Huawei Nova 3 přináší obrovský displej a kvarteto fotoaparátů

Už na začátku září začneme na našem trhu oficiálně prodávat další skvělý telefon, konkrétně model Huawei Nova 3. Možná si vzpomenete na původní model Huawei Nova, od jeho představení ale uplynula dlouhá doba a novinka je úplně jiná. Nabízí vysoký výkon, atraktivní design, kvarteto fotoaparátů a obrovské úložiště, které si navíc můžete rozšířit pomocí paměťových karet. Osobně si myslím, že se díváte na jeden z nejoblíbenějších telefonů druhé poloviny letošního roku nejenom v rámci našeho portfolia, ale také na současném trhu. Čím telefon může zaujmout?

- výkonný procesor Kirin 970
- vnitřní úložiště s kapacitou 128 GB doplněné o slot na paměťové karty
- Android 8.1.0 Oreo společně s uživatelským rozhraním EMUI 8.2.0
- baterie s kapacitou 3750 mAh, která telefon zajišťuje skvělou výdrž
- obrovský IPS displej s úhlopříčkou 6,3 palce a rozlišením 2340 x 1080 pixelů
- duální hlavní fotoaparát s rozlišením 16 + 24 megapixelů
- atraktivní design

Sám už telefon testuji a líbí se mi hodně. Poměr cena versus výkon je zde velmi zajímavý a myslím si, že Huawei Nova 3 vhodně doplní naše letošní portfolio mobilních telefonů. Podle mého má Huawei Nova 3 předpoklady stát se skutečně skvělým multimediálním telefonem. Prodej odstartujeme na začátku září a těším se na dojmy prvních majitelů. Jsem také zvědav, jak se vám bude líbit zadní strana tohoto přístroje, přechod z modré do fialové barvy vypadá skvěle (osobně se mi dokonce líbí více než řešení u P20 Pro Twilight).

image
image
Nova3_4.JPG
900 x 598 - 286K
Nova3_9.JPG
900 x 598 - 338K
Štítky:
«13456716

Komentáře

• Strašně moc se těším. Vypadá nádherně. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei Nova 3 nabízí skvělý design a spoustu funkcí

Poděkovat autorovi 6
  • Moc hezká parádička :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Někteří z vás se mohou těšit... Detaily časem :smile:
    Poděkovat autorovi 3
  • Úžasný, nádherný, já už z něj nebudu spát vůbec... :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nova 3 je krásnej a výkonnej telefon, bude to prodejní hit na podzim a před vánoci, už se moc těším, je hezčí než Honor Play :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky mě hodně zaujal. Ideální výkon, velký displej, atraktivní vzhled, bude to prodejní bomba. A ta barva fakt paráda.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kirin 970 v tejto cenovej skupine je úplná bomba, trosku škoda, že CZ a SK trh bude mať len 4 GB RAM, ale to nejak nevadí, úplne postačuje, len ten pocit, že inde bude 6 GB, s tými rozmermi a 6.3 palca displej, úplne super, už sa teším :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Všechno co má v sobě Kirin řady 9 je perfektní telefon na který se dá opravdu spolehnout i při náročném používání. Jsem velice rád, že se tahle řada přesouvá to nového modelu Huawei, který navíc stojí rozumné peníze, vsází na aktuální podle mě velice povedený design a ikdyž nemá top Leica fotoaparát, velice pravděpodobně bude produkovat velice dobré snímky. Myslím, že konkurence letos opravdu zaspala a Huawei oprávněně pomýšlí na světovou jedničku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kombinace Kirinu 970, líbivého designu a kvalitního fotoaparátu bude určitě lámat rekordy a myslím, že to bude prodejní hit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tiež si myslím, že do 2 rokov môže Huawei predbehnúť aj Samsung v počte predaných mobilov a Nova3 k tomu môže dosť prispieť, lebo Kirin 970 za začínajúcu cenu 430 eur je super, škoda len tých 4 GB RAM v našom regióne
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím si, že by si Huawei mohl udržet druhou pozici, protože má dobře našlápnuto a i když Jablotron chystá novinky, tak Huawei určitě nespí :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja myslim ze jejich cil je jasny ted...sesadit samsung coz neni nerealne vzhledem ke kazdorocnimu rustu a ne uz tak velkemu rozdilu v prodejich jak by se mohlo zdat
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak Samsung měl velký náskok, ale každým rokem jim konkurence ubírá procenta, sice to bude asi trvat, ale ta výzva tam je!!!
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale je jasny, ze az pristi mesic ukaze jabko sve nove iphony tak se apple fanboys zase postavi poslusne do rady s pokrikem shut up&take my money to bude boj :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak samsung 71 milionu, huawei 54 a apple 41 a kdyz srovname o kolik preskocil huawei apple tak treba to neni takove sci-fi ;) navic s tim 40% narustem prodeju u huawei a -10% poklesem u samsungu..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ať přijdu kam přijdu, tak vždy narážím na lidi, kteří mají v ruce telefony Huawei nebo iphone. Samsung jsem v poslední době skoro nepotkal. Takže pokud bude trend pokračovat jako do teď, tj. Huawei bude uvádět zajímavé a inovativní telefony navíc za rozumné ceny a Samsung bude jen oprašovat legendy a prodávat je za premrštěné ceny, můžeme se dočkat relativně brzo.
    Poděkovat autorovi 0
  • No asi to zavisi jak dopadne samsung se svym galaxy note 9, ale vzhledem k cene 32000 nebo kolik to ma stat to rekordy asi nebudou,navic jinak ty jeho modely stredni tridy zadna slava co sem videl a cetl
    Poděkovat autorovi 0
  • GabbeGabbe  
    upraveno 14. August 2018
    Ta cena nových mobilov je problém, asi len s vynimkou Apple, kde ich fanusikovska základna nemá problém dat 1000 a aj viac za novy model, aj keď veľké percento predaných iPhonov je v USA za veľmi dobre dotované ceny od operátorov. Huawei sa teraz s novou riadne vysvihol a to tu je aj Honor play, ktorý je ešte dokonca lacnejši, však tým, že je to od Honora. Keď ešte bude dobra reklamu na Novú 3, aj vďaka členom Huafan, tak tento model jednoducho musí byť svojim pomerom cena/výkon, predajným hitom
    Poděkovat autorovi 0
  • Jediné co mě štve na Nova 3 je to že neobsahuje stabilizaci obrazu při točení videa. Jinak si myslím, že výbavou bude luxusní.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.