Zadní kryt Fixed Tale pro Huawei P20

upraveno 6. August v Huawei P20
Modely Huawei P20, Huawei P20 lite a Huawei P20 Pro patří k nejoblíbenějším telefonům, jsou tedy zajímavé také pro výrobce příslušenství a já jsem rád, že pro trio zmíněných telefonů existuje spousta různých pouzder a obalů. Sám se snažím vám tady pravidelně nové příslušenství představovat, tentokráte to ale posuneme ještě o stupeň dále, vybraní členové HuaFan totiž budou mít v příštích týdnech možnost otestovat zadní kryt Fixed Tale pro svůj telefon a brzy si budete moci přečíst jejich dojmy a zkušenosti.

Sám už jsem v předstihu tento kryt obdržel, mám jej aktuálně na modelech Huawei P20 a Huawei P20 lite. A líbí se mi hodně, připomíná mi originální kryt pro Huawei P9. Je vyrobený z kvalitního materiálu příjemného na dotek, skvěle chrání samotný mobilní telefon, navíc má minimální rozměry a hmotnost. To je pro mě velmi důležité, snažím se totiž vždy pro svoje telefony najít pouzdro, které zbytečně nebude zvětšovat rozměry a tedy zhoršovat ovladatelnost jednou rukou (ostatně na svém hlavním telefonu jsem nakonec skončil pouze se samolepkou od společnosti Dbrand). S krytem Fixed Tale jsem ale spokojen a po několika dnech testování jej mohu doporučit. Uvidíme, jaké budou postřehy dalších majitelů.

image
image
image
image
image

Komentáře

• vormenvormen  
    upraveno 6. August
    Vypadá skvěle! na iphonu jsem měl jejich originál kožený a to provedení mi maximálně vyhovuje. Tenhle koženkový vypadá obdobně a věřím tomu, že se bude skvěle používat a že pěkně sedne na telefon.
    @Jozef_HuaFan ještě jsi mohl dát fotku čelní strany, kde je vidět, jestli je displej zapuštěný :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • NarrexNarrex  
    upraveno 8. August
    Dnes dorazilo :)
    První dojmy : "kožený" povrch je příjemný na dotek.
    Na tlačítka volume a power je potřeba použít více síly.
    Nepřečnívá foťák :)
    Display je nepatrně "zapuštěný".
    Poděkovat autorovi 0
  • Přestože nemám pouzdra na telefonech moc rád, tak tohle mi fakt sedí a na telefonu zůstává. Je příjemné na dotyk, neklouže, na telefonu sedí dokonale a díky mírnému přesahu přes čočky fotoaparátu a z přední strany i displeje hodně dobře chrání telefon před poškozením.
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 10. August
    Kryt jsem dneska obdržel a jsem nadšený. Přesně na tohle jsem celou čekal. Nemám rád gelová pouzdra, originální flip. je fajn, ale někdy se nehodí, držák v autě, focení jednou rukou atp. Další orig. silikonový obal je provedením skvělý, ale díky neklouzavému povrchu se zase špatně vkládá a vyndáva z kapes a přijde mi trohu mohutnější než by mohl být. Tenhle kryt Fixed je stejného provedení, ale je mnohem tenčí, výborně se drží v ruce, povrch strukturovaný. Sedí na telefonu dobře, displej i čočka jsou mírně zapuštěné, ale jsou. Fakt díky za něj, je prostě perfektní, minimálně pro mě :smiley: imageimageimageimageimageimageimage
    IMG_20180810_133646.jpg
    3000 x 2250 - 885K
    IMG_20180810_133804.jpg
    3000 x 2250 - 957K
    IMG_20180810_133752.jpg
    3000 x 2250 - 960K
    IMG_20180810_133741.jpg
    3000 x 2250 - 986K
    IMG_20180810_133828.jpg
    3000 x 2250 - 976K
    DSC_0113.jpg
    2992 x 2250 - 983K
    DSC_0114.jpg
    2992 x 2250 - 953K
    Poděkovat autorovi 4
  • Po pár dnech používání toho krytu musím napsat, že už jiný nechci. Je naprosto perfektní. Telefonu nepřidává nikterak na rozměrech, takže v ruce působí stále příjemně. Sedí skvěle, neklouže, ochrana čočky i skla dostatečná. Tlačítka jdou ztuha, ale dá se na to zvyknout a třeba se to časem vymáčkne. Musím říct, že teď telefon díky tomuto krytu teď používám častěji než dřív. Pokud tenhle kryt byl navíc dostupný i v různých barvách, tak je to naprostá fantazie. Nikdy jsem neměl pouzdra a kryty rád, ale tohle změnilo můj pohled na ně.
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen jo? Je lepší ? Mám taky jeden objednaný, ale zatím jej nemám, bohužel :neutral: Není tak náchylný, jako ten modrý ? Modrý totiž taky mám :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen jinak pouzdro vypadá krásně, jestli mi dorazí, moc se na něj těším :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Slawis Jak myslíš náchylný? Oproti tomu orig. ze silikonu je tohle pouzdro tenčí, telefon není tak baculatej a je pořád příjemně kompaktní. Naproti tomu ten orig. silikon má obrovskou výhodu třeba při focení selfie na římse mrakodrapu máš 100% jistotu, že ti nevyklouzne z ruky :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • @vormen , jak jsi psal, ohledně té kapsy, spíš, že mi taky šel špatně někam dávat a hrozně se na tom drží prach a bordel celkem, ale to origo je jinak příjemné do ruky, jak říkáš, nevyklouzne :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Slawis no tak to je každopádně nesrovnatelně lepší kryt Fixed Tale, ten se vkládá a vytahuje dobře, nic se na něho nechytá a přitom v ruce neklouže. Akorát tak jako u všech se chytá prach mezi přechodem telefon/kryt.
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen tak to velice rád moc slyším, že to je lepší, to mě u toho origo trochu mrzí, ale i tak je parádní :blush: Prach neřeším, denně telefon vždy vyndám a pořádně vždy telefon otřu, včetně pouzdra, aby se tam prach nedržel
    Poděkovat autorovi 0
  • Já už ten prach neřeším a z krytu nevyndávám tak často, jen dávám hodně pozor na čočku na foťáku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim, mate zkusenosti s timto krytem v drzaku v aute? me ten gumovy co je v baleni klouze a bez nej telefon take.
    Poděkovat autorovi 1
  • NarrexNarrex  
    upraveno 14. August
    Používám držák od Samsungu :D a drží bez problémů.
    Samsung EE-V200SABE
    Poděkovat autorovi 1
  • knapx napsal(a):

Zdravim, mate zkusenosti s timto krytem v drzaku v aute? me ten gumovy co je v baleni klouze a bez nej telefon take.

Nic proti tomu krytu, je pěkný (i když mohl byt kozeny a ne z kozenky, aby ziskal nosenim patinu), ale při častém používání v aute se mi osvedcil original huawei kryt do auta a magneticky drzak do mrizky vetrani. Je to neskutečně pohodlné, jenom prilozis a nemusis nic zacvakavat. Tady jsem ho prodavat nevidel, ale da se objednat z německého amazonu.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.