Luxusní kožené pouzdro pro mobilní telefony od TomasLinger.cz

Na našem diskuzním fóru HuaFan.cz jsem vám ukázal už desítky různých pouzder pro naše mobilní telefony. Měl jsem zde několik originálních pouzder přímo od společnosti Huawei, nechybí ani množství neoriginálních pouzder od různých výrobců a v různé kvalitě. Dnes vám ale ukážu luxusní kožená pouzdra, která jsou z mnoha důvodů skutečně unikátní a podle mého si zkrátka pozornost zaslouží. Pro skutečně kvalitní výrobky mám slabost a tato luxusní kožená pouzdra jsou bezchybná, zpracování výrazně převyšuje konkurenci. Pouzdra od TomasLinger.cz jsou prostě bezchybná...

- autor pouzdra vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů
- převažuje ruční práce, nelze hovořit o sériové výrobě
- každé pouzdro je skvěle zpracovaný unikát, chybu nebo vadu nenajdete
- výrobce dává na pouzdra doživotní záruku, svým výrobkům věří
- z komunikace s autorem je zřejmé, že ho práce baví a na výsledném produktu je to vidět

Pouzdra už mám několik týdnů doma a moje okolí je skutečně uchváceno jejich kvalitou. Toto jsou skutečně ta nejlépe udělaná pouzdra, jaká se mi kdy dostala do rukou. A mám z nich velikou radost, alespoň vidíme, že v České republice jsme schopni vyrobit skutečně kvalitní a luxusní produkt. Zároveň se zde naplno projevuje kouzlo ruční práce, výsledný produkt je nezaměnitelný. Pokud tedy chcete pořídit pro svůj telefon skutečně kvalitní pouzdro té nejvyšší kvality (případně peněženku nebo jiný výrobek z kůže), mohu vám produkty od TomasLinger.cz jedině doporučit. Sám jsem nadšen...

image
image
image
image
image
DSC_4689.JPG
900 x 598 - 353K
DSC_4690.JPG
900 x 598 - 347K
DSC_4692.JPG
900 x 598 - 334K
DSC_4694.JPG
900 x 598 - 310K
DSC_4705.JPG
900 x 598 - 329K

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.