Huawei P10 Plus obdržel firmware 8.0.0.370

upraveno 19:24 v Huawei P10 Plus
Podpora pro Huawei P10 Plus je v posledních měsících skvělá. Po uzavřeném testování Androidu 8.0.0 Oreo pro členy našeho diskuzního fóra HuaFan.cz jsme se dočkali vypuštění finální verze, před několika týdny pak dorazila další aktualizace, po které je možné tento telefon odemykat pomocí obličeje. V těchto dnech je pak pro Huawei P10 Plus (stejně jako pro sesterský model Huawei P10) uvolňována aktualizace s označením 8.0.0.30, která přináší červnové bezpečnostní záplaty pro operační systém Android. V poslední době se nám daří uvolňovat aktualizace pravidelně pro většinu telefonů v našem portfoliu a já doufám, že podpora pro jeden z nejlepších telefonů roku 2017 bude ještě dlouhou dobu pokračovat. Manželka sice už před několika dny přešla z modelu Huawei P10 Plus na Huawei P20, stále ale tento telefon máme doma a je pravidelně využíván. Jak jste spokojeni s podporou pro Huawei P10 Plus? Využíváte odemykání pomocí obličeje? Neláká vás přechod třeba na zmíněný Huawei P20?

image
image
image
Screenshot_20180626-115447.jpg
576 x 1024 - 105K
Screenshot_20180626-115438.jpg
576 x 1024 - 103K
DSC_5107.JPG
900 x 598 - 283K

Komentáře

• "Podpora pro Huawei P10 Plus je v posledních měsících skvělá." a proto mi telefon na slunci automaticky sníží jas a čtečka otisků prstů je pomalejší, než byla v A7 ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • z toho si nic nedělej, Honor 9 má s jasem na slunci ty samé problémy a taktéž se neřeší...
    Poděkovat autorovi 0
  • Čtečka otisků prstů podle mého pomalejší nebude (ani rychlejší), prostě pořád reaguje hned.
    Poděkovat autorovi 1
  • Bohuzel Jozefe, ctecka je opravdu pomalejší, myslím však že je to tím, že je nepřesná resp znepresnila se, foťák se zrychlil ale nefoti tak dobře jako v A7 a displej tedy to stmivani dela jen v A8, pouzivam opět A7 a zadny problem. Pocitově si myslim, ze huawei na zakazniky kasle a dělá mrtve brouky, neresi problemy a neodpovida, kdyz uz tak uplne neutralne. Skoda, na tohle dojela Nokia a ja sam premyslim ze příští telefon rozhodne huawei nebude :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • No tvůj názor nesdílím, ale brát ti jej nebudu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

No tvůj názor nesdílím, ale brát ti jej nebudu :smile:

Josefové se nám nějak rozjíždí, jeden problém přizná, druhý ji popře. Každopádně co sdílí nebo nesdílí je jedno, důležité je, jak se k tomu postaví v servise a v tomto případě je rozdíl zjevný takže...

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. July
    Včera přes OTA prisla 371.
    Poděkovat autorovi 0
  • Už je vonku aj 375, mám ho čosi viac ako týždeň a subjektívne mám pocit, že tento build je najlepší. A konečne funguje vypínanie obrazovky správne. Predtým sa mi obrazovka rovno vypla, teraz pred vypnutím stmavne :sunglasses:
    Poděkovat autorovi 0
  • Také mi už přišla 375, frčí to pěkně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kde je 376? V FF je od 18.9., cize caka nz vypustenie uz 2 tyzdne. Chapem oneskorenie pri vydavani novych verzii Androidu, ale aky ma zmysel, ked caka bezpecnostna aktualizacia?
    Poděkovat autorovi 0
  • Každý firmware je nutné řádně vyzkoušet. Nebo to máme pouštět bez otestování a modlit se?
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan
    To bola čo za odpoveď??
    Ako som písal, chápem zdržanie pri upgrade na novú verziu Androidu, ale bezpečnostné aktualizácie chodili doteraz zhruba načas, len build 376 nebol dostupný ani cez FF. Tú arogantnú odpoveď celkom nechápem.
    Poděkovat autorovi 0
  • @yanick Nějak nevidím tu arogantní odpověď. A ty chlape víš, že 376 byla nebo bude jen security update? Třeba se tam něco ladí. Fakt nechápu tuhle posedlost s číslem aktualizace...
    Poděkovat autorovi 0
  • @kalimero77
    Mne prišla arogantná alebo minimálne neprofesionálna, vzhľadom na to, že toto je oficiálne fórum Huawei a odpovedal človek z Huawei. Stačilo napísať "Neviem, toto rieši čínska strana, asi tam bol nejaký problém". Poďakoval by som a bol by som spokojný :smile:

Áno viem, 376 bol v FF a videl som popis. Práve preto som sa pýtal, bezpečnostné aktualizácie sú zvyčajne rýchle a aj u Huawei, táto meškala dosť dlho (už prišla ako OTA)

Mne nejde o číslo verzie, ale o to čo s tým číslom súvisí, podpora od výrobcu. A "iba" bezpečnostná aktualizácia je tiež dôležitá.
    Poděkovat autorovi 0
  • Odpověď nebyla arogantní, reagovala na fakt, že zobrazení nějaké verze ve FF vůbec není relevantní a operovat tím nedává smysl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes prisla verze 376, jen zaplaty
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan v kontexte starších aktualizácií dáva, ale asi nemá zmysel diskutovať, takže to vzdávam :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. October
    Diskutovat smysl určitě má, ale operovat tím kdy se aktualizace objeví ve FF ve vztahu k oficiálnímu updatu už smysl nemá neb aktualizace se ve FF objevují různě a sami samozřejmě máme také aktualizace, co se tam neobjeví vůbec.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan sledujem FF, kvôli tomu kedy príde OTA a čo si pamätám, tak sa objaví v FF, ale hneď nie je schválená na inštaláciu, takto to býva tak cca týždeň. Potom čo je schválená v FF príde do pár dní aj OTA.
    Áno, ten čas FF -> OTA je rôzny, ale čo si pamätám vždy bol patch v rámci rovnakého mesiaca ako prišla OTA. Teraz sa to celkom pretiahlo, snáď prvýkrát prišla OTA v ďalšom mesiaci a išlo len o bezpečnostnú aktualizáciu, tak som sa pýtal :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.