Huawei Mate 9 obdržel firmware 8.0.0.369

Huawei Mate 9 už se prodává celkem dlouhou dobu, pořád je to ale špičkový mobilní telefon, který má co nabídnout. Sám jsem jej dlouhou dobu používal jako hlavní mobilní telefon a ačkoliv se později přešel na Huawei Mate 10 Pro (a ještě později na Huawei P20 Pro), Huawei Mate 9 stále má co nabídnout. Jeho atraktivní design nezestárnul, špičková kovová konstrukce má své kouzlo a dostatek výkonu nabízí také použitý procesor Kirin 960. Před několika měsíci telefon obdržel operační systém Android 8.0.0 Oreo s uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0 a ačkoliv se všichni majitelé tohoto přístroje neřadí k fanouškům této kombinace, podle mého tato aktualizace posunula telefon velmi výrazným způsobem kupředu. A aktualizace pokračují, důkazem je nejnovější firmware s označením 8.0.0.369, který byl uvolněn před několika týdny. Telefon s ním získal nové bezpečnostní záplaty pro operační systém Android, nechybí ani odemknutí pomocí obličeje. S každou další aktualizací je telefon lepší a lepší, na obzoru je navíc velmi rozsáhlá aktualizace, která do telefonu přinese více změn. Jsem rád, že se výraznější aktualizace připravují také pro naše starší mobilní telefony, v poslední době se nám daří pravidelně aktualizovat většinu telefonů v našem portfoliu. Jaké jsou vaše dojmy po aktualizaci?

image
image
image
Screenshot_20180701-135709.jpg
540 x 960 - 93K
Screenshot_20180701-135724.jpg
540 x 960 - 93K
Screenshot_20180701-135805.jpg
540 x 960 - 133K
Štítky:

Komentáře

• A 370 uz klepe na dvere.

Ale porad mam obcasny drop bluetooth spojeni. Prehravam hudbu a najednou zacne hrat nahlas.

Porad mi blbne muh headset plantronics legend pri beznem telefonovani (pri voip nebo skype je vse ok)

Widgety blbnou.

Verim ze 8.1 android nejake veci vyresi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Poslední mohykán než se huawei zbláznilo do kopírování jablek,škoda.
    Poděkovat autorovi 0
  • Josefe jakto že tam máš v levým horním rohu napiš volte? :-) líbí se mi to a chci to taky :-D mám tmobile.
    Poděkovat autorovi 0
  • O2, lepší operátor :blush: :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten drop u bluetooth můžu potvrdit u posledních verzí. Telefon občas sám vypne BT, dříve na starších verzích to nedělalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ak môžem k tomu bluetooth,také moje osobné: ešte sa mi nestalo, že by sa mi niekedy bluetooth vypol sám od seba, jak na starších verziách sw, tak aj na posledných. To ho používam nonstop z hodinkami (S3 Frontier)a autorádio VW. Tak neviem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky ho pouzivam s autem, hodinkama a reprakem a opravdu se to deje, rekneme 2-3x za mesic odhadem.... Proste ne moc casto a nevysledoval jsem zadne souvislosti
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne sa tiez nestalo, zeby sa BT sam odpojil ... mam LG hodinky na stoliku niekolko tyzdnov a stale ich vidim pripojene, ked som doma, automaticky sa pripoja ked pridem a odpoja ked odidem...nikdy som nezistil vypadok, ani v minulosti...
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem s tím problém neměl, tím ale nechci říkat že to neexistuje, jen se to těžko reprodukuje
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.