Ok google problem

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli měl někdo problém s namluvenim a vubec rozjetim hlasoveho zadavani u googlu.. Kdyz zapnu voice match a chci namluvit ok googl tak me vubec neslysi a to same se deje u kazdeho hlasoveho zadavani od app googlu tzn translate, search atd. s opravnenim a mikrofonem problem nejspis neni, opravneni jsem se snazil snad povolit pro mikrofon uplne vsude a u jinych aplikaci jako messenger, whatsapp jede hlasove zadavani bez problem, takze je to vylozene jen u googlu. Mam dojem, ze se to stalo po aktualizaci.. Zkousel jsem i tovarni nastaveni, smazani dat a cashu u googlu. Diky za pomoc

Komentáře

• @Novotnas22 s hlasovým zadáváním nemám problém. Jaké máš nastavené jazyky pro zadávání?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jazyky jsou zkousel prohazovat dal jsem anglictinu i UK i US a ted mam cestinu, zmenil jsem i jazyk v celem telefonu aby mi jel google assistant a ten se rozjel ale kdyz jsem mel zadat ok google tak me neslysi..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jám mám CZ, EN(UK) a EN (US). Je divné, že se to chová stejně po továrním nastavení. Otázka je, jestli se to nastavení netahá z účtu Google, to nevím.
    Návaznost na bluetooth si asi prověřovat co......
    Poděkovat autorovi 0
  • je pravda, že tovární nastavení jsem udelal, ale asi jsem to nahral z cloudu, tak nevim jestli se proste nenahrajou ty same nastaveni atd.. to jsem nezkoušel, delal jsem operace hlavne pres google, jelikož to nejede jen u jeho aplikaci
    Poděkovat autorovi 0
  • @Novotnas22 Jazyky jsem popisoval.
    Voice Match mám - Kdykoliv řeknete OK Google aktivní, Odemknutí pomocí funkce Voice Match aktivní
    Ještě mě napadá, nemáš změněný hlasový model pro vyhledávání?
    Handsfree - zařízení Bluetooth - aktivní, Pro připojení sluchátek - neaktivní
    Hlasový výstup - zapnuto
    Rozpoznávání řeči ofline - mám stažené EN (UK) a EN (US)

Poděkovat autorovi 0
  • Mám vše stejně jak vy, jen to ok google nemam aktivní jelikož to nemuzu nahrat, ted jsem zabrousil do hlasoveho nastaveni telefonu a nejde mi nahrat ani OK EMY, fakt nevim co s tim je.. zkusil jsem ted i recovery, smazal jsem wipe a dal tovarni nastaveni jak kdyby uplne nový telefon a ani jsem se neprihlásil na ucet google a stejne nejde hlasove vyhledavat na google
    Poděkovat autorovi 0
  • A co nastavení/aplikace a oznámení/výchozí aplikace/pomoc a hlasový vstup/asistenční aplikace - já tam mám Google
    Nebo nastavení/chytrá asistence/hlasové ovládání - hlasové probuzení - vypnuto, rychlé volání - zapnuto, to je asi jasné, ale u - Jazyk hlasových příkazů mám EN (UK), to by mohlo být důležité.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám úplně stejně už od továrního nastavení. Je to fakt záhada, už jsem nad všemožným nastavením strávil moře času a stále to ne a ne šlapat, kdyby mi to alespoň dřív nejelo..
    Poděkovat autorovi 0
  • Keznikl  
    upraveno 2. May 2018
    A když otevřeš Google a klikneš na mikrofon, tak taky nezaznamená zvuk, nebo co udělá?
    Ještě další věc, diktování v SMS zprávách předpokládám taky nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co Nastavení/aplikace a oznámení/ oprávnění/mikrofon/vpravo tři tečky/zobrazit systémové aplikace a tam zkontrolovat aktivaci u HiVoice
    Poděkovat autorovi 0
  • nene to taky nejde, to se vlastne taky nahrava pomoci google, ale massenger napriklad prave jde.. HiVoice mam taky zapnuty, vlastne ty opravneni mam snad povoleny u vseho, jak jsem to zkousel..
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. May 2018
    Zajímavé, u mě na Mate 10 Pro naprosto v pořádku, povel OK Google lze spustit kdekoliv. Verze Google 8.0.22.21.arm64.

V "Hlasovém vyhledávání" nastavena EN(US) jako primární, CZ jako další. Ve "Voice Match" vše vypnuto kromě "Při řízení".

Jazyk vyhledávání nastaven na CZ, oblast "Aktuální".
    Poděkovat autorovi 1
  • Pak už taky nevím :neutral: kdyby jsi potřeboval prověřit nějaké konkrétní nastavení, tak dej vědět....
    Poděkovat autorovi 1
  • Nevím, vubec to nechapu, strávil jsem nad tím hodiny času, prolezl jsem a zkusil snad tisic nastavení a nic :D Každopádně moc děkuji za ochotu a nabídnuté rady!
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj. Mám úplně ten stejný problém na své Nova3. Na začátku google asistent fungoval, ale ted uz mi 3ti tyden nereaguje a nechce se hlas nahrat. Jako kdyby nebyl podporovan. Telefon mam druhy mesic. Google pri dotyku na mikrofon ve vyhledávači reaguje. Emy na hlas taktéž reaguje. Prosím o pomoc. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.