Huawei P20 lite v modrém provedení vypadá fantasticky

upraveno 28. April v Huawei P20 lite
Většina lidí na našem diskuzním fóru HuaFan.cz vlastní Huawei P20 lite v elegantním černém provedení, sám jsem se ale nakonec stal majitelem modré verze a musím říci, že telefon v modrém provedení vypadá skutečně skvěle. Modrou barvou se skutečně nešetřilo a zadní část přístroje je velmi pěkná. Osobně jsem také vděčný za modré boky telefonu, díky tomu modrá barva pěkně vynikne také při pohledu na čelní stranu tohoto telefonu. Kombinace s černým rámečkem kolem displeje je povedená a design tak hodnotím velmi vysoko. Jak vás zaujala modrá verze modelu Huawei P20 lite? Pokud byste si mohli vybrat libovolnou barvu tohoto telefonu, která by to byla? PS: Huawei P20 lite chci nafotit také v přírodě, když nám už přišlo jaro. Budu tedy rád za názor, které fotografie se vám líbí více.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Štítky:
«1

Komentáře

• upraveno 11. April
    Vypadá krásně a původně jsem stál o tuhle barvu, ale nakonec jsem rád za tu černou, která je univerzální, záda se jí kupodivu skoro nepatlají a navíc si k tomu telefonu mohu přikoupit příslušenství v jakékoli barvě. U modelu P20 lite se mi líbí všechny tři dostupné varianty a celkově, jak už jsem to tu v nějakém vláknu psal, hodnotím současný design od Huawei jako velice zdařilý!
    Poděkovat autorovi 1
  • Jak rikas a taky uz jsem to nekde psala... Chtela jsem modrou a take jsem ted radsi za cernou, tu modrou jsem si predstavovala jinak a nelibi se mi tolik jako v mych predstavach :smiley: a je pravda, ze obal na telefon dam 100% a mam rada barevne, takze by stejne modra zanikla. Ruzovou jsem jeste nemela sanci videt.
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: líbí se vám více ten dřevěný podklad nebo raději fotografie tohoto typu?

image
    DSC_4097.JPG
    900 x 598 - 173K
    Poděkovat autorovi 0
  • Ad OT: No..., asi ten bílý podklad. Ale je otázka, jak by na tom vypadal třeba přístroj bílý.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě poslední OT s druhou verzí
    image
    30224145_10156105483032752_1064903441_o.jpg
    2040 x 1355 - 95K
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan na podklad jsem ani nekoukala, ale mam novou svetlou plovoucku, muzes udelat kompromis a fotit u mne :smiley: jinak kdyz se nad tim ted zamyslim, tak kdyz je to na tom dreve, tak to vypada, ze jsi to fotli ty doma, ty ostatni vypadaji jako bys je stahnul ze stranek Huawei :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • ta druhá je focená s P20Pro, nereálný barvy, ostřejší obraz než ve skutečnosti :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Není, jen vylepšená :smile:

@JanazArku zajímavá myšlenka
    Poděkovat autorovi 1
  • Concionator napsal(a):

Vypadá krásně a původně jsem stál o tuhle barvu, ale nakonec jsem rád za tu černou, která je univerzální, záda se jí kupodivu skoro nepatlají a navíc si k tomu telefonu mohu přikoupit příslušenství v jakékoli barvě. U modelu P20 lite se mi líbí všechny tři dostupné varianty a celkově, jak už jsem to tu v nějakém vláknu psal, hodnotím současný design od Huawei jako velice zdařilý!

Zajimavé, tady píší, že se mají lidi černé barvě kvůli otiskům vyhnout obloukem :)
    https://mobilenet.cz/clanky/recenze-huawei-p20-lite-vyrez-v-oblezeni-vyhodnejsich-34905
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. April
    @Ren79 Ano, píšou to tam a říkají i dokonce ukazují to také ve videu na Youtube (dokonce jsou na tom růžovém mobilu i nějaké drobečky). Buď mají v ruce úplně jiný mobil :smiley:, nebo mají neskutečně zapatlané ruce od mastného jídla ap. (asi jsou to prostě jen nehorázná čuňátka :blush:), nebo je to nějaká provokace... :wink: Alespoň na tom mém kusu, než jsem ho opatřil neklouzavým polepem od Skinzone, žádné otisky neulpívaly.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to možné, já měl iphone dříve,skleněná záda a bez problémů vcelku..mamka má modrou P10 lite a ta se tedy celkem patlá, otázka je jestli je to sklo(spíše plast bych řekl) a pak ta oleofóbní vrstva..
    Poděkovat autorovi 0
  • Modrou jsem původně chtěl a nakonec jsem rád že ji prodejce neměl v tu dobu skladem.
    Poděkovat autorovi 1
  • Také jsem původně toužil po modré, ale když jsem rozbalil P20 lite v černé barvě, musel jsem uznat, že je to skvost. Sám jsem vlastnil modrou P10 lite a manželka ji také má a když jsem jí pouštěl toto video, tak jen řekla, vždyť to je ten můj mobil né, vůbec si nevšimla jiného foťáku, jak jí ta barva zblbla :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem pro zajimavost zkusila P20 lite a P8 vzajemne na te plovoucce, co jsem psala a kdyz uz jsem v tom byla, tak i toho 8 let stareho prcka jsem vedle P8 polozila :heart: imageimageimageimage
    IMG_20180412_101311.jpg
    4035 x 2274 - 2M
    IMG_20180412_101300.jpg
    2237 x 1691 - 1M
    IMG_20180412_101330.jpg
    2232 x 1671 - 1M
    IMG_20180412_101341.jpg
    2245 x 1689 - 1M
    Poděkovat autorovi 1
  • OT: Taky jsem porovnal s 11 let starým mazlíkem :blush:
    image
    IMG_20180412_102607.jpg
    3968 x 2976 - 2M
    Poděkovat autorovi 1
  • Koukam, ze jsme meli podobny vkus uz v minulosti :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @JanazArku Tak šup, vrhni se na první videorecenzi a sem s ní :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasně, video není nepřítel...
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx jsem zmaten.... Myslis, ze bych mela udelat videorecenzi P20lite? To jsem nikdy nezkousela... A ani jsem nikdy zadnou nevidela :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: když vidím ty HW klávesnice, tak já vám teda večer vyfotím P20lite vs. Xperia PRO :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.