Fitness hodinky a fitness náramky pro HP20Pro

Jaký používáte chytrý náramek nebo hodinky? Co se vyplatí koupit na zobrazení kroku, tepu, kola plavání běhání atd...
«13

Komentáře

• Používam Xiaomi MiBand 2 a aj tak to mám 90% času na pozretie sa koľko je hodín. Ale už dlhšie poškuľujem po Huawei Band 2 Pro, ktorý sa teraz dáva k P20 Pro. Len sa mi nechce zaň platiť 50€...
    Poděkovat autorovi 0
  • Synthi  
    upraveno 7. August 2018
    Xiaomi Amazfit Stratos
    Poděkovat autorovi 0
  • Měl jsem MiBand2, poté jsem k telefonu dostal Band 2 pro a ty jsou o 2 lvly jinde, jak plavání twk hlavně kolo díky gps super. Výdrž taky dobrá, ale je fakt, že když zapnu GPS na kolo tal baterka mizne slušně, ale to se dá čekat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Používám Huawei Watch 2 + Huawei Band 2 Pro spolu s P20 Pro a spokojenost :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. August 2018
    Amazfit BIP a spokojenost. Hlavně člověk neřeší nabíjení častěji než jednou za cca měsíc pul. V klidu si přečte nejen notifikace, ale i zároveň text na displeji hodinek.
    Před tím jsem měl Amazfit PACE a taky super. Jen výdrž byla kratší (cca týden)

Jen dodám, že BIP neumí z výroby diakritiku, musí se dohrát jeden maličký soubor. Jinak místo háčků a čárek zobrazuje nesmyslné znaky.
    Poděkovat autorovi 0
  • huawei band 2 pro.. pokud nepouzivam vestavenou gps vydrž cca 3 tydny. a navic konečně Huawei Health k necemu vypadá.. vše v perfektni češtině plus užitečné funkce..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ako často nabíjate Band 2 PRO? Pretože chcem vymeniť svoj MiBand 2 za niečo lepšie a hlavným favoritom bol práve Band 2 PRO. Lenže ak to mám nabíjať každé 2-3 dni, tak to radšej niečo iné...
    Poděkovat autorovi 0
  • píšu každé cca tři týdny :smiley: :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja som čítal 3 dni :D som debil.
    Ale prečo potom so zapnutou GPS sa to vybije za 3 hodiny?
    Poděkovat autorovi 0
  • @Peter_Kmec Prostě GPS u tohoto náramků žere :smile:
    Mrkni na ty BIP, tam GPS baterií nějak extrémně nepapa. Já je mám sice "za draho" z CZ obchodu, ale dají se sehnat i za cca 1200kc. Nebo napiš Jozefovi, možná by jedny doma našel :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • gps modul žere všeobecně na veškerém zařízení pokud je nepřetržitě v činnosti ..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak vyberám medzi Band 2 PRO, Xiaomi Bip a Xiaomi Amazfit. Lenže Xiaomi nejde sparovať s aplikáciou od Huawei... Neviem sa rozhodnúť
    Poděkovat autorovi 0
  • @Peter_Kmec Sice Xiaomi nejde spárovat s Huawei aplikaci, ale já osobně k BIP používám úplně jinou aplikaci než dodává výrobce a je super, umí nezkutecne moc nastavení a funkcí. Každopádně u Xiaomi se nemusíš bát problémů třeba jako s Garmin u kterých se tu věčné řešilo odpojování a nefunkční notifikace. Z toho výběru co máš jsou nejlepší Amazfit PACE. Jak jsem uváděl tak já mám BIP jen kvůli mega obrovské výdrží baterie. Protože i se zapnutou GPS vydrží celý den a bez ní ten měsíc a půl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady ještě ilustrační fotky mých PACE a BIP. PACE jsou spíš na větší ruku, já mám myslím malou.
    imageimageimageimage
    IMG_20180512_140001.jpg
    2976 x 3968 - 1M
    IMG_20180512_140309.jpg
    2976 x 3968 - 2M
    IMG_20180530_091100.jpg
    2976 x 3968 - 2M
    IMG_20180522_164412.jpg
    2976 x 3968 - 2M
    Poděkovat autorovi 1
  • TO je paráda, keď niekto podá takéto informácie :) Vďaka.
    Popravde neviem, ešte som sa nerozhodol. Asi sa niekde prejdem a pôjdem si všetky vyskúšať (ak ich niekde budú mať k dispozícii). Viac sa mi páčia tie Pace, ale zase sú trochu zbytočne drahé. s tými BIP si spokojný? Čo všetko to dokáže? :)
    Inak, tú aplikáciu k BIP čo používaš je tá Tools&Amazfit od vývojárov MIUI CZ/SK? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. August 2018
    @Peter_Kmec Aplikaci používám Notify &. Fitness. BIP umi to stejné co PACE, jen PACE měří dle mě asi přesněji.
    Pokud je pro tebe prioritní mít hodinky v CZ/SK jazyce tak jdi raději do PACE. Sice není problém předělat na tyto jazyky i BIP, ale je tam problém.... Hodinky se dají lehce úplně zabít. Neexistuje pak jiná oprava než výměna za jiný kus. Ovšem toto by mělo hrozit hlavně u čínské verze. Takže pokud BIP tak pouze a jen s označením CE na spodní straně. (International verze)
    Originál aplikace k BIP je pro někoho postačující, ale oficiálně neumí na hodinkách zobrazit ani jméno volajícího pokud nemáš celý telefon v Eng jazyce. Vše se dá obejít a jakékoliv info a hlavně spousty rád jak k BIP tak k PACE najdeš na stránkách miui.cz

