Huawei P20 Pro Twilight vypadá skvěle

Huawei P20 Pro je nejnovější vlajkovou lodí společnosti Huawei a na našem trhu jej můžete pořídit hned v několika barevných variantách. Tou nejzajímavější a také nejdiskutovanější je jednoznačně verze Twilight a právě na tu se dnes společně podíváme. Za sebe musím říci, že tento telefon všude vzbuzuje pozornost a telefon prostě vypadá skvěle. Tentokráte jsem se rozhodl trochu změnit prostředí a telefon jsem fotografoval v přírodě, výsledek je ale podle mého zajímavý (posouzení ale nechám především na vás). Každopádně z mého pohledu je Huawei P20 Pro Twilight telefon, který se rozhodně neztratí. Jak se líbí vám? Jakou variantu modelu Huawei P20 Pro jste pořídili?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
«1

Komentáře

• Pořídil jsem Twilight, je to hodně neokoukaná a nová kombinace. Někomu se zdá až příliš kolotočářská, ale není to zase taková divočina. :-)
    Poděkovat autorovi 3
  • Já na twilight čekám, všude je aktuálně vyprodaná, dokonce jsem si ji zarezervoval ať mi ji někdo nekoupí dříve. :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Pár lidí naživo mi při pohledu na tiskové fotografie říkali nee, po ukázce živého telefonu se názor zatím vždy obrátil :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • stejně se mi líbí nejvíc modrý mate 10 pro, který vlastním to je prostě krasavec nad krasavce :D
    Poděkovat autorovi 1
  • OT: ona by možná nebyla špatná někdy anketa jaký telefon se vám kdy líbil nejvíce, třeba rozdělené na Huawei a ostatní výrobce :smile: Osobně bych váhal hodně hodně hodně dlouho.
    Poděkovat autorovi 0
  • Invictus napsal(a):

Já na twilight čekám, všude je aktuálně vyprodaná, dokonce jsem si ji zarezervoval ať mi ji někdo nekoupí dříve. :smiley:

Taky jsem měl v Praze zamluvenou Twilight. Když jsem pro ni dorazil a porovnal s elegantní modrou bylo rozhodnuto. A nějak nechápu u Twilight jak se všude píše o tom, jak se mění odstíny dle světla. Na živo, na všech videích i na všech fotkách je to vždy stejné. Z fialové je tam přechod do modré, ale tak nějak pevně daný
    Poděkovat autorovi 1
  • @Jozef_HuaFan Ak by som sa mal zapojiť do tej tvojej teoretickej ankety, tak pre mňa osobne to vždy bol a asi aj vždy bude LG G3 s QuickCircle obalom na sebe. Do toho telefónu som sa zamiloval hneď ako som ho videl, aj keď je pravda, že keď som si ho konečne kúpil, tak u mňa vydržal asi iba pol roka a išiel preč :D Ale to nič nemení na tom, že je to môj osobný favorit. Inak z éry trochu staršej by sa našlo asi viac kreatívnych výtvorov od značky NOKIA, ktoré boli tak nesymetrické, že sa mi strašne páčili :D

@misanekx Ja som sa práve rozhodoval, ktorú variantu kúpiť. A aj keď som ešte osobne nevidel modrú variantu P20 Pro, tak po zhliadnutí Twilight verzie som si jasne povedal, že toto nie, modrý bude určite lepší :D
    Poděkovat autorovi 1
  • Fotografování na zahradě...

image
    image
    Home_17.JPG
    900 x 598 - 579K
    Home_9.JPG
    900 x 598 - 555K
    Poděkovat autorovi 3
  • Dneska jsem viděl krásně vedle sebe Mate 10 Pro a P20 Pro. P20ka působila vedle Mateu jako chudý příbuzný.
    Poděkovat autorovi 3
  • tohle by nebylo nic pro mě, nikde žádný logo, žádná leica, vypadá jak nějaká tuctovka, ale jako ochrana to bude fungovat spolehlivě
    Poděkovat autorovi 0
  • Nepotřebuji to tam mít napsané abych věděl co používám :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • to já zase mít musím, jsem loajální zákazník, nekupuji pouze produkt jako nástroj, jsem asi divnej, ale ne tak moc, abych si nechal třeba logo Huawei vytetovat :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Já dnes koupil na P20 Pro pouzdro Nillkin. Je tenké, průhledné. Chrání a zároveň podtrhuje krásu mobilu. Okolo fotoaparátu je vystouplé takže ho dobře chrání.
    Poděkovat autorovi 0
  • @petrP20Pro Je ten Nilkin dělaný stejně jako jsem teď jeden kupoval na Honor 10? To znamená ultra tenké boky, které nejsou vyvýšené nad display? Na tom honoru je luxusní (vzhledově ještě ztencuje telefon), ale prostě display při položení nechrání
    Poděkovat autorovi 0
  • a v čem se liší oproti tomu originálnímu co bylo v balení?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. June 2018
    Je mnohem tenčí. Je kouřové černé takže nehází barvu do modra. Z boku je matné drsné a líp se drží. Musel by jsi ho vidět a vyzkoušet aby jsi poznal že je o dost lepší a hezčí. Cena 300,-. Koupil jsem v iSpace. Mají ho i v Alze.
    Poděkovat autorovi 1
  • @petrP20Pro Díky, dle popisu je to přesně to co jsem myslel.
    Jen já ho bral v Mobilpohotovosti a cenu tam na tyto Nilkin obaly mají 170kc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím že je to jedno jestli dvě nebo tři stovky. Předpokládám že člověk který si koupí mobil za dvacet tisíc na nějakou tu stovku nekouká ;-).
    Poděkovat autorovi 0
  • Vzdy som si kupoval cierne telefony, taka klasika. Ked vsak u mojho operatora isty cas nemali cierny P20 Pro, vedel som, ze chcem Twilight, vyzera naozaj skvele
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.