Huawei P20 v modrém provedení je krásný

upraveno 23. July 2018 v Huawei P20
Huawei P20 se prodává hned v několika barevných variantách a za sebe musím říci, že mám pro tento telefon slabost. Ačkoliv jako hlavní telefon používám Huawei P20 Pro ve variantě Twilight (což rozhodně není zrovna málo stylový mobilní telefon), Huawei P20 mě svým vzhledem oslovil. Velmi se mi líbí růžová varianta, která je velmi osobitá, na stranu druhou bych ale z logických důvodů růžový telefon nechtěl. Pokud bych si tedy vybíral nejlepší barvu pro Huawei P20, zvítězilo by modrém provedení. Telefon v modrém provedení vypadá skutečně velmi stylově a ačkoliv je velmi těžké tuto variantu nafotit, pokusil jsem se na zahradě pořídit alespoň pár snímků. Na některých se Huawei P20 vyskytuje spolu s modelu Huawei P20 Pro a Huawei P20 lite a podle mého se jedná o krásné a stylové trio. Jak se vám tento telefon líbí? A jaká je podle vás nejstylovější barva pro Huawei P20?

image
image
image
image
image
image
image
Home_1.JPG
900 x 598 - 507K
Home_2.JPG
900 x 598 - 515K
Home_19.JPG
900 x 598 - 562K
Home_20.JPG
900 x 598 - 561K
Home_8.JPG
900 x 598 - 541K
Home_9.JPG
900 x 598 - 555K
Home_10.JPG
900 x 598 - 520K
Štítky:

Komentáře

• Jako vlastník modrého provedení můžu jen potvrdit, že modrá je moc pěkná. Jen je škoda, že si netroufám ho nosit bez obalui, protože takhle si toho krásného dizajnu moc neužiju :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Taktiež vlastním tento úžasný mobil v modrej farbe, modrá sa mi páčila už od Huawei P9 no dostal som sa k nej až pri P20 a je teraz ešte krajšia. Tiež mám trochu strach z toho skla v zadu mám ale super kryt, ktorý má v zadu priehľadný tvrdý plast a boky sú z tvrdsieho silikónu, mobil sa v ruke nešmýka . A tak je mobil v bezpečí a stále celkom pekný :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. July 2018
    A to ja jsem to risknul a pote, co jsem videl modrou a cernou live (ani jedna me vylozene nenadchla), objednal jsem si firemni ruzovou a ackoliv to uz slusne schytavam od kolegu (nedivim se jim :smile:), tak jsem naprosto spokojen. Zvlast na slunci ma telefon nadhernou zlatavobilou barvu. V seru jde to te ruzove, ta se k chlapovi moc nehodi, to bez debat, ale zasadne mi to nevadi a je to fakt unikatni barva.
    Poděkovat autorovi 1
  • @CliveBixby Neboj, i mě se libi z celé série barev ta růžová nejvíc. :smiley:
    Ale nakonec jsem měl modrou. Teď mám Twilight ve verzi PRO a celkem uvažuju o návratu k menší P20 a pokud ano tak budu mít dilema zda opět modrou, nebo risknout tu ruzovo-zlatou.
    Černá je u P20 úplně out.
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 23. July 2018
    Jedine, co mi trochu vadi, je ten stribrny ramecek na te pink gold. Pokud si dobre pamatuju, modra i cerna jej maji v barve zad.

@ misanekx: kdyz se ti libil nejvice, tak bys mel mit jasno, ne? :smile:
    Ale ne, chapu to. Urcite se potkas s par poznamkama, zalezi, jak moc ti takove veci vadi. Mi je to sumak, naopak ja nechci provedeni, ktere bude s prehledem nejcastejsi (tim nerikam, ze modra neni pekna. Je). A s cernou uplne souhlasim. Me mrzi, ze neni v bile. Mel jsem bily Honor 8 (vyborny telefon), porad je to krasavec.
    Poděkovat autorovi 0
  • @CliveBixby ani modrá ten rámček modrý nema...
    Poděkovat autorovi 1
  • Mno kdyby byla bílá, tak je to pro mě jasná volba :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Nejprve jsem byl trochu zklamaný, že se Huawei P20 neprodává v twighlight provedení nebo ve světle modré jako verze Lite, ale ihned po obdržení telefonu jsem si zamiloval i to tmavě modré provedení. Skleněný povrch to pak vše podtrhuje nádherným odleskem a ikdyž na mobilu nosím průhledný obal, tak ten nic nezkazí.
    Poděkovat autorovi 0
  • P20 mám v modré, měl jsem předtím P20 lite v černé barvě a moc mne nenadchl, černá je nevýrazná a celkově ten telefon splyne, takže za mě jasně barva modrá - krásný odstín má ta modrá ! :blush:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.