Hodinky Huawei Watch se naučily telefonovat

upraveno 10. April 2016 v Wearables
Hodinky Huawei Watch, pravděpodobně nejstylovější chytré hodinky na současném trhu, se před pár dny dočkaly velmi výrazné aktualizace operačního systému Android Wear, na který hodinky spoléhají. Android 6.0 Marshmallow přinesl do hodinek mnohé změny, jedna z nich si ale zaslouží zvýšenou pozornost. Nově můžete naplno využít celý potenciál hodinek, které v sobě ukrývají mikrofon a reproduktor. Lze je totiž použít k telefonování a funguje to výborně.


V hodinkách nově najdeme aplikaci Phone a vysvětlovat její využití je pravděpodobně zbytečné. Hodinky si z vašeho telefonu stáhnout kompletní telefonní seznam a pokud chcete uskutečnit hovor, stačí klepnout na konkrétní kontakt. Nechybí ani klasický dialer pro ruční zadání volaného čísla. Při příchozím hovoru můžete tahem z pravé strany hovor odmítnout, tahem z levé strany jej naopak přijmete.

A to nejdůležitější - zvuk z hodinek je velmi dobrý a také mikrofon je velmi citlivý. Bez problémů takto můžete telefonovat aniž by bylo nutné, abyste si ruku s hodinkami dávali blíže ke svému obličeji. Volající vám bude velmi dobře rozumět, kvalita zvuku je podobná, jako když používáte klasické hlasité handsfree ve svém mobilním telefonu. Samozřejmě se telefonování pomocí hodinek nehodí za všech okolností, na vyřízení krátkých hovorů ale poslouží dobře. Jak se vám líbí tato funkce a její zpracování? Máte pro ni využití?

image
image
image
«13

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.