Huawei P20 Pro obdržel firmware B107

upraveno 17. May v Huawei P20 Pro
Huawei P20 Pro se teprve před několika dny začal oficiálně prodávat na našem trhu a už zde máme první aktualizaci. Ta má označení B107 a přináší několik drobných změn a úprav, tou nejviditelnější je vylepšené prostředí fotoaparátu. Aktualizaci mám v telefonu zatím pouze krátkou dobu, předchozí verzi B106 jsem měl ale v telefonu tři týdny a fungovala bez závad, totéž tedy očekávám také od nové verze. Otázkou zůstává, kam se telefon bude v příštích měsících posouvat, už nyní v něm totiž najdete nejnovější Android 8.1.0 Oreo a uživatelské rozhraní EMUI ve stejné verzi, první skutečně zásadní aktualizací tak z tohoto úhlu pohledu možná bude až příchod nového operačního systému Android. Jak jste spokojeni s modelem Huawei P20 Pro po aktualizaci na firmware B107?

image
image
image
Screenshot_20180418-165202.jpg
540 x 1120 - 196K
Screenshot_20180418-170145.jpg
540 x 1120 - 131K
DSC_4207.JPG
900 x 598 - 527K
Štítky:
«13

Komentáře

• Já zatím chválím, co jsem zpozoroval

- o něco se zlepšily reakce přístroje
    - vypadá to, že zmizel fialový opar z fotek při rozlišení 40 MPx
    - změnilo se prostředí fotoaparátu - další režimy
    - změny v galerii
    - fotoaparát rychleji a svižněji zaostřuje, celkově se zvedla obrazová kvalita
    - výdrž baterie o chlup lepší

Toť za mě zatím vše
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mna:

Vsimol som si, ze sa zmenila obrazovka vyhladavania - potiahnutie prsta smerom dole na domovskej obrazovke cca v strede. Akurat mam pocit, ze tato obrazovka neberie do uvahy nastavenie tmavého rozhrania, nakolko je dana obrazovka svetla / biela. Toto by mohol Huawei preverit, ci nejde o bug, cakal by som, ze bude tmava

A druhy bug, ktory bol uz v povodnej verzii - Huawei Share zdielanie suborov medzi PC a P20 Pro nefunguje korektne, ked je jazyk slovencina (a mozno aj cestina, ale to som neskusal). Ked je anglicstina, ide to bez problemov
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jak je na tom baterka?
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 29. April
    uz je pripravena v120 na FF, zatim neschvalena pro instalaci.. docela velký skok v oznaceni.. jsem zvědav až bude uvolněna..

Vážený uživateli,

tato aktualizace zvýší výkon a stabilitu vašeho zařízení a zlepší tak váš uživatelský prožitek. Doporučujeme ji nainstalovat..
    Poděkovat autorovi 0
  • @lub B120 byla na funkyhuawei pro Evropu (C432) označena tako B120a (takže asi nějaká alfa verze)
    Nevím, nevím jestli B120 bude další oficiální OTA update.
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 29. April
    myslím že bude..
    všiml jsem si i u současné verze B107 že na FF je uvedena s pozdějším datem verze B107a.. vypadá to spíš než na alfu na mírně upravenou "podverzi" téhož.. písmeno "a" na konci je možná jen opravena nějaká chybka co jim utekla, ale jinak vše stejné.. nevím..
    Poděkovat autorovi 0
  • Každopádně od 27.4 už je online B120, vzhledem ke skokovému označení jsem zvědav na novinky a vylepšení.
    Poděkovat autorovi 0
  • jo mohli by drobek poštelovat foťák.. ubrat nepatrně barvicek v AI a dořešit stabilizaci.. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlavně by mohli upravit slowmo natáčení, současný stav je skoro nepoužitelný, pokud chce člověk chytit určitý okamžik.
    Poděkovat autorovi 0
  • @lub ta stabilizace je zvláštní, při použití zoomu je aktivní v horších světelných podmínkách pouze částečně či spíše vůbec. Podle mě to pořeší, hardware je bezkonkurenční, nyní je na řadě software....
    Poděkovat autorovi 0
  • kéž bys měl pravdu..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ze zkušeností je to tak v drtivé většině případů, u P10 a Mate 9 došlo k výraznému zlepšení fotoaparátu s příchodem vyšší verze Androidu Oreo. Pokud chce Huawei ukázat, že patří mezi špičku, měl by to dokázat i mimo DXO testy.....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. May
    Už je schválena B120, jde to někomu stáhnout? Mě teda ani za boha, ani přes proxy ani přes DNS...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. May
    Že si to ty tak zkusím :smile:

Edit - taky nejde, podobně se před časem appka chovala s P9
    Poděkovat autorovi 0
  • Jožko máš ve FF kontrolu dostupnosti pomocí IMEI? Já teda ne, mám pouze všeobecné nvm kde nastavit, na Mate 9 jsem měl...
    Poděkovat autorovi 0
  • Na IMEI se to neptá, ale to myslím měnili přímo v aplikaci (ale nevím jistě, FF zase tak moc neřeším...)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasný, chápu, jen jestli to kvůli tomu nejde stáhnout, pač dělám vše stejně jako u Mate 9 a i když je schváleno,tak nejde stáhnout...
    Poděkovat autorovi 0
  • drív bylo v apce FF kontrola s nebo bez IMEI, ale po nějaké aktualizace před delší dobou je to jinak.je tam Zkontrolovat dostupnost firmwaru a pak dáš jenom Zkontrolujte dostupnost a tím se IMEI odešle ke kontrole
    Poděkovat autorovi 0
  • Už by sa ale patrilo aby konečne prišiel nejaký update :D
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.