Huawei P20 v černém provedení vypadá elegantně

upraveno 16. April v Huawei P20
Máme za sebou oficiální představení modelů Huawei P20 a Huawei P20 Pro, přičemž pozornost z velké části míří právě na nejvybavenější a nejdražší model. Huawei P20 ale rozhodně má také co nabídnout a pochvalu si zaslouží také vzhled tohoto přístroje. Telefon se prodává hned v několika barevných variantách a vypadá velmi elegantně, díky menším rozměrům se navíc skvěle drží. Rámečky kolem displeje jsou velmi tenké, pod displejem se navíc našlo místo na čtečku otisků prstů, která zajišťuje rychlý a bezpečný přístup k datům ve vašem telefonu. Na druhou stranu se ale musím přiznat, že skutečně hodně se mi líbí také růžová verze. Sice bych telefon v této barvě nikdy nechtěl, ale má něco do sebe rozhodně. Ale černá nikdy nezklame...

image
image
image
image
image
image
image
image
image
Štítky:
«13

Komentáře

• vypadá pěkně, jenom ty recenze co nepřímo říkají, že nemá smysl tenhle telefon za tuhle cenu...
    Poděkovat autorovi 1
  • Budu se opakovat, ale něco podobné jsem četl také loni...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jako vlastnik P20 musim souhlasit. Ten telefon nenabizi nic co by mohlo za ty penize zaujmout. Napadaji me snad jen kompakni rozmery na relativne velky display.

Ano mam cernou.Modrou bych nechtel protoze te modre je uz moc. Cerna je elegantni a nezklame. Ruzova se mi vubec nelibi. Ale to uz je kazdeho vec.
    Divim se ze neni bila verze.
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 16. April
    čas tohoto telefonu teprve nastane, až jako vždy spadne cena na rozumnou hodnotu, řekl bych = 13990, stejně tak jako P10 se stala hitem až s pádem ceny
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. April
    Rekl bych ze P20tka muze souperit maximalne s konkurenci z minuleho roku. A ta bude padat taky. Uz ted koupis S8 za 14tis. s cashbackem.

Podle me spadne na 14 tak za pul roku. Idealne tak 15 rychle a nejakej cashback 3 litry. To by bylo teprv zajimave.
    Poděkovat autorovi 0
  • já jsem se na P20 těšil, ale nepřinesla vůbec nic co by vzhledem k ceně stálo za pořízení, takže počkám na čtvrtek až představí Honor 10 a budu doufat, že mezitím třeba přijde Huawei s nějakým oživením prodeje formou nějaké akce. Vypadá to tak, že top výbavu budou mít už jenom pádla a kdo chce kompaktní telefon, bude muset lovit v jiných vodách. P20 nekonkurenceschná, Mate 10 se u nás neprodává...
    Poděkovat autorovi 1
  • Pockej pockej. Je to OT ale Mate 10 Pro je padlo a Mate 10 ne? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate 10 je tuším o 4-5mm kratší, takže ještě se dá, ale zapomněl jsem dodat podmínka je čtečka vpředu, to je jednoznačně lepší řešení, ikdyž se kolem toho vedou pořád diskuze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Benellim napsal(a):

Pockej pockej. Je to OT ale Mate 10 Pro je padlo a Mate 10 ne? :)

Si mě s tím komentářem předběhl... Jinak P20 a Mate 10 Pro jsou si funkčně blízko, těžko bude jeden za 18 a jeden za 14...

Poděkovat autorovi 0
  • no Mate10Pro má lepší displej, baterku, zvuk, IP67... ale to je jedno. prostě P20 je ve stínu P20Pro a nikdo tenhle telefon vyloženě nepochválil a naopak se jenom poukazuje na to horší a hlavně, že konkurence má lepší foťák, přitom podle DxO tomu tak není.
    Poděkovat autorovi 0
  • No ale ono je prostě logické, že i novináři se více věnují P20 Pro, je to nejvyšší model. Vždy tomu tak bylo a vždy bude...
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen : Jo je kratsi ale Pro je zas skoro o to same uzsi. Takze se lip drzi.
    Se cteckou mas pravdu. To uz je vec nazoru.
    Poděkovat autorovi 0
  • jinak ta černá barva se mně líbí nejvíc, za poslední dva roky už je té modré trochu moc a působí nezajímavě a na černé vyniknou ty nápisy
    Poděkovat autorovi 0
  • P20 je podržtaška.
    Poděkovat autorovi 0
  • AbsolonNovak napsal(a):

P20 je podržtaška.

Jak pro koho :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak tento odkaz se tu už objevil několikrát. Je pravda, že každý básní v recenzích hlavně o verzi PRO, ale i "obyčejná" P20 se myslím povedla dost slušně.
    Jen teda osobně jsem při výběru preferoval jinou barvu než černou. Poprvé od doby co kupuji telefony od této značky se mi černá zdá až moc tuctová (hlavně třeba rámeček)
    Poděkovat autorovi 0
  • P20 není špatná, ale je podle mě nesprávně zařazena , vlastně ani nevím jestli je to TOP model nebo ne. Pro rozhodně TOP je, ale P20 nemá ve výbavě absolutně nic čím by se tam mohla zařadit a s obsaženým HW by mohla být TOP modelem mezi loňskými. Takže je to vlastně nějaká nejvyšší střední?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. April
    P20 je nastupce P10 takze zalezi jak si bral P10tku :) A i P10tka mela brachu s "pluskem" v nazvu. Takze od Huaweie je asi P20tka highend s tim ze to "nejvic" je P20 Pro.
    V dnesni dobe se tezko neco rozdeluje do trid. Ale P20 je proste TOP stredni trida jak rikas (kdyz to srovnas s konkurenci a ne s portfoliem Huawei).
    Poděkovat autorovi 0
  • neviem, ked som si kupoval p10 ani ma nenapadlo siahnut po plus verzii. ale teraz p20 vs p20 pro... tam by som sa tazko rozhodoval... ale asi by nakoniec vyhrala u mňa farba.. ta ruzova je ozaj super :blush: :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.