Huawei P20 lite obdržel firmware 8.0.0.136

upraveno 14. July v Huawei P20 lite
Huawei P20 lite je trochu ve stínu modelů Huawei P20 a Huawei P20 Pro, na stranu druhou je to ale na našem diskuzním fóru velmi populární mobilní telefon. Nezapomínáme ani na aktualizace pro tento přístroj, už před několika týdny jsme pro tento telefon uvolnili firmware 8.0.0.136, další aktualizace by měla velmi brzy následovat. Záměrně jsem diskuzi o této aktualizaci nezakládal okamžitě, abyste mohli nový firmware ohodnotit až v okamžiku, kdy s ním strávíte nějaký čas. V mém okolí se najde hned několik majitelů modelu Huawei P20 lite a po aktualizaci převládá spokojenost, negativní reakce jsem nezaznamenal. Telefon už na trh dorazil s velmi dobře odladěným systémem a nebude úplně snadné posouvat Huawei P20 lite výraznějším způsobem kupředu. Ale určitě se nám to podaří. Jaké jsou tedy vaše dojmy s novou verzí firmware 8.0.0.136 po několika týdnech testování a používání?

image
image
image
Screenshot_20180613-092332.jpg
540 x 1140 - 120K
Screenshot_20180613-092338.jpg
540 x 1140 - 166K
DSC_4926.JPG
900 x 598 - 308K
Štítky:

Komentáře

• Ahoj. Trochu mě štvou 3 věci ale ty jsem už psal do jiné diskuse o P20 lite :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Větší problémy taky nemám. Akorát nevím, jestli je to od tohoto FW, vždy po skončení hovoru mi do BT HF začne mluvit google asistent, nebo co... Jinak @Husby_10 chtěl jsem ti odpovědět v daném tématu, ale nakonec jsem zjistil, že bych ti moc nepomohl - tak alespoň tady - z plochy odinstalovat nejde - zřejmě vlastnost androidu, ne chyba Huawei, funkčnost automatického zástupce na plochu - jak to říct, nenašel jsem nikde v google play tuhle možnost, vím že tam byla :), zástupce v messengeru na plochu - nepochopil jsem - normálně aplikaci na plochu dáš, ale pokud chceš na plochu jednotlivé chaty, tak to asi nepůjde... Jedině pak ta možnost nechat zapnutou tu opičárnu s vyskakovacími bublinami.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pogo8303:
    Moc ti děkuji za odpovědi. Třeba když jsem měl Samsung tam to odinstalovat přímo z plochy šlo. Co se týče těch zástupců tak i u Mate 10 lite mi je to tam házelo automat a právě na tom mate mi fungoval i ten chat na plochu a tady už to nejde..
    Asi se budu muset obejít bez toho a díky ti ještě jednou za odpověď. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak B144 se instaluje :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě stahuji 144 také. Ale 136 se mi v telefonu ani neohřála. Tak si říkám proč tohle nepřeskočit a neudělat rovnou 8.1. jako již mají zbývající telefony z rodiny P20?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. July
    Ráno vyzkouším, teď už to nechám být...

Edit - tak jsem nečekal, když už jsme hlasovali o důvěře, tak jsem to nahodil také...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to byla rychlost, ve FF už je B145, 146 pouze červencové záplaty :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Rač nové verzi založím téma hned, ať se tam stihnou dát nějaké komentáře, s B144 jsem tak brzy nepočítal...
    Poděkovat autorovi 0
  • B144 přišla nová aktualizace aplikace motivy a nyní se zobrazují i placené :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě se teda placené motivy zobrazuji už ve 136..144 ještě nedorazila :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Po této poslední aktualizaci, začalo blbnout bluetooth připojení k hodinkám, po té co se připojí telefon v autě, se už následně po odpojení z auta nespoji s hodinkami, pomůže už jen restart telefonu
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.