Je v balení nabíječka SuperCharger?

Hopero  
upraveno 15. May v Huawei Mate 10 Pro
Zdravím, nedávno jsem zakoupil Huawei Mate 10 Pro a zatím se rozkoukávám, nicméně mě zarazilo, že se nabíjí poměrně dlouho (cca tři hodiny). Proto jsem se podíval na nabíječku, která byla dodána v balení a není to nabíječka SuperCharger a má výstupní výkon pouze 1A. Měla by být přímo v balení nabíječka SuperCharger (nepletu se, že má výstupní proud 4,5A?) nebo je nutné ji dokoupit?
«13

Komentáře

• Ano, v originál balení jest toto:
    image
    IMG_20180515_223510.jpg
    2976 x 3968 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky, já tam mám bohužel obyčejnou nabíječku Huawei s výstupním proudem 1A, což je docela slabota, abych tak řekl :D.
    Poděkovat autorovi 0
  • JudesJudes  
    upraveno 15. May
    S originál nabíjačkou čo ti sem dal @lotr_Mates sa telefón nabije za cca hodinu a pól.
    Pri nabíjaní zobrazuje dvoj blesk.
    Poděkovat autorovi 0
  • No bohužel mám pech, mám jen standardní nabíječku a pouze jeden blesk :D. A nabije se skoro za tři hodiny. Psal jsem prodejci, tak uvidíme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď si nejsem jistý, ale nepíše se na krabici obsah balení? Zkus juknout :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Hopero  
    upraveno 15. May
    Bohužel ne, na obalu je uvedeno pouze : "Safe Fast-Charge System", který byl certifikovaný, ne, že je obsažena rychlonabíječka. Stejně tak v manuálu není nic o obsahu balení. Koukal jsem se na stránky prodejce, jde o EU distribuci, ne českou distribuci, tak jestli to třeba není důvod.
    Poděkovat autorovi 0
  • Neměl by to být důvod, aby nabíječka chyběla. Ještě otázka, jak to mají napsáno u zboží. Většinou je uveden celý obsah balení. Případně dej odkaz na prodejce. Já se schválně zkusím zítra podívat na krabici...
    Poděkovat autorovi 0
  • Hopero  
    upraveno 15. May
    Koukal jsem i na popis zboží na jejich stránkách, opět jen to, že telefon obsahuje systém rychlého nabíjení, ale ne obsah balení. Jde o emobilky.cz, garantují, že zboží je nové a z EU nebo CZ distribuce od oficiálních dodavatelů, recenze také mají v drtivé většině pozitivní, tak jsem nakoupil bez obav. Jinak díky za informace :).
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak píšou: "S technologií SuperCharge získáte energii pro celý den běžného použití již po 20 minutách nabíjení.", z tohoto by mělo vyplynout, že je obsažena taková nabíječka, která ti to umožní.

Počítám, že krabice byla originál s originál přelepkami.
    Poděkovat autorovi 1
  • Já doufám, že ano :)
    IMG_20180515_233015.jpg
    3968 x 2976 - 2M
    IMG_20180515_233023.jpg
    3968 x 2976 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • @Hopero zkus dát fotky v plném rozlišení
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

@Hopero zkus dát fotky v plném rozlišení

Už jsem asi moc ospalý, ale nemůžu přijít na to jak :D.

Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 @Hopero Prosím pánové
    image
    image
    8de74422d4074eb2dc81368c6a0cb0.jpg
    3968 x 2976 - 771K
    2ff5cc77dad6c67cc47c05eaf133a0.jpg
    3968 x 2976 - 648K
    Poděkovat autorovi 0
  • Hopero  
    upraveno 15. May
    Díky, už jsem na to také přišel :).
    Poděkovat autorovi 0
  • @lotr_Mates díky :wink: , pokud nebyla pečeť porušená, tak je to divný, že byla v balení 1A nabíječka, to jsem ještě u Mate 10 Pro teda neviděl...
    Poděkovat autorovi 0
  • Hopero  
    upraveno 15. May
    Tady je foto nabíječky.
    image
    IMG_20180515_234223.jpg
    2976 x 3968 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Hopero  
    upraveno 15. May
    Vudce1978 napsal(a):

@lotr_Mates díky :wink: , pokud nebyla pečeť porušená, tak je to divný, že byla v balení 1A nabíječka, to jsem ještě u Mate 10 Pro teda neviděl...

Já už si skoro začínám zvykat, že když něco objednám, tak to je unikát :D. Bez legrace jsem objednal neteři k narozeninám panenku a přišel dřevěný houpací kůň :D. Nicméně, tohle mě docela štve. Telefon se nabije za nějaké tři hodiny a to je dost zdlouhavé. Za ne úplně malou částku, kterou jsem za telefon zaplatil, bych čekal rychlonabíječku v balení.

Jsem zvědavý, jak se k tomu postaví prodejce. Očekávám něco ve stylu "Jedná se o EU distribuci, u které není přiložena rychlonabíječka" či nějakou variaci na tuhle výmluvu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ty bezpečnostní samolepky které máš na krabici nejsou určitě originál Huawei a tvoje nabíječka 1A se dává do balení k absolutně nejlevnějším mobilům od Huawei, prostě někdo to vyměnil...
    Poděkovat autorovi 0
  • JudesJudes  
    upraveno 16. May
    Zo začiatku boli aj ku modelom P9 balené tie 1A (tu som mal aj ja) a neskôr dávali do balenia tie rýchlo nabíjačky.
    Možno sa im minuli zásoby a dali pribalili ti takúto.
    Poděkovat autorovi 1
  • Szantus napsal(a):

Ty bezpečnostní samolepky které máš na krabici nejsou určitě originál Huawei a tvoje nabíječka 1A se dává do balení k absolutně nejlevnějším mobilům od Huawei, prostě někdo to vyměnil...

Tak doufám, že jsem nedostal nějaký repasovaný kus :D.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.