Huawei Mate 10 Pro | firmware B142 | odemykání pomocí obličeje

upraveno 12. May v Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 10 Pro patří k našim nejlepším a nejvybavenějším telefonům a ačkoliv v současnosti telefon nepoužívám jako hlavní, stále jej mám po ruce a pravděpodobně se k němu v dohledné době opět vrátím. Telefon na trh přišel s Androidem 8.0.0 Oreo a uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0, vývoj firmware ale neustále pokračuje a důkazem je verze B142, jejíž testování v současnosti dokončujeme. Těšit se můžete na květnové bezpečnostní záplaty operačního systému Android, novinkou je pak přítomnost funkce odemykání pomocí obličeje. Ta už se v několika telefonech Huawei nachází a Mate 10 Pro je dalším modelem, u kterého bude možné ji využívat. V kombinaci se čtečkou otisků prstů to funguje skvěle, vaše data jsou v naprostém bezpečí, přitom se k nim dostanete během zlomku vteřiny. Ke stabilitě a rychlosti systému nemám žádné výhrady, ty jsem ale neměl ani u předchozích verzí.

image
image
image
Screenshot_20180508-125727.jpg
540 x 1080 - 121K
Screenshot_20180508-125737.jpg
540 x 1080 - 135K
Huawei Mate 10 Pro with Face unlock update (B142).JPG
900 x 598 - 296K
«13456710

Komentáře

• Tak kdy bude uvolněná , když už si založil i téma ??? :smiley:
    Poděkovat autorovi 3
  • taky už se nemůžu dočkat :D
    Poděkovat autorovi 0
  • já už chcu taky :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • JudesJudes  
    upraveno 13. May
    Len aby v ňom nenašli nejakú blbosť lebo bude po ňom a nič ku nám nedorazí ;).
    Poděkovat autorovi 0
  • Já se těšil na funkční widgety, takže pro mě zklamání, podle testerů že sousedního vlákna jsou stále nefunkční. Nechápu, jak to může Hulahej takovou dobu ignorovat. Další telefon od Huawei nebude.
    Poděkovat autorovi 1
  • mám a funguje OK, spokojenost .
    Poděkovat autorovi 0
  • indy1369 napsal(a):

mám a funguje OK, spokojenost .

Ako?

Poděkovat autorovi 0
  • @Geordie69 Dovolím si odpovědět za @indy1369 Samozřejmě jede taky přes funkyhuawei.
    Každopádně už je vyzkoušená i jiná cesta aktualizace (dokonce tu byla její úspěšnost potvrzena)
    Je zdarma, jen u ní přijdeš o záruku. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Ďakujem.Ja som otázku položil kôly ostatným užívateľom.Nemám chuť robiť nejaké pokusy,takže si počkám. Ikeď čakám už dosť dlho.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zatím se nic moc neděje. :neutral:
    Poděkovat autorovi 1
  • @Tomasek.Michal Ono se nic neděje ani na funkyhuawei. Tam je poslední dostupný FW pro náš MATE B142 už od začátku května.
    MATE se nám asi maličko zabrzdil...... No jo, jsou holt na trhu novější modely
    Poděkovat autorovi 1
  • Dalo sa to očakávať.Hlavne,že M10P ja ešte stále a dlho bude TOP.Aspoň čo sa recenzii a článkov týka.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tím si nejsem jist :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • No já mám jen 128 a záplatu z ledna takže tak se stará HUAWEI o své top telefony
    Poděkovat autorovi 1
  • Bohužel tímto přístupem si Huawei podkopává vydobitou pozici. Pokud se "vykašle" na podporu u telefonů pro masu, tak bohužel, a té mase je podpora buřt, hlavně že mají aktuální pokémon, ale pokud bude "kakat" na telefony z top třídy, tak se uživatelé, ochotní koupit dražší zařízení, kteří chtějí více, příště přesunou jinam a na značku zanevřou. Můj názor.
    Poděkovat autorovi 2
  • n7610n7610  
    upraveno 28. May
    Bohužel je to tak , nejspíš je na škodu vydávat telefony tak brzo po sobě , pak vše trvá dlouho . Většinou aktualizace ani neřeší problémy , ale přidají se další . Mě trochu vadí pomalý přenos , ať do PC tak otg , náprava nikde už pár aktualizací
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to smutný příběh. Ale podpora Huawei zatím nic moc... nechápu, proč neuvolní tedy minimálně pro "early birds" aktualizace dříve, chápu, že mase to nevadí, ale fanouškům značky ano.

Každopádně vzhledem ke změnám ve vedení Hua CZ/SK je dost možné, že to stojí úplně na jiných věcech, třeba podpora prodeje modelů P20 a P20 Pro, kde je focus.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pravda pravdoucí. Osobně bych šel jiným směrem, než se Huawei ubírá. Zredukoval počet modelů a o to víc se jim následně věnoval.
    Vždyť to stejné platí třeba i v restauracích. Mnohem lépe vaří tam, kde nemají na výběr desítky jídel, ale jen několik.
    Jenže toto musí řešit někdo jiný než koncový zákazník. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Tenhle šílený nápad už Huawei měl loni a letos ho chtěl praktikovat, co by to znamenalo? Průser... Nejprodejnější modely v relacích 3-4k a 4-6k prostě odstřihnout nelze. :/ Samsung odstřihnul všechny modely pod 4k a jak dopadl? Musí mít v ČR každý měsíc obrovské cash-back akce.

Z pohledu prodejce je velmi obtížné prodat Huawei za 10k a víc, což je přesně ten segment, co by Huawei nejraději prodával. Brand na to ovšem zatím Hua nemá, aby toto mohl dělat. Navíc si střílí každý rok do svých vlastních nohou Honory (respektive cenotvorbou u Honoru). Škoda mluvit.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.