Zkušenosti s Huawei P20 (od majitelů pro majitele)

Protože se nám v mnoha diskuzích kolem Huawei P20 objevuje spousta názorů, které přímo nesouvisí s tématem, dovolím si založit ještě jednu diskuzi k tomuto k telefonu. Ale s důležitým dodatkem - prosím, aby sem přispívali pouze majitelé modelu Huawei P20. Zajistíme tak, že diskuze se bude držet tématu a bude faktická, nebudeme papouškovat cizí názory z internetu (to můžete dělat v jiných diskuzích). V těchto dnech se začal telefon oficiálně prodávat, brzy tady tedy bude spousta majitelů a věřím, že také množství příspěvků. Nebojte se telefon srovnat třeba se svým předchozím přístrojem. Sám se nyní zaměřuji nejvíce na Huawei P20 Pro, během příštího týdne bych ale rád přešel právě na Huawei P20.

image
2018_P20_9.png
900 x 598 - 1M
Štítky:
«134

Komentáře

• A co to sloucit s tematem "uzivatelske zkusenosti"? Uz je tam dost infa a nazev je jasny
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě to přijde jako zbytečně duplicitní téma, když původní téma už je počtem příspěvků i zkušenostmi docela obsáhlé.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na základě toho jak jsem nadával na výdrž baterie jsem se rozhodl udělat preventivně factory reset a tady je výsledek.
    Baterka drží podstatně víc. Zatím mám SOT přes čtyři hodiny a baterií také přes půlku. Asi to chtělo udělat preventivně tovární nastavení a promazání cache hned po vybalení z krabičky.

image

Screenshot_20180416-114350.jpg
    1080 x 2244 - 130K
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx to je štandardná výdrž batérie v mojom prípade
    Poděkovat autorovi 0
  • prcko napsal(a):

@misanekx to je štandardná výdrž batérie v mojom prípade

Tak v tom případě je to super, protože mě od začátku vážně nějak moc baterie nedržela. Uvidím jestli se po pár dnech třeba opět nezhorší. Ale proti stavu, který byl před factory resetem je toto zlaté :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo jo, zlatý Mejtík, co? :joy:
    Ale jinak si myslím, že si baterka sedne. Udělal jsem taky hnedka FR při vybalení Mejta a super, stěžovat si nemůžu. Asi je to taková věc jistoty :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • @lotr_Mates Tak u MATE jsem se dostal na SOT 9,5 hodin. Pokud tady dám 8 hodin tak je to docela v pohodě. :wink:
    Už bych asi MATE nechtěl, už jen kvůli čtečce v předu a těm luxusním možnostem ovládání gesty :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Alza spustila akci pro řadu P, kdy za recenci daruje částku 300 Kč na další nákup :blush:
    image
    Alza_Cashback.png
    841 x 845 - 578K
    Poděkovat autorovi 0
  • tak jsem nakonec právě objednal P20 v modré barvě, za pár hodin budu nový majitel :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • @vormen nechceš P20? Prodávám ji, původní fólie atd, za 13 990
    Poděkovat autorovi 0
  • @MichalKostka cena velice dobrá, ale chci ji hned dnes, leda bych ji vyzvedl v okolí Brna
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen kdybych ti ji poslal na dobírku, zítra ji tam máš.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. April
    @vormen : No to je obrat teda :D Ale aspon si udelas svuj nazor.
    Skoda zes nenapsal. Pustil bych ti ji za 12k prakticky novou a klidne z okoli Brna... ale uz je fuc :D

Nicmene ten pocit kdyz otevtes fungl novou krabicku je k nezaplaceni :)
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 18. April
    já dlouho vybírám, ale jak se rozhodnu, tak jde o každou vteřinu a cenu neřeším :smiley: ale kdybys chtěl Honor 9 za 7tis.
    @Benellm máš pravdu, ten pocit rozbalení je hlavní lákadlo při pořízení nové hračky.
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 18. April
    tak píšu z nové P20, no nic jsem od toho nečekal, ale ten telefon je lepší než jsem myslel u mě wow efekt. akorát první "problém" mám s vest. apkou kalendář. mám v Google účtu 3 kalendáře, každý má jinou barvu. Nikdy jsem neměl problém na všech Huawei/Honor barvy vždy seděly, ale tady ne. Dokonce se zobrazuje jiná barva na puntíku u kalendáře a jiná v políčku dne, ale to se nějak srovná.
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen Souhlasím s tebou. I já jsem měl u modré P20 opravdu konečně zase jednou "wow" efekt a rozhodně větší než u MATE 10 PRO :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen gratulujem co sa týka bodiek upozornenia ja mam tiež problém napríklad u whats up všetky správy mam prečítané ale bodka tam stále je. Stáva sa mi to pri neoficiálnych témach pre emui. Oficiálne to nerobia.
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 18. April
    všechno znovu instaluju a nastavuju ručně, takže jsem neměl moc čas telefon pořádně proklepnout, ale chtěl jsem se zeptat, jak se dá nastavit jiný zvuk pro SMS, teď je tam ta apka od goolu, tak nevím a potom ještě něco jako noční režim ve foťáku tak jak to bylo dřív už není?
    tak noční režim už jsem našel
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.