Ještě doplním info, že BIP mají dle všeho vyšší voděodolnost než PACE. A být tebou tak moc nekoukám po nejnovějším modelu Amazfit Stratos. Mají zatím nějaké SW problémy a na rozdíl od PACE a BIP není problém poškrábat u nich sklo. To se ti u těch dvou starších modelů myslím jen tak nestane, skla mají nezkutecne odolná. Dle fotek můžeš vidět, že není problém měnit si doma řemínky dle libosti. U BIP jsem nakoupil takové, které se mění bez jakéhokoliv nástroje, u PACE jsem používal na osičky speciální "šroubovák"
    Poděkovat autorovi 0
  • Popravde, dnes si pôjdem pozrieť a vyskúšať aj Pace aj Bip. Mám šťastie, že majú oboje u jedného predajcu, takže uvidím aj podľa toho, čo mi bude lepšie na ruke.
    Pace sú trochu staršie ako Bip, ale zase majú pre mňa osobne krajší vzhľad. Len si nie som istý tou veľkosťou. Uvidím. Popravde, ani MiBand 2 nevyužívam tak, ako by som asi mohol. Aplikáciu MiFit som naposledy otvoril asi pred mesiacom :D Preto aj zvažujem, či kúpiť Pace za 100€ alebo radšej "len" Bip za 70€.
    Tú češtinu a slovenčinu som už nejako pozeral a princíp mi neprišiel nejako komplikovaný. Čo sa týka tej aplikácie, tak som čítal aj o tej čo uvádzaš, aj o tej od českého vývojára/vývojárov.
    Dlho som chcel Band 2 Pro, ale tá výdrž ma odradila. Toto je pre mňa celkom ťažká voľba, rovnako ako akákoľvek elektronika. To zase bude dlhé rozhodovanie... :D
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. August 2018
    Band 2 PRO má úplně jinou negativní vlastnost než je výdrž baterie a tou je viditelnost na ostrém slunci. Prostě na něm nepřečtes nic, naopak u Xiaomi čím ostřejší sluníčko tím lepší čitelnost. A s jazykem není těžké předělání (myslím teď BIP) Problém jsou následné OTA aktualizace hodinek, které chodí přes aplikaci MyFit. Protože právě OTA může hodinky zabít

Edit: pokud hodlas využívat hodně GPS tak prostě vem BIP. Pokud chceš přesnější měření tepu a kroku tak ber PACE.
    PACE mají navíc WiFi, takže třeba doma ti budou notifikace chodit i mimo dosah BT (pouze stačí být v dosahu WiFi routeru)
    Poděkovat autorovi 1
  • Stratosy zadny problem nemají.Navíc jsou hezčí a mají lepší IP krytí.můžeš v pohodě plavat. Mám je skoro půlrok, takže doporučuju víc jak Pace. Ty má žena a co měsíc jdem do factory resetu
    Poděkovat autorovi 0
  • @Synthi IP mají Stratos jako BIP, to je pravda. (Vyšší než PACE) Ale v zahraničí se opravdu u Stratos řeší problémy typu vybitá baterie za den. Já měl v PACE neoficiální firmware a za půl roku jediný zásek či nic jiného. A s tím sklem je to taky pravda. Prejed si hřebíkem po Stratosech PACE i BIP to ustojí bez oděrky :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.