Spouštíme testování tabletu Huawei MediaPad M5 8.4 - můžete se přihlašovat

upraveno 15. May v Tablety/Matebook
Naše HuaFan.cz komunita je pro nás velmi důležitá, neustále roste počet členů a aktivně zde diskutujeme ve stovkách různých diskuzí o produktech od společnosti Huawei. Před několika týdny se na našem trhu oficiálně začala prodávat nejnovější generace našeho vlajkového tabletu - Huawei MediaPad M5. My jsme se nyní rozhodli spustit pro členy našeho diskuzního fóra HuaFan.cz projekt, v rámci kterého si můžete tablet po dobu jednoho měsíce vyzkoušet a pokud se vám zalíbí, můžete si jej za výhodných podmínek ponechat trvale. Oceníme, pokud se o svoje zkušenosti s tímto tabletem podělíte s ostatními jak přímo na fóru, tak na dalších stránkách.

Pokud chcete být součástí tohoto projektu, napište se prosím do tohoto tématu a připište také důvod, proč bychom měli vybrat právě vás. K dispozici je omezený počet kusů (pravděpodobně patnáct), pokud tedy bude zájemců více, budeme z nich vybírat právě dle vašich komentářů a také dle míry vašeho zapojení tady na našem diskuzním fóru HuaFan.cz (nicméně šanci mají samozřejmě také nováčci, obě kritéria jsou stejně důležitá). Věřím, že se vám projekt bude líbit, předchozí s modelem Huawei P20 lite byl super a kolem tohoto přístroje vznikla fantastická komunita, jistě se nám tedy podaří úspěch zopakovat. Sám už několik týdnů doma oba tablety mám a jsem s nimi skutečně velmi spokojeno, proti předchozímu modelu je to opět pořádný krok vpřed.

Přihlašovat se můžete do konce týdne (do 20. května), poté vybereme účastníky a těm pošleme emailem podrobnějí informace k testování a domluvíme se na předání tabletu. Určitě se máte na co těšit, Huawei MediaPad M5 nabízí špčikovou konstrukci, kvalitní zvuk a potěší skvělá výdrž na jedno nabití. V kombinaci s Androidem 8.0.0 Oreo a uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0 je to skutečně skvělý stroj. V rámci testování budou k dispozici WiFi verze s úhlopříčkou displeje 8,4 palce, osobně mám tuto velikost velmi rád, skvěle se s ní cestuje. Těšíme se na vaše přihlášky a (především) vaše zkušenosti s tabletem Huawei MediaPad M5.

image
image
Štítky:
«1

Komentáře

• Ahoj, moc rád bych se zapojil do testování tabletu. Tablet aktivně využívám každý den(m2 premium) a myslím, že tento posun a postřehy by stály za to :smiley: A stálo by za to, přetáhnout pár ipadaku v okolí :smiley: Budu rád, když se usměje štěstí. Hezký den
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, take bych se noc rada zucastnila :smile: rada zkousim nove veci a novinky v elektronice :smile: a mam to opacne nez @kalimero77 - od te doby, co mam P8 jsem tablet prestala uplne pouzivat, coz je 1,5 roku. Mam nejaky noname, ale vybrala jsem ho, protoze mel Intel procesor :wink: a take 8" uhlopricku, prijde mi idealni pro velikost tabletu. Takze bych rada zkusila neco novejsiho, urcite lepsiho, jestli mne bude mit cim pritahnout tablet jako takovy zpet, abych ho zase zacala pouzivat :wink: Jinak co mam P20L tak jsem tablet uz nevytahla vubec, s P8 obcas kvuli praci a zobrazeni dokumentu...
    Poděkovat autorovi 0
  • JihusJihus  
    upraveno 11. May
    Ahoj, v současnosti používám starý tablet Nexus 10 například ke sledování Streamů při vaření, recepty, či v terénu na čtení dokumentace (i pracovní), nebo úpravu dokumentů (případně google tabulky, atd.). Občas je zajímavá hra, na kterou je display telefonu prostě moc malý. Protože s tabletem už nějakou dobu bojuji kvůli jeho výkonu a baterii (popravdě v terénu i 10" velikosti + rámečky), často sáhnu po mobilu, kde to ale prostě není ono. Protože mi Huawei opravdu sedí jak výkonem, tak i prostředím a jeho možnostmi, rád využiji případnou příležitost zapojit se do projektu a sdílet zkušenosti s ostatními v komunitě i mimo ní. Díky, že se věnujete posilování komunity a přeji hezký pátek všem :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně vůbec nemám tušení jestli by mě tablet dokázal zaujmout tak abych jej začal opět používat. (Můj poslední s Windows 10 leží už přes půl roku ve stole) Od jisté doby mi začala vyhovovat kompaktnost a mobilita u telefonů, které mají v podstatě "jen o kousek" menší display, navíc v případě nutnosti je člověk hodí do kapsy u kalhot a o nic se nestará. Určitě bude nový MediaPad M5 zajímavý a dobrý stroj a i já bych třeba zjistil plusy při jeho používání, ale první minus by nastal až by došlo právě na zmíněnou mobilitu. Stále bych se musel bát jak jej přepravovat aby se mu něco nestalo.
    Upřímně se moc těším až budu zde na fóru moci číst zážitky z praktického testování vybraných uživatelů.
    Zajímá mě, jestli bych se na základě komentářů a praktických zkušeností třeba nakonec pro nějaký tablet rozhodl. Takže se těším na testování tentokrát jako divák. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. May
    Jsem na tom podobně. Rád si zde přečtu, jak někdo jiný testuje tenhle tablet. Poslední dobou tablet používám maximálně v autě jako navigaci, takže v tomhle bych moc k testování užitečný nebyl :)... Ale zase super počin a už teď se těším na první zkušenosti testerů.
    Poděkovat autorovi 0
  • No mě osobně také stačí větší tel, ale práci neporucim. Bohužel na telefonu neudělám rozvozove zóny, nový jidelak atd. Tedy udělám, ale budu mít nervy v....... :smiley: takže pro mě stále nutnost... Jinak OT: Špatné načasování, hokej už začal :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne pak jeste napadlo, ze poletim za mesic na dovolenou a masinky hrat na telefonu jdou, ale preci jen jsou malickate a nic jineho prenositelneho nemam, tak bych mohla aspon vecer ke hre sednout a pokecat s kamaradama :wink: jo a letim do Turecka, takze bych poridila i nejednu fotku :wink: pry je to nejaky hodne snobsky resort :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já bych se také rád přihlásil - starý tablet už mi chcípnul a uvažuji o novém stroji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Rád bych se také zapojil, tablet denně využívám v práci, doma nebo v posilce, na foru jsem každý den, takže bych určitě byl nápomocen při testování, pokud to nevyjde tak se nic neděje a počkám si na další příležitost :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, tož já se rovnou hlásím, že děkuji sice za nabídku, ale tentokrát vynechám...

