Pouzdro Celly Prestige pro Huawei P20 lite

upraveno 25. June 2018 v Huawei P20 lite
Dnes se společně podíváme na jedno pěkné a šikovné pouzdro pro Huawei P20 lite. Jedná se o pouzdro typu kniha Celly Prestige a po několika týdnech testování musím říci, že jsem s ním spokojen. Telefon chrání skutečně skvěle a z pohledu vzhledu pouzdro se samotným telefonem dobře ladí. Navíc je možné toto pouzdro použít také jako stojánek, veliký displej u modelu Huawei P20 lite se hodí pro sledování videa případně YouTube. Telefon také v pouzdru velmi dobře drží, nemusíte se bát, že by třeba vypadl. Použitý materiál je na dotek velmi příjemný, pouzdro se vám bude líbit.

image
image
image
image
image
image
Celly_3.JPG
900 x 598 - 290K
Celly_5.JPG
900 x 598 - 232K
Celly_6.JPG
900 x 598 - 285K
Celly_7.JPG
900 x 598 - 268K
Celly_8.JPG
900 x 598 - 248K
Celly_2.JPG
900 x 598 - 294K

Komentáře

• Vypadá hodně zajímavě!
    Poděkovat autorovi 0
  • Jojo pouzdro vypadá opravdu povedené
    Poděkovat autorovi 2
  • Má pouzdro také tak tlusté záda? Jak jsem objednala flip z Číny, tak je vzadu moc tlusté a myslela jsem, že telefon z toho pouzdra už nedostanu ven :joy:
    Poděkovat autorovi 1
  • mě teda vyhovují ty silikonová pouzdra, ale absolutně nevím jak objednavat z číny,kde jsou podstatně levnejsí
    Poděkovat autorovi 1
  • pavel90 napsal(a):

mě teda vyhovují ty silikonová pouzdra, ale absolutně nevím jak objednavat z číny,kde jsou podstatně levnejsí

V první řadě je idealni založit PayPal účet pro internetové platby. Potom pomocí něho provádíš platby. Já třeba používám výhradně Ebay a jeho aplikaci. Do ní přímo zadas svoje iniciály s adresou a aplatebni metodou. No a už jen klikas na zboží a čekáš až dorazí :wink:
    Já osobně jsem nikdy neměl problém, že by třeba něco nedorazilo, nebo bylo třeba poškozeno.
    Poděkovat autorovi 0
  • Případně ještě AliExpress, tam se ale platí kartou. Nicméně u obou obchodů platí, že do doby dodání je garantem právě eBay nebo AliExpress, tudíž v případě nedodání zboží ze strany prodejce případné spory a vratky kupní ceny řeší právě rovnou obchody.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja som dlhú dobu používal hlavne ebay ale keď som sa už konečne odhodlal vyskúšať Aliexpress tak som sa už späť k ebay nevrátil, tá aplikácia mi príde prehľadnejšie a celkovo lepšie spracovaná a ceny tiež.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám stejný názor, dokonce mně přijde, že z Ali chodí zásilky i rychleji, než z eBay. A zatím se mě tam ještě nikdo nepokusil obrat, to na eBay už jednou jo :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Take jsem zacala na ebay a ted toho 90% beru z Aliexpress... Ale jinak je halda dalsich, jen tyhle jsou asi nejvic proflaknute :smile: na Ali je vyhoda, ze nepotrebujes ten PayPal... A uz jsem resila nekolikrat, ze neco nedorazilo a vzdy to bud poslali znovu nebo vratili penize... Ted zrovna cekam a nejak to nechce prijit a zrovna asi 12$. Psali, ze je toho hodne a abych jeste vydrzela.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.