export dat z Huawei Health

Ahoj, nevíte někdo, jestli je možné z Huawei aplikací exportovat data o sportovních aktivitách, aby je bylo možné nahrát např. do Stravy nebo Garmin Connect? Případně jestli neexistují nějaké neoficiální aplikace jako u Xiaomi, které by to umožňovaly? Zvažuju pořízení Colorband A2, ale toto je pro mě docela důležité.
A ještě podružný dotaz - bude se to synchronizovat s Honorem 6, který má bluetooth 4.0, když u Colorbandu uvádějí bluetooth 4.2?

Komentáře

• Jen omezeně přes Google Fit, ale bez GPS a dalších detailu. Raději používám Google Fit a z něj lze exportovat pomocí Syncmytracks kamkoliv.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže náramek je možné spárovat přímo s Google Fit? Ta aplikace vypadá zajímavě, zkusím, díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • No u mých watch 2 sport to šlo, ale problém byl, že to neexportovalo GPS atd. Takže jsem začal používat Google Fit. U náramku netuším zda umí i jiné aplikace.
    Poděkovat autorovi 0
  • pagerek  
    upraveno 11. October
    Nemá někdo nějakou aktuální zkušenost? V aplikaci Zdraví jsme nastavil sdílení dat s Google Fit. V Google Fit vidím v nastavení - Spravovat propojené aplikace aplikaci Zdraví uvedenou ale historická data o krocích se mi do Google Fit nedotáhla. Je tam ještě nějaká finta nebo to nefunguje? Díky
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.