Telefony Huawei a produkty Garmin (generální diskuze)

upraveno 21. May v Příslušenství
Už dlouhou dobu se mluví o tom, že produkty od společnosti Garmin si dobře nerozumí s mobilními telefony Huawei, rozhodl jsem se tedy založit jedno generální téma, kam můžete posílat veškeré svoje zkušenosti. Nezapomeňte vždy uvést jaké hodinky máte a jaký mobilní telefon. Proč téma zakládám právě nyní? Sám jsem si totiž pořídil hodinky Garmin Fénix 5 a budu je postupně zkoušet s různými mobilními telefony Huawei (aktuálně používám Huawei P20 Pro). Za sebe musím říci, že mám tyto hodinky velmi rád a potěšilo by mě, kdyby se tyto problémy podařilo finálně vyřešit. V loňském roce jsem ale několik měsíců testoval kromě zmíněných hodinek také model Garmin Fénix 5S a na žádný problém jsem nenarazil, uvidíme tedy jaká bude aktuální situace.

Nemusíme zde ale samozřejmě řešit jen funkčnost, pokud se vám povede nějaký pěkný sportovní výkon, přidejte sem screenshot. Alespoň bude vidět, že jenom nesedíme u telefonů, ale že HuaFan.cz umí také sportovat. Navíc si myslím, že produkty Garmin jsou natolik populární, že si svoje samostatné téma zkrátka zaslouží. Neberte tedy tuto diskuzi jen jako prostor na diskuzi o funkčnosti konkrétních kombinací hardware, ale klidně sdílejte také svoje výkony a inspirujte ostatní. Za sebe musím říci, že mám moc rád Huawei a mám také moc rád Garmin (jen tím ukončením Navigonu mě nepříjemně překvapili, měl jsem zakoupenou licenci).

image
Screenshot_20180521-193412.jpg
540 x 1120 - 275K
Štítky:

Komentáře

• upraveno 28. May
    Ahoj Jozefe,
    co jsem si vsimnul, tak se moje P9 lite obcas nepripojuje ke Garmin Forerunner 935. Ikdyz je na obou zarizeni zapnute BT, tak se proste hodinky i Garmin connect tvari, ze neni nic propojeno. Resenim byva vypnout BT pripadne i WiFi na mobilu a pak zapnout a na hodinkach vypnout a zapnout BT.
    Pak je jeste problem, ze ikdyz se treba zarizeni propoji a dam synchronizovat manualne na mobilu, tak se po chvili zase odpoji a tak parkrat dokola.
    Na Garminech mam verzi 8.00 a na mobilu VNS-L21C432B502
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj Jozefe,
    prosím o radu, popřípadě o přesměrování na vlákno, kde je třeba můj problém už vyřešený. Mám hodinky Garmin Fenix 5 a telefon Huawei P10 Lite (WAS-LX1A 8.0.0.366(C185)). Hodinky se mi ale s telefonem spárují jen ve chvíli, kdy zapnu aplikaci Garmin Connect a nechám ji spuštěnou. Ve chvíli, kdy ji vypnu se okamžitě odpojí. Jde o problém telefonu jako takového? Nebo jen nastavení Bluetooth, či správy aplikací v rámci baterie?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.