Zadní kryt Fixed Tale pro Huawei P20 lite

Modely Huawei P20, Huawei P20 lite a Huawei P20 Pro patří k nejoblíbenějším telefonům, jsou tedy zajímavé také pro výrobce příslušenství a já jsem rád, že pro trio zmíněných telefonů existuje spousta různých pouzder a obalů. Sám se snažím vám tady pravidelně nové příslušenství představovat, tentokráte to ale posuneme ještě o stupeň dále, vybraní členové HuaFan totiž budou mít v příštích týdnech možnost otestovat zadní kryt Fixed Tale pro svůj telefon a brzy si budete moci přečíst jejich dojmy a zkušenosti.

Sám už jsem v předstihu tento kryt obdržel, mám jej aktuálně na modelech Huawei P20 a Huawei P20 lite. A líbí se mi hodně, připomíná mi originální kryt pro Huawei P9. Je vyrobený z kvalitního materiálu příjemného na dotek, skvěle chrání samotný mobilní telefon, navíc má minimální rozměry a hmotnost. To je pro mě velmi důležité, snažím se totiž vždy pro svoje telefony najít pouzdro, které zbytečně nebude zvětšovat rozměry a tedy zhoršovat ovladatelnost jednou rukou (ostatně na svém hlavním telefonu jsem nakonec skončil pouze se samolepkou od společnosti Dbrand). S krytem Fixed Tale jsem ale spokojen a po několika dnech testování jej mohu doporučit. Uvidíme, jaké budou postřehy dalších majitelů.

image
image
image
image
image
«1

Komentáře

• No Jozef,už se moc těším :smile:
    Kryt na fotkách vypadá moc dobře :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Ja už sa tiež moc teším na kryt,do ktorého moju p20 lite oblečiem
    Poděkovat autorovi 0
  • Určitě i já se těším na na kryt, protože opravdu vypadá velice zajímavě
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je moc pěkný kryt, hned se jdu juknout jestli bude i na P20 Pro :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pouzdro už dorazilo. A první dojmy jsou super.
    Pouzdro je opravdu bytelné a zároveň lehké a v ruce se drží příjemně.
    Poděkovat autorovi 1
  • Trošku mě zlobí nahrávání fotek

image
    IMG_20180808_123322.jpg
    1728 x 2243 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Už to prišlo dnes aj mne,len do soboty som odcestovaný,takže svoje prvé dojmy opíšem až v sobotu.Vrelá vďaka @Jozef_HuaFan
    received_257314944885665.jpeg
    720 x 1280 - 58K
    Poděkovat autorovi 0
  • Já si teda pouzdro nemohu vynachválit, v práci úplně super
    Fakt můžu doporučit
    Krásné to chrání displej, který je mírně zapuštěný, takže i při pádu by to mělo ochránit displej. Vůbec neklouže, a dobře se drží v ruce. Tlačítka na hlasitost a vypnutí jsou zakryta a je tedy třeba trošku síly ale ani jednou se mi nestalo, že by se zmackla sama od sebe. Telefon se v pouzdru ani nehne a i čtečka a fotoaparát jsou mírně zapuštěné.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak dnes mi dorazil kryt, teď večer jsem k němu konečně dostal, ale předtím jsem musel ještě manželce aktualizovat její P10 lite na Oreo.
    Tak a teď v rychlosti ke krytu, sedí velmi pevně, nic se nekroutí, neklouže z ruky a žádné zapatlané otisky, vše sedí jak má, takže za mně určitě velmi povedený kousek který doporučuji.
    Další postřehy přidám brzy.
    Jozef, musím uznat, tady jsi vybral na výbornou :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Už aj mne dorazilo, prvý dojem fajn, jedine co sa mi nepáči je riešenie bočných tlačídiel (to bude asi len o zvyku) . Puzdro je fajn na dotyk a vyzerá odolné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak čaute ľudia.Dnes ráno som sa dostal k tomu krytu.Jozefe musím povedať,že ten kryt vyzerá na 1ku.Bol to fakt vydarený výber.Medzi plusy radím to,že kryt má výstupy aj na prednej strane,čiže telefón je komplet zapustený v kryte,takže ak náhodou padne na prednú stranu,sklo by sa nemalo zeme ani dotknúť.Ten kryt vyzerá robustne.Designovo je tiež podarený.No a mínusy: pri stlačení bočných tlačidiel musím vynaložiť väčšiu silu a pri odomykaní prstom musím silnejšie zatlačiť na scanner,nakoľko mám asi väčšie prsty a scanner mi ich nevie načítať.Ale to je asi iba o zvyku,to posúdim po pár dňoch používania.Inak som s krytom vcelku spokojný.Vrelá vďaka
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahojte, našiel som si čas a nafotil púzdro aj detaily a musím povedať že najprv sa mi nepáčilo ale začínam mu prichádzať na chuť. Najlepšia vlastnosť je že nezachytáva odtlačky.imageimageimageimageimageimage
    P8123064_výsledok.JPG
    2457 x 3686 - 2M
    P8123066_výsledok.JPG
    2340 x 3510 - 1M
    P8123069_výsledok.JPG
    2457 x 3686 - 1M
    P8123072_výsledok.JPG
    2457 x 3686 - 1M
    P8123074_výsledok.JPG
    3686 x 2457 - 3M
    P8123076_výsledok.JPG
    2949 x 1965 - 577K
    Poděkovat autorovi 3
  • Tak už jsem se s krytem docela zžil, hezky s telefonem ladí a konektory jsou dobře přístupné, tlačítko zapnutí se musí více přitlačit, ale myslím si, že se to časem zlepší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě tedy pouzdro vyhovuje po všech stránkách, opravdu dobrý výběr.. Nějak jsem nenašel žádné mínusy, nebo něco co mě by vyloženě vadilo
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte púzdro som otestoval ale vraciam sa k tomu co som mal sedí mi lepšie. Ak by mal niekto záujem napíšte mi správu pošlem vám púzdro za cenu poštovného, je úplne nové bez poškodenia len otestované. Vadila mi jeho hrúbka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tloušťka ti přišla velká? :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Áno lebo používam také tenucke a nevedel som si zvyknut ze toto je hrubsie a este stlacanie bocnych tlacidiel mi vadilk ale inak skvele puzdro keby som ho mal skor ako to co pouzivam tsk si ho necham
    Poděkovat autorovi 0
  • Celkem chápu, většina je zvyklá na gelovku, ale na omak působí velmi dobře, je to jen o zvyku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kryt vypadá nádherně, ale bohužel, ač sem se přihlásil, tak jsem jej neobdržel, to mě mrzí, ale dle foto a recenzí vypadá fakt luxusně :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Slawis ak ho chceš tak ti ho pošlem
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.