Plynulost a kvalita videa

David95  
upraveno 8. April v Huawei P10
Hodil jsem diskuzi ohledně videa http://www.huafan.cz/discussion/comment/90060/#Comment_90060 do novýho vlákna.

@DallasCZ Zvláštní, že tobě to nedělá.
Vudce1978 napsal(a):

@vormen video nepatří mezi silnější stránku to je pravda, ale katastrofa to není, chtít natáčet kloudné video za chůze bez hrudního stativu je prostě hovadina, když rychle půjdu tak točit nebudu, nebo zpomalím:-)

Jenže z videí na YT je vidět, jak se ten obraz klepe i když s ním nehejbe. Takhle hrozně nenatáčí ani můj prastarej Samsung.

Myslíte, že je to problém SW nebo HW?

Komentáře

• to by mě taky zajímalo, nemá cenu, abych se dával desítky odkazů na videa pořízená P10kou, ale co jsem viděl, tak nikdy to video nebylo v takové kvalitě v jaké by vzhledem k zařazení telefonu mělo být. mám pochybnosti o přítomnosti nějaké optické stabilizace, protože to video vypadá stejně rozklepaně jako z Honoru 9.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také máte, že stabilizace obrazu u videa se dá zapnout/vypnout pouze při FHD 30 fps a nižších rozlišeních? Původně jsem myslel, že u FHD 60 fps a 4K je automaticky, takže možnost zapnout/vypnout stabilizaci tam není kvůli zvýšení kvality obrazu. V ČR se všude psalo, že P10 optickou stabilizaci obrazu má bez vyjímek, tak jsem to neřešil, ale nyní, když čtu dohady, zda jí má P20, na GSM aréně jsem našel, že v recenzi psali, že P10 nemá stabilizaci obrazu u 4K, tak začínám pochybovat, zda jí u těch nejvyšších rozlišeních vůbec má. V tomto vlákně si to koukám myslí též. Takže ví se už určitě, zda má P10 optickou stabilizaci u FHD 60 fps?
    Poděkovat autorovi 0
  • Stabilizace obrazu je u P10 jen u full hd 30 snímků. Jinak Smolík
    Poděkovat autorovi 1
  • Přesně jak píše @kalimero77 , bohužel optická stabilzace u FullHD/60sn a 4K fakt není...
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.