Huawei MediaPad M5 s koženým pouzdrem Noreve

upraveno 10. July v Tablety/Matebook
Přibližně rok jsem velmi intenzivně používal Huawei MediaPad M3, přičemž po roce tento tablet stále vypadá jako nový. Celou dobu jsem jej měl v koženém pouzdru Noreve a musím říci, že po roce nemám tomuto pouzdru co vytknout. Krásné, stylové, kvalitní... Před pár týdny jsem přešel na Huawei MediaPad M5 a rozhodování o novém pouzdru mi zabralo jen pár vteřin. Opět volba padla na Noreve, spíše ze zvědavosti jsem ale tentokráte zvolil jinou barvu a také jiné provedení pouzdra. V modré barvě vypadá pouzdro skvěle, ochrana pro uvnitř umístění tablet je skutečně maximální.

Po několika dnech testování ale musím říci, že předchozí druh pouzdra se mi líbil více, byl totiž kompaktnější. Naštěstí existuje také pro MediaPad M5, časem tedy pravděpodobně provedu výměnu. Pouzdro je aktivní, to je příjemný bonus, se kterým jsem nepočítal. Pokud byste chtěli podobné pouzdro pro svůj tablet pořídit, můžete využít kód JOZEFMEDIAPAD18 a získat 20 procent slevu... Pouzdra Noreve používám už několik let a zatím jsem vždy byl maximálně spokojen. Pokud si navíc pohrajete s výběrem barev pro vaše pouzdro, může být výsledkem skutečně originální kousek příslušenství. Stejný typ pouzdra mám také na Huawei P20 Pro, viz přiložené snímky.

image
image
image
image
image
image
image
Štítky:

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.