Android auto, mirror link

provozuje někdo android auto na Huawei P20pro u SEATU (mirror link, android auto) ? v Googleplay není Seat drive app pro tento telefon podporován. Nějaký tip jak to rozjet aby to fungovalo?

Komentáře

• Jako, že nejde instalovat? Sice nepoužívám, ale teď jsem na nějaké v Play koukal a instalovat na P20 PRO jdou
    Poděkovat autorovi 0
  • tuhle apku se mi nepodařilo propojit s autem
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, jsem čerstvý majitel P20 Pro, na předchozím telefonu Samsung S8 mi bez problému fungoval Mirrorlink, nyní po připojení USB kabelu k mému vozu Citroën napíše telefon, že v pořádku připojeno, nicméně dotyková obrazovka ve vozidle hlásí nepřipojeno, respektive něco ve smyslu: Připojte telefon přes USB. Vypadá to, že vůz nevidí telefon připojený, nebo spíš, že připojení nedrží a padá. Máte někdo podobné zkušenosti?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj podařilo se ti to už rozchodit nebo ne ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Vůbec. Zkusím ještě originál kabel USB-C co jsem k tomu dostal a uvidíme. Co jsem hledal na internetu to vypadá, že to možná ani nepodporuje, jelikož mají problémy i majitelé jiných značek aut.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkoušel jsem mirror link i android auto na VW Passat a šlo to. Potřebovali jsme sledovat MS ve fotbale a díky AAMirror jsem to rozjel (video v autě). Navigace přes Google Mapy či Waze byla v Android Auto v nabídce by default.
    Poděkovat autorovi 0
  • temp0 napsal(a):

Zkoušel jsem mirror link i android auto na VW Passat a šlo to. Potřebovali jsme sledovat MS ve fotbale a díky AAMirror jsem to rozjel (video v autě). Navigace přes Google Mapy či Waze byla v Android Auto v nabídce by default.

Odkud jsi stáhnul Andoird Auto? A jakým způsobem jsi vyřešil přehrávání videa, jelikož defaultně je v AA přehrávání videa z důvodu bezpečnosti zakázané. Díky moc
    Poděkovat autorovi 0
  • temp0  
    upraveno 23. August
    Apkmirror. Bohužel rozjet neautorizovanou aplikaci dá zabrat a i když se to povede, za chvíli to Google zase blokne. Zjednodušeně řečeno stačí starsi verze Android Auto v DEV modu (2.9) a Google Play Services ( < 2.5.0) plus zmíněná AAMirror... Nic jednoduchého:)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 1. September
    Ahoj, mám P20 Pro, Seat Leon STFR 2017, AndroidAuto jsem rozjel. Staženo a nainstalováno mimo Play, protože v ČR není ofiko dostupný. Jediný problém jsem měl, že po připojení mi to psalo chybu komunikace č. 16. Na XDA jsem našel, že problém způsobuje zapnutí klonování aplikací. Měl jsem radost, že nemusím na klonování WhatsApp použít apku 3 strany, ale rovnou to jde v systému. Bohužel ale pak AA nefunguje. Po vypnutí klonování to frčí parádně. O dost rychleji jak na mém původním Honor 7 Gold... Takže WhatsApp jedu zase přes extra apku, ale funguje vše. Nezkoušel jsem ale po poslední aktualizaci, zda to neopravili

Edit: jede i s neorigo kabelem
    Poděkovat autorovi 1
  • Peta1191 napsal(a):

Ahoj, mám P20 Pro, Seat Leon STFR 2017, AndroidAuto jsem rozjel. Staženo a nainstalováno mimo Play, protože v ČR není ofiko dostupný. Jediný problém jsem měl, že po připojení mi to psalo chybu komunikace č. 16. Na XDA jsem našel, že problém způsobuje zapnutí klonování aplikací. Měl jsem radost, že nemusím na klonování WhatsApp použít apku 3 strany, ale rovnou to jde v systému. Bohužel ale pak AA nefunguje. Po vypnutí klonování to frčí parádně. O dost rychleji jak na mém původním Honor 7 Gold... Takže WhatsApp jedu zase přes extra apku, ale funguje vše. Nezkoušel jsem ale po poslední aktualizaci, zda to neopravili

Edit: jede i s neorigo kabelem

tak to máme stejný foun i kcháru (Leon St FR 2018 1.8 :) )nemáš zdroj na verzi kterou jsi instaloval?

Poděkovat autorovi 1
  • Hele už hodně dlouho AA stahují tady odsud a vždy ok. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak povedlo se mi to taky rozběhnout. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • @Hron21 Mirror share? Ako prosim ta. Root nechcem
    Poděkovat autorovi 0
  • Peta1191 tam dal odkaz. Tak jsem ho rozklikl a po chvilce hledání tam najdeš aplikaci ke stažení. Je jich tam teda víc, tak jsem stáhl tu nejnovější. V telefonu mám staženou aplikaci android auto z toho odkazu. Root nemám
    Poděkovat autorovi 0
  • Aha, no ale to android auto som skusal, ale akoze nic v zlom no je to totalne ubohe a na nic, mna skor laka to mirrorshare, tam je vecie vyuzitie.
    Poděkovat autorovi 0
  • Me jde jen o navigaci, takže za mě super.
    Poděkovat autorovi 0
  • Navigaciu v aute mam amundsen takze mne ide o plnefunkcny mirrorlink nie o android auto.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.