Zadní kryt Fixed Tale pro Huawei P20 lite

Modely Huawei P20, Huawei P20 lite a Huawei P20 Pro patří k nejoblíbenějším telefonům, jsou tedy zajímavé také pro výrobce příslušenství a já jsem rád, že pro trio zmíněných telefonů existuje spousta různých pouzder a obalů. Sám se snažím vám tady pravidelně nové příslušenství představovat, tentokráte to ale posuneme ještě o stupeň dále, vybraní členové HuaFan totiž budou mít v příštích týdnech možnost otestovat zadní kryt Fixed Tale pro svůj telefon a brzy si budete moci přečíst jejich dojmy a zkušenosti.

Sám už jsem v předstihu tento kryt obdržel, mám jej aktuálně na modelech Huawei P20 a Huawei P20 lite. A líbí se mi hodně, připomíná mi originální kryt pro Huawei P9. Je vyrobený z kvalitního materiálu příjemného na dotek, skvěle chrání samotný mobilní telefon, navíc má minimální rozměry a hmotnost. To je pro mě velmi důležité, snažím se totiž vždy pro svoje telefony najít pouzdro, které zbytečně nebude zvětšovat rozměry a tedy zhoršovat ovladatelnost jednou rukou (ostatně na svém hlavním telefonu jsem nakonec skončil pouze se samolepkou od společnosti Dbrand). S krytem Fixed Tale jsem ale spokojen a po několika dnech testování jej mohu doporučit. Uvidíme, jaké budou postřehy dalších majitelů.

image
image
image
image
image

Komentáře

• No Jozef,už se moc těším :smile:
    Kryt na fotkách vypadá moc dobře :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja už sa tiež moc teším na kryt,do ktorého moju p20 lite oblečiem
    Poděkovat autorovi 0
  • Určitě i já se těším na na kryt, protože opravdu vypadá velice zajímavě
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je moc pěkný kryt, hned se jdu juknout jestli bude i na P20 Pro :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pouzdro už dorazilo. A první dojmy jsou super.
    Pouzdro je opravdu bytelné a zároveň lehké a v ruce se drží příjemně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Trošku mě zlobí nahrávání fotek

image
    IMG_20180808_123322.jpg
    1728 x 2243 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Už to prišlo dnes aj mne,len do soboty som odcestovaný,takže svoje prvé dojmy opíšem až v sobotu.Vrelá vďaka @Jozef_HuaFan
    received_257314944885665.jpeg
    720 x 1280 - 58K
    Poděkovat autorovi 0
  • Já si teda pouzdro nemohu vynachválit, v práci úplně super
    Fakt můžu doporučit
    Krásné to chrání displej, který je mírně zapuštěný, takže i při pádu by to mělo ochránit displej. Vůbec neklouže, a dobře se drží v ruce. Tlačítka na hlasitost a vypnutí jsou zakryta a je tedy třeba trošku síly ale ani jednou se mi nestalo, že by se zmackla sama od sebe. Telefon se v pouzdru ani nehne a i čtečka a fotoaparát jsou mírně zapuštěné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dnes mi dorazil kryt, teď večer jsem k němu konečně dostal, ale předtím jsem musel ještě manželce aktualizovat její P10 lite na Oreo.
    Tak a teď v rychlosti ke krytu, sedí velmi pevně, nic se nekroutí, neklouže z ruky a žádné zapatlané otisky, vše sedí jak má, takže za mně určitě velmi povedený kousek který doporučuji.
    Další postřehy přidám brzy.
    Jozef, musím uznat, tady jsi vybral na výbornou :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Už aj mne dorazilo, prvý dojem fajn, jedine co sa mi nepáči je riešenie bočných tlačídiel (to bude asi len o zvyku) . Puzdro je fajn na dotyk a vyzerá odolné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak čaute ľudia.Dnes ráno som sa dostal k tomu krytu.Jozefe musím povedať,že ten kryt vyzerá na 1ku.Bol to fakt vydarený výber.Medzi plusy radím to,že kryt má výstupy aj na prednej strane,čiže telefón je komplet zapustený v kryte,takže ak náhodou padne na prednú stranu,sklo by sa nemalo zeme ani dotknúť.Ten kryt vyzerá robustne.Designovo je tiež podarený.No a mínusy: pri stlačení bočných tlačidiel musím vynaložiť väčšiu silu a pri odomykaní prstom musím silnejšie zatlačiť na scanner,nakoľko mám asi väčšie prsty a scanner mi ich nevie načítať.Ale to je asi iba o zvyku,to posúdim po pár dňoch používania.Inak som s krytom vcelku spokojný.Vrelá vďaka
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte, našiel som si čas a nafotil púzdro aj detaily a musím povedať že najprv sa mi nepáčilo ale začínam mu prichádzať na chuť. Najlepšia vlastnosť je že nezachytáva odtlačky.imageimageimageimageimageimage
    P8123064_výsledok.JPG
    2457 x 3686 - 2M
    P8123066_výsledok.JPG
    2340 x 3510 - 1M
    P8123069_výsledok.JPG
    2457 x 3686 - 1M
    P8123072_výsledok.JPG
    2457 x 3686 - 1M
    P8123074_výsledok.JPG
    3686 x 2457 - 3M
    P8123076_výsledok.JPG
    2949 x 1965 - 577K
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak už jsem se s krytem docela zžil, hezky s telefonem ladí a konektory jsou dobře přístupné, tlačítko zapnutí se musí více přitlačit, ale myslím si, že se to časem zlepší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě tedy pouzdro vyhovuje po všech stránkách, opravdu dobrý výběr.. Nějak jsem nenašel žádné mínusy, nebo něco co mě by vyloženě vadilo
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.