Huawei P9 lite 2017 update 8.0.0.370

upraveno 22. October v Huawei P9 lite 2017
Huawei P9 lite 2017 před několika týdny obdržel operační systém Android 8.0.0 Oreo a uživatelské rozhraní EMUI 8.0.0, to ale samozřejmě nebyla poslední aktualizace pro tento přístroj. V současnosti pokračujeme uvolňováním bezpečnostních záplat pro tento přístroj a toto téma můžete použít pro sdílení vašich dlouhodobých zkušeností s modelem Huawei P9 lite 2017 (myšleno po aktualizaci na nový operační systém Android). Osobně si myslím, že se přístroj po aktualizaci posunul výrazně kupředu. Kombinace Androidu 8.0.0 Oreo a uživatelského rozhraní EMUI 8.0.0 dobře slouží v milionech telefonů Huawei a ani tento model není výjimkou. Sám jsem zvědav, kam telefon posunou budoucí aktualizace...

image
DSC_5562.JPG
900 x 598 - 303K
«134

Komentáře

• Jsem spokojen. Jedu už na x x 377
    Měl bych dotaz. Možná někdo bude vědět.
    Používám aplikaci sporttracker. Používá GPS / sportovní aktivity.
    Po nějaké době, se objeví upozornění, že bych mohl zkusit defragmentaci, aby byl telef. rychlejší " já to ale nepotřebuju :D a na druhou stranu, nejsem ve windows :D
    Co to jako je..:) je to obdoba vymazání cache? žádná jiná appka to nezobrazí. Jen asi náročnější na baterii.
    Jinak co mám aplikace, tak fungují luxusně na oreu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jaký je nejnovější fw pro dual sim který se dá nainstalovat
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mam na dual sim verzi 377
    Poděkovat autorovi 0
  • A to už není že sudé číslo je dual a liché singl sim
    Poděkovat autorovi 0
  • zdenda8486 napsal(a):

Jaký je nejnovější fw pro dual sim který se dá nainstalovat

Jelikož už v současnosti manuální instalace přes Firmware Finder nejde, tak poslední update který jde nainstalovat bude ten, který se ti nabídne v telefonu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • ale otázka byla jiná.
    jelikož tento tel také v rodině máme, taky by mě to zajímalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • No jenže to závisí na IMEI, takže pro někoho to bude firmware x a pro někoho jiného bohužel jen y. O to mi šlo...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj ... Mám telefon už skoro rok. Od začátku co ho mám pro něj nepřišla ani jedna jediná aktualizace, přesto že ve firmaware finderu aktualizace pro moje imei jsou. Může mi někdo vysvětlit proč sem musel sáhnout k neoficiální cestě abych vůbec nějaké aktualizace dostal? Telefon je z oficiální distrubuce. Trochu jsem tenhle systém nepochopil. Nefunguje mi ani funkce stáhnout poslední kompletní balík nic. Teď navíc když byl i firmware dinder omezen jsem asi odepsán. Kdybych neprovedl aktualizaci ručně asi ještě teď mám android 7 jelikož všichni v okolí už hodávno měli. Dost mě tohle rozčiluje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Protože to Huawei domršil pro tento model.
    Mohl by ti odpověď doplnit víc @Jozef_HuaFan...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám ho asi půl roku aktualizace chodí pravidelně jsem spokojenej
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizace jsou na tomto telefonu absolutně v pořádku, s výjimkou pár desítek případů, kdy se musí telefon aktualizovat ručně na prodejně, jinak co se týče této aktualizace, v podstatě se změnila pouze ochrana zabezpečení, nejlepší aktualizací byla bezpochyby ta, kde byli poprvé novinky, které můžeme v telefonech huawei při verzi androidu 8.0 mít při přejetím prstu po obrazovce do leva, nevýhoda je, že dřív či později si budu nucen pořídit nový telefon pokud bych chtěl mít další aktualizace, telefon má pouze 16 GB a každá aktualizace má minimálně 200 MB což zabírá celkem dost prostoru
    Poděkovat autorovi 0
  • Zrovna u P9 lite 2017 nemáme prakticky žádné případy toho, že by aktualizace nechodily (ale vyloučit se to na sto procent úplně nedá). Nicméně chybí jakékoliv dodatečné informace - kde byl telefon kupován, jakou verzi firmware máte v telefonu... Takto je to jen výkřik (ačkoliv klidně pravdivý). Jinak stáhnout nejnovější kompletní balík z podstaty věci nejde pokaždé, ne vždy je uvolněn kompletní firmware.
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefon byl zakoupen u operátora o2... Aktuálně mám 8.0.0.360, kterou jsem však nainstaloval pomocí FirmwareFinderu. Jak říkám od doby co jsem telefon zakoupil nebyla žadná aktualizace dostupná.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tento telefon je můj daily driver to znamena nectel jsem testovat betu android 8 ale pockal jsem na official popravdě jsem velice prijemne prekvapen nejvíce se mi líbí funkce podržení prstu na aplikaci a pak to ukaze nabidku funkci velice mi to urychlilo práci s telefonem dále mi příjde že je lépe optimalizovaný jak ve výkonu tak ve výdrži baterii tento update hodnotím jako velice dobrý
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 16. September
    Ano, se přístroj po aktualizaci posunul výrazně kupředu.
    Pozoruji kulaté ikony.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, mám P9 lite 2018, nevíte někdo jak se dají přesunout aplikace z tefonu na paměťovou kartu? Díky za odpověď
    Poděkovat autorovi 0
  • P9 lite 2018 ani neznám, každopádně u moderních telefonů už toto nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,
    chtěl bych synovi koupit brýle pro Virt. realitu, ale nevím jestli pro telefon Huawei P9 lite budou fungovat.
    Děkuji za radu a nápomoc
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.