Huawei P20 Pro vs. Samsung Galaxy S9+

upraveno 11. April v Huawei P20 Pro
Dovolím si založit toto vlákno, protože tipuju že nejsem jediný koho to bude zajímat, přece jenom.. Jsou to přímí konkurenti.
«134

Komentáře

• Aktuálně se rozhoduju mezi těmito telefony ale jsem v těžkých rozpacích. U S9+ mě láká nové prostředí, vysoký výkon, jack pro sluchátka a také display, který jsem si vyzkoušel naživo a vypadá perfektně (ať už designově, nebo z funkčního hlediska). U P20 pro mě zase láká fotoaparát a barevná varianta twilight, navíc podpora huawei nemá u nás konkurenci, čehož si také moc cením. Na druhou stranu mě na P20 pro některé věci trápí, jako například ten agresivní postprocessing fotoaparátů, který v mých očích degraduje jeho vysoký potenciál. Byl bych nesmírně rád za vaše názory, rady a zkušenosti, protože si tím nejsem jistý a nechtěl bych své peníze utratit za smartphone, se kterým nebudu spokojený.
    Poděkovat autorovi 0
  • HootikHootik  
    upraveno 11. April
    Invictus a co zkusit prejit na iOS? Bezkonkurencni podpora, vysoky vykon, jeden z nejlepsich displayu, super fotak, nejlepsi video...
    Poděkovat autorovi 0
  • @Invictus počkej až se bude P20 Pro prodávat a budeš mít nějaké ohlasy, určitě i zde na foru
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska mě pobavilo hodně věcí, ale tohle nemá konkurenci :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Hootik uvažoval jsem nad tím, ale já si na android zvykl, a moc se mi nechce měnit systém :smile:
    @Zdenek34 proč myslíš? Zajímá mě tvůj názor, zkus být více konkrétní
    Poděkovat autorovi 0
  • HootikHootik  
    upraveno 11. April
    Tak pokud vtom systemu nemas hodne penez v appkach nebo nepouzivas naky appky ktery nejsou na ios z duvodu limitace systemu atd tak prechod je jednoduchej, taky sem se obaval jaky to bude, a zvyknul sem si strasne rychle a nic mi zatim nechybi... nesmi se clovek bat
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. April
    Pobavila mě ta rada přejít na iOS. Každý to tak nevidí, ale pro mě je iOS nepoužitelný systém. Zkoušel jsem ho, ale je to tragédie...
    Poděkovat autorovi 1
  • já jsem měl ios i android a už bych do iphonu nešel právě ios, všechno sice fungovalo naprosto perfektně a bez zaváhání, s používáním jsem problém neměl, ale prostě mi to nesedí. android je pro mě lepší a navíc v kombinaci s EMUI přináší prvky z ios a mně se to prostě líbí víc. iphone bych bral jen pokud bych potřeboval točit opravdu špičková videa.
    Poděkovat autorovi 2
  • Já sám s IOS nemám žádné zkušenosti, ale vím jak si ho lidé v mém okolí pochvalují, jen zkrátka jsem zvyklý na android :smiley: navíc chci si koupit něco co je aktuální, Apple už v září představí další generaci, což znamená že bych měl to nejlepší od applu cca 4 měsíce, což mě za tu investici moc neláká a čekat se mi taky nechce
    Poděkovat autorovi 0
  • Já také vyzkouše kdysi OIS, nic proti tomu systému v žádném případě nemám, ale prostě mi nesedl....
    Poděkovat autorovi 1
  • Problem u Huawei a dalsich cinskych vyrobcu je ten ze nemaji Galileo, P20Pro nema BT 5.0 stejne jako Mate 10pro
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle mi nepřijde až jako takový problém. Spíš ten fotoaparát mě mrzí, snad po vydání tu uslyším pozitivnejší slova na foťák :smile: i ten výkon mě trochu trápí, od telefonu který stojí přes 20k chci to nejlepší a v tomhle P20 Pro trošku zaostává za S9+, naopak baterie je lepší. Těžší výběr telefonu jsem ještě neměl :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • HootikHootik  
    upraveno 11. April
    Tak rozdil presnosti navigace 5m vs 1m mi pride jako velkej, bt 4.2 mi pride taky jako minus do budoucna, tak casto telefony nemenim, ale diky huawey mam jabko
    Poděkovat autorovi 0
  • To už je věc toho na co telefon každý používá, chápu že pro někoho je to věc přes kterou vlak nejede, já jen napsal svůj názor na věc, ale jo, někdo třeba zase neřeší tak moc ten výkon telefonu protože nehraje ve volných chvílích hry, u kterých si navíc potrpím na grafickou kvalitu
    Poděkovat autorovi 0
  • Doma mám iPhone X... Rada přejít na iOS je rada stylem zvykni si že to dost věcí neumí, ale ten zbytek pojede. Aktualizací mi taky přišlo už mnoho, jen mi to nepřineslo vůbec nic, část z toho nebyla pro náš region a část byla k ničemu. PS: Hootlik ty bazíruješ na BT 5.0 a přejdeš na iPhone, co ti ani soubor přes ten BT nepošle... Hm...
    Poděkovat autorovi 1
  • Něco na tom bude no, android sice má svoje mouchy, ale přijde mi že jen proto že umožňuje více věcí, na IOS se nemá co kazit když tam toho tolik není. To je též důvod na zamyšlení jestli Apple, nebo nějaký android. Spíš pro mě beru jako aktuální dilema mezi P20 Pro a S9+, než nějaký Apple.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja to nemyslim kvuli prenaseni souboru ale lepsimu signalu na audio... a jak rikam jeste neni jedina vec ktera me nejak omezila, ano jsou tu horsi veci jako prenos souboru do a z pocitace (win) ale kdyz clovek pride jak na to tak to neni tak hrozny... co nebylo pro nas region?
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně tak, iOS omezuje v užívání telefonu. Např. bez iTunes je člověk v pasti...
    Poděkovat autorovi 0
  • když jsem přešel z androidu na ios, tak jsem nenarazil na nic co by nešlo udělat ani omezení, jenom se k výsledku musí dopracovat jiným způsobem. posílat soubor přes BT, to je pravěk a nikdy jsem to ještě nepotřeboval. ale ios bych už stejně nechtěl.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.