Sice by bylo možná zajímavé přímé porovnání s 10,1" tabletem Vodafone TabPrime 7 4G (nicméně 2 roky starý tablet nebude adekvátním soupeřem, i když alespoň stereo hraje poměrně obstojně a téměř čistý Android běhá i teď velmi slušně), ale poslední dobou využívám tablet pouze ke sledování televize, vaření nebo :blush:

Tudíž přenechám dalším adeptům a budu se těšit na zajímavé články a postřehy.
    Poděkovat autorovi 2
  • Rád bych si otestoval tablet od Huawei. Prošlo mi rukama spousta i známých i neznámých značek a rád bych svoje pocity z nich doladil i touto značkou. Už od té chvíle co jsem přešel na telefon P10 jsem totiž zjistil, že Huawei je zajímavá firma. Nemusí s něčím přijít hned jako první, ale je schopna vše doladit do detailů. Příkladem budiž, skvělá čtečka, upgrady Androidu i stále dokonalejší fotoaparáty. Rád bych proto zjistil jestli toto platí i v tabletech. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jde o LTE variantu nebo o WiFi variantu
    Poděkovat autorovi 0
  • V prvním příspěvku to napsané nestačí? :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Promiň přehlédl jsem.
    Poděkovat autorovi 0
  • aleexisaleexis  
    upraveno 11. May
    Ahoj, tak ja sa hlasim ze by som mal zaujem, testovanie p20 lite ma velmi bavilo a s tabletom od huawei nemam skusenost tak by to bolo zasa nieco nove. A tiez by som na nom otestoval aj nejaku tu hru lebo mobil mi na take WOT pride maly a nepohodlny. Kedisi som ma firemny tablet samsung (nazov si uz nespomeniem ale mal spen) ale odkedy ho nemam uz tablet nepouzivam aktivne co je skoda a rad by som ho otestoval hlavne ako mobilne multimedialne centrum a porovnal kam sa tablety posunuli za te tri roky a samozrejme o tom rad napisem a nafotim postrehy pre ostatnych.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jirka.S  
    upraveno 11. May
    Rád bych se zapojil do testování, jsem dlouholetý člen xperia fóra, ovšem Sony mě nedokáže nabídnou to co pro mě teď naplno splňuje huawei, zde na fóru jsem tedy krátce. Mám huawei watch 2 lte, které používám jako telefon a k tomu tablet xperia z3 tablet compact (tedy zatím, chtěl bych právě huawei mediapad m5 8.4 ). Pro mě ideální kombinace je právě mít 8" tablet na práci, zábavu apod. a jako telefon mít vždy a všude za všech okolností na ruce hodinky, takže tablet využívám denně. Momentálně mě tedy huawei dokáže nabídnou vše co potřebuji a to v perfektní kvalitě.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, v první řadě chci poděkovat za další možnost k testování. Ale má finanční situace mi nedovoluje stát se součástí testu. Snad se v budoucnu ještě naskytne nějaká podobná šance. A budu mít možnost opět propagovat společnost Huawei. Přeji všem krásný víkend.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tazz1  
    upraveno 12. May
    Již několik let využívám tablety jak k zábavě, tak i k práci (texty a tabulky, dlouhé texty) za využití BT klávesnice. Využívám email a messenger. Zábava hlavně ebooky, ečasopisy, videa, youtube, běžný internet. V létě nebo v zimě na dovolené úprava fotek a například tvorba epohlednic. Používal jsem tablety Nexus a teď mám Mediapad M2 Gold. Takže M5 je jen logickou volbou. Od začátku užívám jen a pouze wi-fi verze, které připojuji skrze hotspot telefonu. Pokud budu moci, rád přispěji zdejšímu kolektivu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Eh, hlásím se taky :) Vzhledem k tomu, že se jedná o můj pracovní nástroj, ocením něco nového. Lépe se mi pak prodává. Jinak využívám hlavně na Office, prezentace... a taky konzumaci netu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já jej mám již doma, jen jsem si jej koupil za své kačky :D Po rozbalení jsem byl opravdu nadšený, pořádný test si nechám na víkend kdy bude více času.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.