Neformální sraz HuaFan.cz

V loňském roce jsme si pro vás připravili několik zajímavých akcí a něco podobného plánujeme také v letošním roce, ještě předtím bych ale rád zjistil, jestli by byl zájem o ryze neformální setkání (tak říkajíc nikoliv pod hlavičkou Huawei). V poslední době jsem o tomto diskutoval s @misanekx a myslím si, že by to mohlo být fajn. Nabízí se tedy hned několik otázek a pokud vás napadnou jakékoliv další podněty, klidně je přidejte...

1. máte o podobné neformální setkání (v nějaké restauraci pravděpodobně) zájem?
2. preferovaná lokalita? Myslím si, že by vše nemuselo být v Praze, osobně bych se rád podíval třeba do Pardubic, ale pokud by Praha získala více hlasů, přizpůsobím se...
3. termín ještě během léta? Třeba sobota nebo raději pátek? Nebo raději až v září za nižších teplot?
«1345678

Komentáře

• Jsem pro každou špatnost a vzhledem k tomu, že jsem z Perníkova, tak klidně i u nás, nebo někde okolo. Do Prahy bych sice taky mohl dojet, ale tak nějak se mně tam nechce :mrgreen:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně by se to líbilo, ale možná bych volil něco víc ve středu než jsou Pardubice. Přece jen někdo může být od Budějic :smiley: Něco jako Žďár n S nebo tak. Ale jinak je jedno jestli se zelím nebo se šípkovou :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Víc středu je Kutná Hora nebo Čáslav, páč ty mám blíž a je tam od nás i lepší spojení :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • tak to už můžou být rovnou Pce :smiley: , jsem myslel blíž k vodorovné ose resp. k D1
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě jde také o dostupnost, do Pardubic se dá imho celkem dobře vlakem, to někam k D1 tak pohodlné myslím nebude. Ale je to můj názor, rozhodně většina...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasně, to jsem nějak zapomněl zohlednit, pro mě cesta = automaticky auto, ale je fakt, že vlakem je to určitě lepší do Pardubic.
    Poděkovat autorovi 0
  • vovivovi  
    upraveno 9. July
    Jako správný žižkovák to mám nejblíž do Prahy :wink: Navíc by se to dalo spojit i s exkurzí do Quadria (co třeba moci si osahat nové M5 Lite tablety a předvést Huawei týmu tvrdé jádro Huafanu?).
    A líbilo by se mi víc září; v srpnu už mám jiný program.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě by třeba zajímalo jestli mají někteří členové chuť se scházet, příp. kolik by jich bylo a hlavně odkud kdo je. Eventuelně by bylo možné se občas sejít i v rámci regionu pokud to je možné. Třeba je tu někdo vedle z baráku a nevím o tom :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, třeba @misanekx to má ke mě 200 km a taky zajel na otočku :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • K tomu by se mohl vyjádřit Jozef - má adresy přinejmenším od "ambasadorů" z testování. Nedáš sem, Jožko, nějakou statistiku s městy testerů? Ono by se z toho nakonec dalo dobře vytipovat nějaké místo srazu, kam by to měla většina "nejblíž".
    Poděkovat autorovi 0
  • ehm... Slovensko? :wink: :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vovi: GDPR :-D... Teda mně je to úplně jedno, netajím, že jsem kdesi ze severu Čech :)
    Rád bych se zúčastnil, pokecal, záleží ale na hodně okolnostech (především tedy, jak moc se mi bude chtít...).
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdyz budete mit zajem i o damskou spolecnost, rada se pridam :wink: jsem z uplneho zapadu a do Pardubic to mam 3h autem (kdovi jestli) a 4h vlakem, to neni uplne malo na to, abych prijela na obed/veceri... Osobne bych radeji neco bliz, ale Praha to byt nemusi... Samo, kdyz pojedu ze zapadu jedina a ostatnich, co by to meli dal bude vic, tak holt dojedu... Ale bude to pro Vas znamenat, ze me budete muset pobavit delsi dobu, aby mi to za to stalo :wink: takze i treba nejaky zamek nebo ZOO a nebo co ja vim, co tam je? :smile: a den neresim, jen 100% nemuzu 27. a 28.7. - Plasy a Tepla - Noci ke hvezdam :wink: kdyby se chtel nekdo pridat k nam, budeme radi, je to fajn akce...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tazz1  
    upraveno 9. July
    Praha...a tam je mi jedno kde :-)
    A spíše v pátek. Buď přelom července a srpna nebo až v září.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teda, tady se to rozjelo. Předpokládám, že bude ve finále výběr mezi Prahou a Pardubkama. Jelikož do teď bylo vždy vše zásadně v Praze tak i já jsem pro tentokrát pro Pardubice. A @lotr_Mates nám všem pěkně zařídí nějaký luxus podnik s možností ubytování v případě nemožnosti řídit auto po náročném dni :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx Já a organizátor jo??? To nedopadne dobře :joy:
    I když tady znám jednu super ubytovnu/hotýlek, kde je noc od 100 Kč a dá se ji celou prochlastat se slováky a ukrajinci :mrgreen:
    Poděkovat autorovi 1
  • @lotr_Mates No tak to by byla bomba :mrgreen:
    Třeba by druhý den šli hned nakoupit produkty Huawei :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Třeba by je ani nakupovat nemuseli a rovnou by si je někteří v noci vzali :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Muzete vybrat vhodne lokality, a udelat nekolik vyjezdnich zasedani HuaFan Clubu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx a co třeba Náchod, aby jsme to měli kousíček :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.