Honor9 zjistil sem ze mi vubec nechyta LTE jenom EDGE

Honor9 zkusilbjsem data a nechyta LTE jenom edge sim ma v pohode jeste jaem volal operatorovi o2 a vse mam nastaveno v poho na jinym telefonu mi to alo honor9 mam cz distribuci kupovan Euronics povoleny mam automaticky 4g,3g,2g

Komentáře

• Mám SIM od Vodafonu a se 4 g není problém. Možná blbost, ale náš v místech pokrytí opravdu 4G?
    Poděkovat autorovi 0
  • ano mam, pritelkyni na samsungu j3 normalne jede 4g, a z jinym telefonem co jsem mel tam to taky slo a když ne tak minimalne 3g vždy dal jsem ho na reklamaci tak uvidim ,uz jsem otom nekde cetl ze to taky nekomu neslo sice jeden nemel asi cz distribuci mel ho z eshopu tak tam mel jiné frimware c185 ale další clovek mel cz distribuci jako ja a frimware c432 nas region
    Poděkovat autorovi 0
  • Jestly utebe bit sygnal lte stejnesylny jako tvuj cestina, tak se nedivit ze nic nechyytas tyumelce
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to mě nenapadlo, asi to bude tím jak píšeš.Dik za radu tyumelce
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusit v telefonu jinou SIM a naopak vlastní SIM zkusit v dalším přístroji. Reset telefonu a pokud to nepojede stále, tak reklamovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Reset telefonu jsem udělal, ale nic pořád stejné, je pravda že jinou sim jsem nezkoušel. Na tu moji simku to vždy fungovalo, tak nevím. Jinak díky moc za radu , ale už jsem ho dal na reklamaci ,tak uvidím.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.