Jak udělat nejlepší #fotodosouteze - soutěž ukončena

1356743

Komentáře

• Ja som tiež nejak premeskal súťaž ale nevadí budú ďalšie, kde boli informácie o súťaži?
    Poděkovat autorovi 2
  • byla to soutěž na instagramu
    Poděkovat autorovi 0
  • sakra.. to uz to probehlo? :(
    Poděkovat autorovi 0
  • neboj, to byla jen taková menší soutěž. Ta hlavní mega velká se teprve rozjede.
    Poděkovat autorovi 1
  • Lenže keď príde tá veľká súťaž, tak my "malí" fotografi nebudeme mať šancu :D
    Poděkovat autorovi 1
  • Peter_Kmec napsal(a):

Lenže keď príde tá veľká súťaž, tak my "malí" fotografi nebudeme mať šancu :D

No snad nějaká šance bude. A když ne, tak se aspoň naučím fotit :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Honza84 Šanca je tu vždy. Aj pri EuroJackpot-e máš šancu :D Ale žeby som bol miliardár sa nedá povedať :D

Ale hej, inak máš pravdu. Bohato mi bude stačiť, keď sa moja fotka (fotky) bude páčiť niekoľkým ľuďom, ktorí sa do fotografie vyznajú, ako keď má niekto na instagrame milión follower-ov, ktorý mu dajú "like" a tak vyhrá :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Peter_Kmec napsal(a):

Lenže keď príde tá veľká súťaž, tak my "malí" fotografi nebudeme mať šancu :D

Každý má stejnou šanci, každej může mít tu "nej" fotku :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vieme ako fungujú tieto sociálno-internetové sútaže :D v drvivej väčšine vyhrá ten, kto má najviac follower-ov :D ale ako píšem vyššie, radšej uznanie od ľudí čo sa tomu rozumejú ako výhra od ľudí, čo vedia prd ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastesti pri teto soutezi bude odborna porota slozena z profesionalu protoze prave jak rika kolega vyse u hodnoceni dle liku je to o tom kdo si sezene vic kamaradu a ne kdo ma lepsi fotku :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 3. July
    Pokud by soutěž byla pouze o "lajkování" ani bych se nezapojoval, tam to nemá cenu, pokud nejste např. na FB členy minimálně 150ti skupin :)... Taky, když vidím ostatní fotky na instagramu, vím, že šance na úspěch jsou mizivé, ale i tak občas něčím přispěju. Nedávám pod hashtag #fotodosouteze všechno, ale jen ty podle mě lepší fotky :). Jo a jak se tipuje, co bude hlavní výhra - MATE RS by tomu slušel :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, to bude pres fejsbuk nebo instagram? Tak to jsem bez sance, s fejsbukem neumim a tu druhou blbost ani nemam :joy:
    Poděkovat autorovi 0
  • každopádně už by z nich mohlo vypadnout vocode, napínat ok, ale když se to přehání, tak je to k .... naštvání :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Bombasticka soutěž co nejdříve pošlu fotku Huawei P smart má u mě velké plus co se týče ovládání a spolupráce
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak základem každé dobré fotky je vždy přemýšlet než byzmyšlenkovitě mačkat spoušť. Mít nějaký pojem o kompozici. Technický věci jako clona, čas či ISO sice pomůže k dokonalejší fotce ale znám spousty skvělých fotografů co mají cit pro fotku a přitom nemají tušení co tyhle pojmy vyjadřují či jak je užívat v praxi. Hodně fotce pomůže stativ za zhoršených světelných podmínek. Třeba co se týče světla tak nejatraktivnější světlo je když je slunce nízko tedy blízko východu či západu slunce.
    Pokud někdo chce třeba používat hdr funkce tak vždy lepší je méně než více ale to platí i obecně o úpravách fotek.
    Poděkovat autorovi 2
  • a kdy začne soutěž?
    Poděkovat autorovi 0
  • Již brzy

image
    Screenshot_20180704_111245.jpg
    1080 x 1063 - 388K
    Poděkovat autorovi 1
  • Aaaaaaaaaaa je, jak se soutěží o prachy, to není nic pro mě :mrgreen:
    Poděkovat autorovi 0
  • No hlavně jsme asi bez šance :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.