Huawei P20 lite v černém provedení vypadá skvěle

Huawei P20 lite bude nepochybně patřit k nejoblíbenějším telefonům roku 2018. Telefon jde na trh v několika barevných variantách, na našem fóru zatím drtivě dominuje černé provedení. Tento přístroj v černé barvě ale podle mého vypadá velmi elegantně a stylově, takže si svoje fanoušky nepochybně najde. Černou barvou se tady rozhodně nešetřilo, to je ale podle mého jedině dobře. Pokud už patříte k majitelům modelu Huawei P20 lite v černém provedení nebo jste měli možnost jej někde vyzkoušet, jak se vám zalíbil? Mně se líbí hodně, současně ale musím dodat, že sám vlastním modrou verzi a ta se mi líbí ještě o kousek více.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Štítky:
«134

Komentáře

• Máš pravdu. Černá tomu opravdu sluší. Je to po x letech telefon v černé barvě, co používám, ale je to i tím, že všechny mají barevná jen záda, takže za mě jediná volba. S motivem z Mate 10 Porsche design luxus :smile:
    Poděkovat autorovi 3
  • Jo černá je velice slišivá a to jsem toužil po modré, musím uznat že černá barva sedí :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě osobně se černá barva velice líbí, jen ta modrá! když jsem jí viděl v obchodě se mi moc nelíbila
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně se líbí černý, například protože mám rád nenápadnost. Když ho držím v ruce a mám černou bundu, tak tolik nesvítí :-) Zde už to tolik neplatí, ale u předchozích verzí mě navíc vyloženě rušil a nesedl barevný rámeček okolo černého rámečku displaye. Tady je pouze tenký, barevný okraj, ale i tak, raději mám jednolitost a stylovost, kterou v mých očích černá verze plní perfektně :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím přátelé, telefon mám cca týden a musím říct, že černé zpracování tohoto modelu je fantastické. Pořád se nachytavam jak si ho prohlížím a kochám se. V černé verzi krásně vynikne perfektní displej. Jedním slovem prostě nádhera.. A to ještě nemluvím o vnitřní výbavě.. Upřímně si myslím, že tento telefon bude letos nejlepší volbou pro rok 2018. Poměr cena/výkon dělá z telefonu to nejlepší v dané třídě..
    Poděkovat autorovi 0
  • Původně jsem chtěl modrý, ale vzhledem k tomu, že mobil, až to bude možné, budu používat pouze v kombinaci buď s polepem (aby neklouzal), nebo s originálním otvíracím pouzdrem (které mobil dobře chrání, dobře na něm vypadá a navíc je aktivní), černá mi nevadí. U modelu P20 lite je navíc černá varianta - tj. Midnight Black - vyvedena opravdu krásně. Je to seriózně vypadající kus techniky, který dobře působí jak na schůzích či přednáškách (tedy ve společnosti, která si na módní výstřelky příliš nepotrpí), tak mezi mladými a otevřenými dušemi. Designéři společnosti Huawei odvedli dobrý kus práce a celkově musím říci, že mi jejich designový jazyk vyhovuje. Vlastním ještě novu ve zlatém provedení a ta mě svým vzhledem uchvacuje i dnes, půl roku od koupě.
    Poděkovat autorovi 1
  • FeReT  
    upraveno 3. April
    Telefonek je to opravdu skvělý, myšleno ve své třídě samozřejmě, jediné co Huawei opravdu podelalo jsou kryty, pouzdra jež nikde nejsou k dostání resp skladem. Naskladnenych telefonů je mraky, ale pouzdra a kryty nikde, pritom vzhledem ke konstrukci telefonu nutnost. Tohle mě na teto značce fakt mrzí :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je pravda, že se to dá považovat za velkou strategickou chybu. Spousta lidí sáhne raději po mobilu, ke kterému rovnou přikoupí příslušenství. Zkušenost pro příště!
    Poděkovat autorovi 0
  • Původně jsem chtěl modrý ale dostupnost v obchodě to za mne vyřešila. :smiley: Takže mám černý a vůbec nelituji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano také jsem chtěl modrý, ale černá barva má kouzlo, koneckonců až přijde pouzdro, tak to bude černý krasavec s modrým nádechem :smile:
    https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-P20-Pro-Lite-Luxury-Ultra-Thin-Plating-Soft-TPU-Slim-Back-Cover-Case/372263539383?_mwBanner=1
    Poděkovat autorovi 0
  • @Yari Stejný typ s čirým zadkem mám na MATE 10. Je krásný, ale má jednu mega nevýhodu. Je pod ním vidět každé smítko a po čase to vypadá celkem ošklivě. Budeš často sundávat a čistit :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Víš, já než mobil někam položím, tak rozmyslem, v práci mám na něj speciální kutloch a bordel je můj nepřítel, nějaký prach se tam vždy dostane, ale zatím to vypadá na kryt z Číny a rozmýšlím nějaký od českého prodejce z netu, uvidíme a necháme se překvapit, ale i tak díky za upozornění :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Pcermis potom napíš jak vypadá to puzdro mám zálusk na huawei p20 lite modrý koncom mesiaca predávam mate 10 lite a objednávam p20 lite blue :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. April
    @HuaweiWowo Pěkně ty! :smiley: Tak ses s konečnou platností rozhodl? Vůbec se ti nedivím!
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. April
    @HuaweiWowo Ano - rozhodnutí prodat Mate 10 a pořídit P20 lite muselo být těžké rozhodování, zvlášť pokud jsi ten mobil měl jen krátce.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Concionator ver tomu že je ťažké rozhodnúť sa či nechať si mate 10 lite alebo predať ho a kúpiť p20 lite.... je dobrý p20 lite? nebudem to ľutovať?
    Poděkovat autorovi 0
  • @HuaweiWowo Podle mne je hodně dobrý, přímo výborný, ale přece jen ho jednak zatím všichni máme krátce a druhak nemám nejmenší osobní zkušenost s modelem Mate 10. Ten má k dobru odolnost proti vlhku a prachu a optickou stabilizaci videa. P20 lite zase "lidštější" rozměry a možná lepší fotoaparát.
    Poděkovat autorovi 3
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.