Wifi a Bluetooth přestaly fungovat

Dobrý den, do dnešního dne mne můj mobil fungoval bez problémů, ale najednou v jeden den přestalo fungovat připojení přes wifi - když kliknu na ikonu, tak se jen zabarví modře, ale nevyhledává sítě (modem mám zapnutý a přes pc se připojím bez problému). Zároveň při jízdě autem jsem se dnes nebyl schopen připojit k handsfree přes bluetooth, kdy opět jen po kliknutí ikona změní barvu na modrou, ale mobil neumí najít jiné zařízení pro párování. Již jsem zkoušel Wipe cache partition a následně Reboot system now, ale nepomohlo. Je tu ještě nějaká možnost kromě továrního nastavení, které mně smaže všechna data? Pokud někdo ví, budu moc rád za radu. Děkuji.

Komentáře

• Jeste je mozne udelat v rozsirenych nastavenich obnoveni nastaveni site a Resetovat vsechna nastaveni, a restart.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji, no pokud je to Rozšířené nastasvení - Zálohování a obnovení dat - Obnovení nastavení sítě, pak tam jsem klikl na tlačítko Obnovit nastavení, ale bez výsledku. Nebo myslíte ještě něco jiného?
    Poděkovat autorovi 0
  • Moje chyba, zapomnel jsem na to, ze P8 Lite nema v menu Resetovat nastaveni. Nicmene obnoveni site by melo fungovat...Tak bohuzel, asi vam nezbyde nic jineho, nez udelat tovarni nastaveni. Lze to udelat z menu telefonu a nastavit bez vymazani vnitrniho uloziste (doufam, ze tenhle model ma tu moznost) .
    Poděkovat autorovi 1
  • rumburak napsal(a):

Moje chyba, zapomnel jsem na to, ze P8 Lite nema v menu Resetovat nastaveni. Nicmene obnoveni site by melo fungovat...Tak bohuzel, asi vam nezbyde nic jineho, nez udelat tovarni nastaveni. Lze to udelat z menu telefonu a nastavit bez vymazani vnitrniho uloziste (doufam, ze tenhle model ma tu moznost) .

Děkuji moc za Vaši ochotu. Tak snad to tovární nastavení pomůže. Pokud ne, pak má Huawei nějaké servisní středisko? Můj telefon je už po záruce...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tech servisu je vic, moc se v tom nevyznam, ale kuprikadu jeden p.kolega ted preferoval konkretne

"Ochotu, vstřícnost a super odvedenou práci - to jsem našel zde
    http://profesionalni-servis-olomouc.cz/huawei/"

a pak OC Quadrio Praha.
    Poděkovat autorovi 1
  • rumburak napsal(a):

Tech servisu je vic, moc se v tom nevyznam, ale kuprikadu jeden p.kolega ted preferoval konkretne

"Ochotu, vstřícnost a super odvedenou práci - to jsem našel zde

http://profesionalni-servis-olomouc.cz/huawei/"

a pak OC Quadrio Praha.

Děkuji moc za rady. Snad to dobře dopadne... Pěkný den.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stává se mi to samé a řeším ro tak že restartuju telefon a opakuju akci
    Poděkovat autorovi 0
  • Nějaký závěr ? Dělá mi to paseku také. Aby wifi lépe fungovala musím vypnout BT :(.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak před dvěma týdny se mi stalo úplně to samé. Najednou přestalo fungovat Wi-Fi i Bluetooth, reset do továrního nastavení nepomohl. Jelikož je telefon ještě v záruce, poslal jsem jej na reklamaci a dnes se mi vrátil zpět - opraveno, výměna systémové desky. Servis: BRITEX, Kladno
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.