XL, v tom 3XL je hodně narvaný a nahoře pár milimetrů kouká. 3XL byl ideální na P7.
    Poděkovat autorovi 0
  • Modrá je dobrá a bez pouzdra je P Smart perfektně kompaktní. U mě žádné pouzdro nemá šanci, připadá mi to jako dát potahy do auta na kožené sedačky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Však já ten futrál mám jen kvůli transportu - kontakt s klíčema by asi dokázal tomu vzhledu dost ubrat.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak nedávej mobil do stejný kapsy jako klíče - logicky :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • To nedělám. Ale už se mi stalo, že mi do baťůžku, kde už byl mobil, dcera ty klíče hodila přes polovinu obýváku. Naštěstí v tom futrálu byl...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim, prosim vas potrebujem poradit. Chcem kupit novy mobil P smart alebo P10 lite. Vdaka za radu.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. April
    @palissandro u me by vyhral P Smart, novejsi, hezci displej, nema sklenena zada, android 8 na palube, 2 fotaky, proste daleko hezci telefon :smiley: za stejnou cenu
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě modrá,i když je pravdou že mobil většinou stejně skončí v pouzdře,ale už v minulosti jsem měl mobil s modrým krytem od výrobce,třeba Siemens A50 nebo základovka tmavě modrá Nokie 3310,pamatujete?
    Poděkovat autorovi 0
  • U mě vyhrála modrá jako jediná má trochu šmrnc..
    Poděkovat autorovi 1
  • Modrá je dobrá. Jakmile jsem ji viděla, musela jsem ji mít
    received_296492741142930.jpeg
    864 x 1548 - 71K
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám modrou a i přesto že je v pouzdře a z té modré jsou vidět jen kousky tak pořád vypadá dobře. Z praktických důvodů jsem vždy volil černou, tentokrát jsem ale na první pohled věděl že modrá je přesně ta kterou chci a vůbec toho nelituji.
    Poděkovat autorovi 1
  • Mě to v té modré hodně připomíná honor
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě to také hodně připomíná HONOR
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.