Zamrznutí telefonu při focení

Ahoj,

Potřebuji radu. P9 mám zhruba už 2 roky, ale v posledních 4 měsících cca. se mi občas stane, že při focení mi zamrzne telefon a následně po jeho opětovném zapnutí je baterie na 1%, někdy i na 0, i když před zamrznutím tam třeba ještě 35% bylo. Čím to může být? Aktualizace mám nejnovější, takže tam asi chyba nebude.

Díky.

Komentáře

• PesedmPesedm  
    upraveno 12. April
  • Ja si myslim, ze by uz chcel novu baterku. Dan za rychlonabijanie, a celkom bezne pri kazdej litiovej baterii. Pri nizsej teplote sa to pejavuje skor. Riesenie, ako nepouzivat fotak napr. pod 50% kapacity baterie nie je moc pohodlne. P9 je stale velmi pohodovy mobil a vymenit v nom baterku sa este stale oplati. (pokial je inak v poriadku)
    Poděkovat autorovi 0
  • Paměťovou kartu nepoužívám. Tovarko jsem zkoušel a nic. Ja si taky myslim, že už to bude baterií a s tou výměnou.. Furt je to ještě v pohodě.

Jinak zeptam se. Da se nárokovat výměna baterie u prodejce, pokud je mobil ještě v zaruce?
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud je ještě v záruce, tak určitě ano. Na uživatelsky nevyměnitelnou baterii by měla být stejná záruka, jako na zařízení.
    Poděkovat autorovi 1
  • Stejný problém se řeší o téma výše.
    Poděkovat autorovi 0
  • Resila jsem to stejne donesla do servisu vyměněna baterie a lcd modulu oprava trvala dva dny a zatím to telefon nedělá
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam uplne stejny problem... Rok a neco byl telefon naprosto v poradku... Posledni dobou se zacal takto sekat casteji a casteji. Napr. Na horach pri nutnosti vyssiho osvetleni displeje kvuli slunicku a nizsi okolni teplote i 5x denne. Vzdy padne i z 80% na 3 nebo 1 a dokud neni alespon 3 minuty na nabijecce tak umira hned po zapnuti. Pokud je telefon pripojen chvilu na nabijeni baterka se vrati na puvodni hodnotu.
    Provedl jsem tovarni restart i user wipe - nepomohlo.. Stav Telefonu i vydrz baterie se mnohonasobne zlepsila az po rollback firmwaru na android 6 a postupne aktualizaci az na posledni verzi co je na FF. Nemyslim si ze problem je vylozene v baterii ale v nabijeni nebo rizeni spotreby. A troufnu si rict ze to zacalo s prechodem na Android 7.
    Nicmene se mi telefon za 14 dni takto zamrznul pouze jednou. Tzn. Obrovsky uspech ale vyreseno neni
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.