Huawei MediaPad M5 8.4 je kompaktní, stylový a výkonný

upraveno 2. May 2018 v Tablety/Matebook
Už rok vlastním Huawei MediaPad M3 s úhlopříčkou displeje 8,4 palce, je ale na čase přejít na novější model. Sice už zde máme generální diskuzi o nových tabletech Huawei, rozhodl jsem se ale založit ještě dvě oddělené diskuze tak, aby každý model měl skutečně svoji diskuzi. Tato diskuze tedy bude věnována tabletu Huawei MediaPad M5 8.4, který se na našem trhu prodává ve dvou variantách (WiFi nebo LTE provedení). Sám jsem vlastníkem LTE verze, v současnosti ale v tabletu ještě datovou kartu nemám. Jaké jsou moje první dojmy z tohoto tabletu?

- konstrukce je opět špičková, tenké kovové tělo je krásné
- displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů nabízí velmi ostrý obraz
- Android 8.0.0 Oreo a EMUI 8.0.0 potěší, ale u tabletu je pro mě verze Androidu méně důležitá
- zvuk Harman Kardon je opět fantastický
- výrazně narostl výkon díky procesoru Kirin 960, stabilitu pojistí 4 GB operační paměti
- baterie s kapacitou 5100 mAh má skvělou výdrž (zatím tablet používám bez karty SIM)
- přichází USB typu C, z mého pohledu jediné slabé místo předchozí generace

Tablety od společnosti Huawei se mi líbí už několik let, první jsem pořídil dlouho před svým příchodem na HuaFan. Nejnovější MediaPad M5 opět posouvá úroveň těchto tabletů kupředu, jedná se o špičkově zpracované zařízení s obrovským výkonem, kvalitním displejem a skutečně excelentním zvukem. Navíc už z výroby spoléhá na Android 8.0.0 Oreo a uživatelské rozhraní EMUI 8.0.0, což je kvalitní a prověřená kombinace. Paradoxně mám ale nakonec stejně největší radost z nového konektoru, v ostatních směrech totiž byl skvělým strojem už předchozí MediaPad M3 (a kdybych to vzal do důsledku, tak také MediaPad M2). Těším se na vaše otázky k tomuto skvělému zařízení.

image
image
image
image
image
image
image
image
«134567

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.