Spouštíme testování Huawei Y6 Prime 2018 - můžete se přihlašovat

Před několika týdny proběhlo na našem diskuzním fóru HuaFan.cz testování modelu Huawei P20 lite a všichni vybraní účastníci si tento projekt užili, důkazem může být velmi obsáhlá diskuze, která v současné době čítá přes 1000 komentářů. Tentokráte vám nabízíme možnost otestovat jeden z nejlevnějších telefonů v našem letošním portfoliu, kterým je Huawei Y6 Prime 2018. Za nízkou cenu se můžete těšit na zajímavou nabídku funkcí a atraktivní design. Pokud nemusíte v kapse nutně nosit nejnovější vlajkovou loď případně hledáte levnější telefon třeba pro dítě, telefon se vám zalíbí. Oficiální start prodeje navíc proběhne až za několik týdnů, jako naši fanoušci tak máte možnost tento telefon testovat ve velkém předstihu...Z funkcí a vlastností bych vyzdvihl již zmíněný atraktivní design s malými rámečky kolem displeje, který má úhlopříčku 5,7 palce a rozlišení 1440 x 720 pixelů. Rozměry přístroje jsou 152 x 73 x 8 milimetrů, hmotnost příjemných 150 gramů. Už z výroby telefon spoléhá na Android 8.0.0 Oreo a stejnou verzi uživatelského rozhraní EMUI, energii dodává baterie s kapacitou 3000 mAh. Vzhledem k rozlišení displeje poskytuje Qualcomm Snapdragon 425 dostatek výkonu pro všechny běžné operace, totéž platí také pro 3 GB operační paměti. Rozhodně mám radost z přítomnosti čtečky otisků prstů, nechybí ani odemknutí pomocí obličeje. Zadní fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů, přední potom 8 megapixelů. Snímky můžete ukládat do interního úložiště s kapacitou 32 GB, které můžete rozšířit pomocí paměťových karet.

V rámci testování můžete telefon po dobu jednoho měsíce vyzkoušet a pokud se vám zalíbí, můžete si jej za velmi výhodných podmínek ponechat trvale. V praxi to znamená, že při předání telefonu bude třeba složit jako zálohu polovinu běžné prodejní ceny přístroje, přesně 1999 korun. Po měsíci se sami rozhodnete, jestli si telefon necháte (nic dalšího nedoplácíte, jako dárek a odměna za testování vám navíc zůstane také powerbanka) nebo nám jej vrátíte a my vám vrátíme zálohu v plné výši. Přihlásit se můžete přímo v tomto tématu na našem fóru. Oceníme, pokud se o svoje zkušenosti s tímto přístrojem podělíte s ostatními jak přímo na fóru, tak na dalších stránkách a doufám, že se vám projekt bude líbit. A už nyní mohu prozradit, že to rozhodně není poslední projekt, který jsme si pro vás připravili...

Update - v tuto chvíli už končíme s přihlašováním na testování Huawei Y6 Prime 2018. Ještě jednou bych chtěl všem poděkovat za účast, během dnešního dne napíšu posledním vybraným zájemcům, aby jim mohly být telefony doručeny co nejdříve. Zůstaňte s námi, toto testování rozhodně nebylo poslední, budou následovat další. V budoucnosti se budeme snažit oslovit ty, na které se třeba tentokráte nedostalo. HuaFan.cz ale není jen o testování telefonů, máme za sebou také několik skvělých akcí s našimi fanoušky, třeba Fotoevent v Praze. Pokud se tedy chcete s námi potkat na některé příští akci, buďte aktivní na našem fóru a uvidíme se. Zapojit se můžete také do našeho věrnostního programu HuaFan Club, ve kterém každý měsíc soutěžíme o telefon a spoustu zajímavých cen. Těším se na vaše poznatky z testování modelu Huawei Y6 Prime.

image
image
pic_s2-id-phone-original.jpg
900 x 832 - 57K
Huawei.png
1200 x 628 - 159K
«13456714

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.