HuaFan.cz příslušenství aneb rozdáváme pouzdra

upraveno 21. September v Příslušenství
Během dvou let existence HuaFan.cz jsem otestoval desítky různých pouzder, pro většinu z nich ale dlouhodobě nemám uplatnění. Navíc je pravděpodobné, že s postupem času se mi doma budou objevovat další a další pouzdra, pro která nemám využití. Proto jsem se rozhodl je nabídnout na našem fóru HuaFan.cz a věřím, že se vám bude toto téma líbit a že si získá vaši pozornost.

Cena každého pouzdra je 75 korun včetně poštovného (posílat budu doporučeně). Vzhledem k několika desítkám pouzder by mě totiž postupné rozesílání nevyšlo úplně levně. Vy naopak máte možnost za celkem nízkou částku získat pouzdro pro svůj telefon. Primárně je nabídka určena pro návštěvníky z České republiky (skrz poštovné), pokud ale někdo bude chtít poslat na Slovensko a poštu zaplatí, nebude v tom problém.

Hned na úvod sem přidávám seznam několika desítek pouzder, která mám k dispozici. Kdykoliv se objeví nějaký nový kousek, přidám jej do tohoto tématu. Již odeslaná pouzdra pak budu přesouvat do druhého příspěvku (spíše pro přehlednost a dodržení logiky číslování). Pokud tedy naleznete v tomto příspěvku pouzdro, které chcete zakoupit, napište do diskuze jeho číslo. Kdo si napíše o nějaké pouzdro jako první, ten na něj získá nárok. Snad jsem vše popsal srozumitelně, v případě otázek jsem k dispozici.

1. dřevěný kryt imitující fotoaparát pro Huawei P9 lite
image
2. průhledný obal Celly pro Huawei Mate 10 Pro
image
3. originální flipové pouzdro pro Huawei Nova
image
4. bílé pouzdro Fixed pro Huawei P9 lite
image
5. průhledný obal Cellularline pro Huawei P20
image
8. průhledný obal Celly pro Huawei Mate 10 lite
image
9. pouzdro Fixed Opus pro Huawei Y6 II
image
10. tvrzené sklo Celly pro Huawei P10
image
11. originální kryt pro Huawei P10
image
12. průhledný obal pro Huawei P20
image
13. tvrzené sklo Fixed pro Huawei P8 lite
image
14. pouzdro Celly Wally pro Huawei Mate 10 Pro
image
15. průhledné gelové pouzdro Fixed pro Huawei Y6 II
image
17. poloprůhledný obal Fixed pro Huawei Mate 10 Pro
image
18. odolné pouzdro TECH21 pro Huawei P10
image
19. průhledný obal Fixed pro Huawei P20
image
21. obal Spigen pro Huawei P9 lite
image
22. pouzdro Fixed Opus pro Huawei Mate 10 Pro
image
23. pouzdro Celly Wally pro Huawei Mate 10 lite
image
24. dřeěný kryt pro Huawei P8 lite
image
«1

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.