Vypadávání Wi-Fi u Honoru 8

Ahoj, prosím o radu. Wi-Fi mi na telefonu Honor 8 dobře fungovalo, ale nyní ačkoli je připojení na PC dobré, Wi-Fi na mobilu zamrzává, ikonka na roletovém okénku nefunguje (zůstává rozsvícené Wi-Fi, ale připojení není), musím mobil restartovat, pak připojení naběhne, ale zase po nějaké době zamrzne. Hledal jsem chybu v nastavení, ale nenašel jsem ji (ani v Nastavení přepínání Vypnout Wi-Fi v takovém případě nefunguje). Můžete mi poradit pár tipů kde může být chyba? U poskytovatele? U mne v nastavení? Děkuji.

Komentáře

• jaká je verze FW? o tomhle problému čtu v poslední době dost často. uživatelé to přisuzují poslední aktualizaci, ikdyž se chyba projevila až později.
    Poděkovat autorovi 1
  • Děkuji za příspěvek. Je to poslední verze (EMUI 5.0.1: FRD-L09C432B404), vždycky aktualizuji nabízené verze. Možná jsem to už vyřešil tím, že jsem úplně vymazal tu svou domácí Wi-Fi z telefonu, a znovu jsem se přihlásil u providera (mám u providera na Wi-Fi nastavené silné heslo, ale PC se mi normálně přihlašuje automaticky; neumím to moc popsat, nejsem odborník). Zatím to drží, Wi-Fi dosud nevypadlo, ale zkouším to jen hodinku, uvidíme, je to rozhodně lepší než každou chvíli restartovat telefon jako blázen (:-). Nevím, proč to zlobí nebo zlobilo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Keby to nešlo tak sa da v mobile nájsť obnovenie nastaveni siete :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • LenkaH8LenkaH8  
    upraveno 13. May
    neni to jen na honoru 8 ale osobne se mi to stavalo i na m3 lite, nejakym zpusobem to souvisí s posledni aktualizaci chromu, obnoveni chromu do puvodni verze by melo pomoct popripade reinstalace tabletu. Tohle je jeste drobna komplikace na frd l19 jme meli to ze telefonna cca minutu zamrzl a nedalo se na nej ani dovolat.
    Poděkovat autorovi 1
  • Děkuji vám všem. Zatím to vymazání domácí Wi-Fi v telefonu a nové přihlášení i po několika hodinách funguje a Wi-Fi nevypadává jako dřív. Hurá!
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak bohužel, je to o něco lepší, ale stejně Wi-Fi občas zamrze. V tom případě radši restartuji mobil než abych zadával složité hausnumero jako heslo Wi-Fi. Snad to tedy nějaký upgrade vyřeší. Stále nevím čím to je a jak to vyřešit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Podle mě je to tou aktualizací (B404). Chrome nepoužívám a ani ho v telefonu nemám a problém mám od instalace updatu, nastavení jsem nijak neměnil. Nejrychlejší řešení je restart. Mně se Wi-Fi vypne v režimu spánku a včera jsem zkoušel, jestli se znovu chytne po probuzení. Jednou jo, podruhé se telefon sám restartoval. Mám v plánu obnovení továrního nastavení, tak snad to pomůže. Ale je zajímavý, že třeba na XDA jsem k tomu nic nenašel.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jestě by mohlo pomoct v nastavení wifi zvolit volbu wifi v rezimu spánku vždy
    Poděkovat autorovi 1
  • Mám B404 a wifi bez problémů
    Poděkovat autorovi 0
  • Volal jsem servis Huawei a tam se s tím prý ještě nesetkali, označili to za softwarovou chybu, a protože mi obnovení sítě nepomohlo, doporučili obnovení firemního nastavení. Takže zálohuji a vyzkouším to. Sice nerad, ale vypadávající Wi-Fi a zamrzající displej jsou na houbičky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus zapnout tu wifi v režimu spánku vzdy
    Poděkovat autorovi 0
  • Anabázi obnovení firemního nastavení jsem absolvoval, díky pečlivému zálohování jsem snad o nic nepřišel. Jestli se neozvu, tak byl problém Wi-Fi a zamrzajícího displeje vyřešen. Takže postup snad je: obnovení nastavení sítě - (nepomohlo) - obnovení firemního nastavení - (pokud nepomohlo) - servis.
    Poděkovat autorovi 0
  • ringman  
    upraveno 16. May
    Před servisem bych spíš počkal na další update Androidu.
    A už se to řeší - https://issuetracker.google.com/issues/79665217
    A vypadá to, že nejde o chybu v aktualizace ale něco ve službách Googlu/Androidu
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.