Firmware B503/B504

Bude nebo nebude........
«13456789

Komentáře

• Pochybuju... Telefon byl vydanej v dubnu 2016, nyní poslední aktualizace (B502) vyšla v dubnu 2018... Mozna uz skoncila podpora, ale nasel jsem nejakou informaci, ktera vypada dost duveryhodne, ale precejen chci vedet i vas nazor.. Nekdo se ptal na huawei support live chatu jestli pro nas bude Oreo, a odpovedeli mu ze ho maji potvrzeny pro EU (C432) a ze by ho meli vydat v cervenci/srpnu..
    https://forum.xda-developers.com/huawei-p9lite/how-to/huawei-p9lite-receive-oreo-huawei-t3778865
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to naprosto nereálné... Ale nějaké bezpečnostní aktualizace ještě očekáváme
    Poděkovat autorovi 0
  • To doufám.. *sigh* [pocit jako kdyz ukoncili podporu pro WinXP]
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemyslel nàhodou Huawei p9 Lite 2017.......
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale proč jeden pracovník podpory řekne, že update bude, a pak druhej řekne, že nebude, a třetí řekne třeba že tu informaci ani nemá? To dělá v té široké komunitě i u bežných uživatelích dost velký bordel...
    Poděkovat autorovi 0
  • Všichni jsme jen lidé, to je jednoduché. Navíc informace se prostě změnit mohou...
    Poděkovat autorovi 0
  • A taky podpora byva casto najata externi firma, nikoliv kmenovi zamestnanci. Mi po pravde posledni FW B502 vyhovuje, ale jelikoz jsem updatnul na P20, tak mi P9 lite spinka v supliku a rozmyslim nad jeho dalsim vyuzitim.
    Poděkovat autorovi 0
  • JIRINAK napsal(a):

Bude nebo nebude........

Tak kdyz uz je 503, snad bude i 504 :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj snad ano apoň ty bez.záplaty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ted jsem mrknul do changelogu nejnovejsi aktualizace Honor 5C (dvojce) , mj. tam je "Optimizes data usage management by allowing you to specify the start date of your data plan."
    A nas zase opiji rohlikem :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • :neutral: tak to je špatný... Bez tohoto nastavení je mi počítání spotřeby dat za měsíc k ničemu, jenom k zjištění, kolik jsem toho spotřeboval za jeden den..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj je to škoda.....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. June
    Hluboce se omlouvam fi Huawei , je to tam! :smile: Stejne jako snimka obrazovky svajpem 3 prsty a rychly Spravce telefonu.
    EMUI 5.0.3.
    Jeste, ze jsem nebyl linej ...

image
    Screenshot_20180614-160455.png
    1080 x 1920 - 81K
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten changelog z Honoru 5C (neco z toho uz mame):

This update adds the Three-finger screenshot feature, which lets you take a screenshot by swiping three fingers downward on the screen. It also reduces Phone Manager's cleanup time to less than one minute, and adds more scenarios to support the one-touch split-screen feature.
    [Screenshot]
    Adds the Three-finger screenshot feature. You can take a screenshot by swiping three fingers downward on the screen.
    [Dual windows]
    Adds a button in the Recent apps cards. Touch it to split the screen. This operation is only available for apps that support the split-screen feature.
    [System]
    Optimizes Phone Manager's cleanup speed and scope. A single cleanup can now be completed in less than one minute.
    Optimizes data usage management by allowing you to specify the start date of your data plan.
    [Call]
    Optimizes Quick calling by enabling speaker mode by default. Press and hold the volume down button to enable Quick calling.
    [Security]
    Integrates Google security patches released in Jun 2018 for improved system security.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pecka kde se dà zjistit info o aktualizaci??Protože na FF je jen zàplata.Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. June
    Mas to nad hlavou :smile: , pro P9L neni zatim nic, mozna se objevi v B504. Jine zmeny nejsou, prosel jsem vsechno, akorat pocatecni konfigurace dvakrat nabizi reklamu na nove EMUI, ale necetl jsem :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. June
    Co to chce stáhnout od operátora konkrétně? :smiley: Nějaký omezení? Nebo snad povolení VoLTE?
    Screenshot_20180615-125509.png
    1080 x 1920 - 226K
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. June
    marek26340 napsal(a):

Co to chce stáhnout od operátora konkrétně? :smiley: Nějaký omezení? Nebo snad povolení VoLTE?

Nechce nic, jen te upozornuje na to, ze aktualizace se budou stahovat automaticky, pokud automaticke aktualizace nevypnes v moznostech pro vyvojare.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak 504 se asi někde zasekla.......
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.