Obsah notifikací na lock screen

Nevíte někdo, jak zobrazit obsah zpráv (whatsapp, SMS, messenger apod.) v notifikačních proužcích na zamykací obrazovce? Ať dělám, co dělám, vždycky je tam jenom název aplikace a "skrytý obsah" nebo "1 zrpáva" atd. V notifikacích mám zaškrtnuté oznamování všeho, v jednotlivých aplikacích taky. Na netu jsou návody, které ale nepomůžou, např. u jednotlivých aplikací by měla být položka "When locked" -> "Hide notification content" a tu jedinou tam vůbec nemám. Jinde psali, že to funguje jenom v "Magazine" lock screen, ale tu nastavenou mám. Netušíte, jak to zprovoznit? Díky

Komentáře

• Tak jsem na to vzápětí přišel... Nefunguje to při zapnutém odemykání obličejem a má to svojí logiku, mohlo mě to napadnout. Když přijde zpráva, vezmu do ruky telefon a zapnu displej, okamžitě se odemkne a zprávu si ani nestihnu v proužku přečíst. Když to udělá někdo bez oprávnění odemknutí obličejem, nemá si co číst zprávy :-) Jak prosté.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. April 2018
    Doplním, ještě lze nastavit, že po rozpoznání obličeje telefon zobrazí podrobnosti zprávy, odemknutí je pak protažením prstu po displeji. Takže cizí osoba vidí jenom skrytý obsah a ty se rozhodneš, jestli přečíst a zahodit notifikaci, nebo odemknout telefon :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Juuu, to je dobry... Asi budu muset opravdu vyzkouset to odemykani ksichtikem :smiley: bavi mne ctecka, tak jsem zatim oblicej nezkusila...
    Poděkovat autorovi 0
  • @JanazArku Alespoň za vyzkoušení to opravdu stojí! :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Nevíte někdo jak ten obsah skrýt bez použití odemykání obličejem?
    Poděkovat autorovi 0
  • @laHvacek celkem logicky bych rekla, ze to bude fungovat jen pri odemykani oblicejem... Jak jinak ma telefon poznat, jestli to jsi ty nebo ne? Kdyz otevres otiskem, tak odemykaci obrazovka hned zmizi, takze bys notifikace stejne nevidel...
    Poděkovat autorovi 0
  • @JanazArku Možná jsem to špatně napsal ale myslel jsem to takhle: Mám zamknutý mobil, přijde mi SMS a například spolužák rozsvítí displej a vidí obsah SMS. A já chci aby mi to napsalo že mám SMS, ale aby to na té obrazovce nepsalo co je v té SMS. Potom si odemknu mobil a přečtu si tu SMS.

Pokud jsem to napsal špatně, tak se omlouvám.
    Poděkovat autorovi 0
  • @laHvacek Tak jsem to asi pochopila správně, ale nemohla jsem se pořádně podívat, co je vše na výběr... zrovna si s nikým nepišu, tak nemohu vyzkoušet, ale mohlo by to fungovat... Dej v nastavení applikace a oznámení - Správa upozornění - vyber app - Oznámení zamčené obrazovky a tam si vyber... Ty tedy asi "skrýt obsah oznámení" :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 10. May 2018
    @JanazArku
    Moc děkuji. Tak tady jsem nehledal. Na Samsungu jsem to měl v zabezpečení.
    Poděkovat autorovi 0
  • @laHvacek Za málo, snad to pomůže :smile: a jinak se do toho menu dostaneš ještě když podržíš nebo přetáhneš notifikaci ve stavovém řádku :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Používam odomykanie odtlačkom prsta - dá sa nejako nastaviť to, aby mi na zamykacej obrazovke ukazovalo od koho mi SMS prišla no zároveň by neukazovalo obsah tej sms správy? Ďakujem za odpoveď
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. October 2018
    Jen při použití odemykání pomocí obličeje. Jinak to asi nejde...
    Poděkovat autorovi 0
  • Keď chceš mať zapnute rozpoznávanie tváre choď tak "nastavenie" ďalej "Bezpečnosť & ochrana súkromia" ďalej "Odomknútie tvárou" a tam treba vypnúť "Upozornenia inteligentného uzamknutie obrazovky" ❤️❤️
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.