Pouzdro Cellularline Tetra Force Shock Twist pro Huawei P20 lite je skvělé

Už několik měsíců vlastním Huawei P20 lite v modrém provedení a podle mého je to jeden z nejstylovějších telefonů na současném trhu. Nějakou dobu jsem telefon používal úplně bez obalu, krátce jsem na telefonu také měl ochrannou samolepku od Skinzone. Poté jsem zkoušel klasická průhledná pouzdra a byl jsem skutečně hodně spokojen, až nyní jsem ale skutečně naprosto spokojen. Pořídil jsem si totiž pouzdro Cellularline Tetra Force Shock Twist (název z mého pohledu nyní zrovna nejatraktivnější, zvláště pokud chcete pouzdro představit na YouTube), to je ale jediná výhrada, kterou vůči němu mám. Skvěle totiž chrání Huawei P20 lite, rám pouzdra je velmi odolný a telefon ochrání také v případě drobných pádů. Navíc je zadní část tohoto pouzdra průhledná, díky tomu stále vidím modrou barvu svého telefonu. Jen málokteré pouzdro dokáže tak dobře zkombinovat kvalitní ochranu a atraktivní design, tady se to ale podařilo na sto procent. Za sebe tentokráte skutečně pouzdro doporučím, navíc nárůst rozměrů není nijak výrazný. Dlouho jsem nebyl takto spokojen...

image
image
image
image
image
image
Štítky:

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.